ایجاد وقفه در کودکان بیش از حد گربه و خطرناک wifi: چگونه به خوبی مصاحبه از خانه و جلوگیری از فاجعه

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 21 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

یکs coronavirus همه گیر شیفت از یک پزشکی به یک بحران مالی میلیون ها نفر از مردم در حال حاضر در مواجهه با بیکاری با ترس که یکی در هفت کارگران را از دست دادن شغل خود را اگر موج دوم ویروس بازدید.

در واقع حتی اگر ویروس نگه داشته است تحت کنترل سازمان همکاری اقتصادی و توسعه (OECD) پیش بینی کرده است نرخ بیکاری به آمار 11.7 درصدکه می بینید حدود چهار میلیون نفر در بریتانیا از کار.

بسیاری از مردم در حال حاضر شغل خود را از دست داده و زمانی که دولت را کردند طرح از رده خارج در ماه اکتبرکه بیش از یک چهارم از کارگران در بریتانیا در حال حاضر به امضا رسید تا به این شماره است که به احتمال زیاد به افزایش است.

اگر شما از دست داده اید کار خود را در حال حاضر و یا نگران آن ممکن است یک امکان در آینده پیدا کردن یک موقعیت جدید در آب و هوای فعلی چالش های آن است. حداقل نه انجام آن از راه دور.

اگر چه مستند است, کاهش, بسیاری از مردم هنوز هم هزینه های زیادی از زمان در خانه با محدود چهره به چهره نشست. در عین حال با وجود این تغییرات در مصاحبه های شغلی, در حال رفتن, البته در یک راه بسیار متفاوت با مصاحبه های ویدئویی تبدیل شدن به جدید طبیعی است.

با بازار کار در حال تبدیل شدن بیشتر رقابتی اشباع شده با کسانی که ساخته شده کار برکنار شده و یا furloughed آن را مهم تر از همیشه به ایستادگی کردن برای دلایل درست. به جای اینترنت انداختن یک گربه meowing و یا خود را pyjama bottoms که در شات شما می خواهید به بهترین برداشت اول از یک فاصله.

پیدا کردن یک محل آرام و به دور از حیوانات خانگی و کودکان

واضح به نظر میرسد اما همه دیده ایم این کلیپ از بچه های دروازه-توفنده زنده مصاحبه و یا حیوانات خانگی تبدیل شدن به ستاره جاذبهو این نیست که چگونه شما می خواهید مصاحبه خود را به یاد داشته باشید شما. برای مصاحبه نگه داشتن حیوانات خانگی در یکی دیگر از اتاق ایده آل در بخش های مختلف از خانه تا بیش از یک درب دور (شما نمی خواهید آنها را به گریه یا خارش در درب).

در حالی که صفحه اصلی-تحصیل و کار از خانه بدون توقف عمل دستکاری سعی کنید برای پیدا کردن یک نقطه دور از کودکان خود را برای مدت زمان مصاحبه. اگر شما می توانید سعی کنید به برنامه ریزی آن در طول زمان چرت زدن در حالی که آنها در حال پریشان با یک فعالیت جدید و یا اگر آنها را با یکی دیگر از بزرگسالان است.

در صورتی که ممکن نیست, شما می توانید درخواست یک مصاحبه به آن را انجام دهد زمانی که آنها در خواب در اوایل شب و یا در تعطیلات آخر هفته. اگر شما در حال رفتن به واقعا در تلاش برای نگه داشتن آنها را دور از آن ممکن است بهترین به ذکر است این یا قبل از مصاحبه خود را و یا در شروع آن وجود دارد می تواند یک وقفه اما شما بهترین خود را به مرتب کردن آن را به سرعت. کار پدر و مادر در سراسر کشور در حال تلاش برای مذاکره در این شرایط پس از مصاحبه باید انعطاف پذیر باشد.

اگر شما مشاوره ازدواج و مشاوره شما همچنین باید اجازه دهید آنها را می دانم آنچه شما انتظار دارند برای انجام مصاحبه به طوری که آنها می توانید نگه داشتن سر و صدا به حداقل - این باید آسان تر به ترتیب از کار با حیوانات یا کودکان.

برنامه تمرین اجرا از طریق تست فنی خود را

در حالی که برخی از مسائل فنی غیر قابل اجتناب آخرین چیزی که شما می خواهید به در حال اجرا در اواخر به دلیل باتری لپ تاپ خود را کرده و پس از انجام ساده مانند چک تضمین آن را به برق وصل است.

برای جلوگیری از wifi مسائل اگر شما زندگی می کنند با دیگران از آنها بخواهید به نگه کردن نیاز به دانلود هر چیزی در طول مصاحبه و مطمئن شوید که شما بیش از حد دور از روتر. تماس با یک دوست از قبل بنابراین شما می توانید مطمئن شوید که همه چیز به درستی کار خود را از میکروفون برداشته تا صدای خود را در سطح مناسب برای داشتن صحیح نرم افزار دانلود.

یک عمل اجرا از طریق همچنین می تواند کمک به شما را در آمادگی برای این سناریوی جدید. مایکل Cheary سخنگوی رید می گوید مستقل: "با هر مصاحبه این است که ارزش تمرین سوالات دشوار و بازبینی تجارب قبلی که شما می توانید به بحث در مورد.

"وجود دارد یک مزیت کمی با مصاحبه های ویدئویی: شما می توانید دستی یادداشت های نزدیک به لپ تاپ خود را که شما می توانید نقد و بررسی اگر شما چیزی را فراموش کرده ام در خاص است. فقط به یاد داشته باشید به استفاده از آن به عنوان یک اسکریپت به عنوان شما ممکن است در سراسر آمده به عنوان ریاکارانه است."

همیشه در زمان و لباس برای مناسبت

در همان راه به عنوان یک مصاحبه در فرد عطف در زمان بسیار مهم است. اگر آن را به یک تماس تصویری, مطمئن شوید که شما آماده هستید حداقل پنج دقیقه در پیشبرد و مجازی را وارد کنید اتاق انتظار اولیه است. "دیجیتال معادل از دست دادن است که بی درنگ می گوید:" مارتین Ewings سخنگوی Manpowergroup را با نام تجاری Experis.

و سیگنال های فرستاده شده را در مصاحبه ای در فرد مانند مودب بودن به همه شما را ملاقات در دفتر - فقط به عنوان مهم دیجیتالی. "قبلا شما خواهد بود ارزیابی چگونه شما درگیر با منشی که استقبال شما بحث کوچک مصاحبه و تمام راه را به راه رفتن به آسانسور را ترک کنند و این چیزها درست باقی می ماند اما در حال حاضر آنلاین," او می گوید.

آنچه شما می پوشند نیز شمارش تا لباس به عنوان اگر شما در حال رفتن به مصاحبه در فرد است. آن را نه تنها خود را برتر نیم یا شما نمی خواهید مصاحبه به دیدن یک شات از خود جاگر یا کرکی دمپایی اگر شما را مجبور به ایستادن برای حرکت کودکان و یا حیوانات خانگی ،

حفظ تماس با چشم و نظر ایستاده

تماس چشمی بسیار مهم است وقتی که می آید به مصاحبه. اگر شما یادداشت های شما با اشاره به چوب این در سطح چشم شما نیست به دنبال پایین و دور از مصاحبه - به ویژه به دلیل این که گاهی اوقات به نظر می رسد مانند شما در حال چک کردن تلفن همراه خود را در حالی که در حال صحبت است.

استقرار و زبان بدن خیلی مهم هستند. البته نشستن در میز آشپزخانه خود را - بدون تجهیزات مناسب - بسیار سخت تر از اگر ما همه در اتاق کار, اما شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن تنظیم تنظیمات خود را برای مصاحبه.

شما می توانید سعی کنید ایستاده که به تصور بهتر از مشابه را به یک لپ تاپ یا حداقل بالا بردن کامپیوتر خود را در یک توده ای از کتاب پس از آن در سطح چشم شما.

به یاد داشته باشید خود را در صفحه نمایش یک پنجره به زندگی کاری خود را

مستند به ما داده است فرصتی برای دیدن به خانه هر کس از سیاستمداران به بازیگران هالیوود, اما حتی اگر شما لازم نیست که کاملا هماهنگ قفسه کتاب در پس زمینه شما نمی خواهید یک unmade تخت و یا سینک آشپزخانه بر روی صفحه نمایش.

پیدا کردن جایی در خانه خود را با یک پس زمینه ساده یا یک دیوار خالی و یا در جایی با حداقل حواس او را پرت. باز کردن پرده و اجازه دهید در نور تا حد امکان (با شما رو به نور به جای پشت سر خود را, ایجاد یک شبح شوم با هیچ امکانات) و پاک کردن هر گونه درهم و برهمی از پس زمینه.

Cheary می گوید: "محیط اطراف خود را ارائه مصاحبه با دیدی که شما هستند. حتی اگر آن را بزرگ برای نشان دادن شخصیت خود را, آن را به ارزش تنظیم مصاحبه خود را در یک فضای آرام است که, پاک, قابل ارائه و منظم است."

تنظیمات ممکن است تغییر کرده اما هنوز هم یک مصاحبه

این که آیا آن یک زوم تماس بگیرید و یا یک Hangout گوگل چت, مصاحبه, می تواند به نظر می رسد کمتر رسمی در حال حاضر آنها در حال انجام بیش از تماس های ویدئویی. اما فقط به این دلیل که قالب تغییر کرده است و این به این معنا نیست که مصاحبه خواهد بود به دنبال هر چیزی متفاوت سنتی و چهره به چهره ،

بنابراین تمام قوانین قدیمی هنوز هم اعمال می شود از جمله اینکه به عنوان آماده به عنوان شما می توانید, تحقیق در مورد شرکت داشتن مجموعه ای از سوالات را بپرسید و آماده بودن برای ناراحت کننده پاسخ.

این مصاحبه را می خواهم برای دیدن چگونه شما در واکنش به عادی اما آنها همچنین انتظار دارند دقیقا همان استاندارد به عنوان قبل از. با شدت رقابتی در بازار کار و رشد بیکاری سطوح به منظور تضمین کار بعدی خود را مهم نمی شود فریب خورده بیشتر در محیط آرام و اگر هر چیزی بود آماده برای آنچه که آنها در حال رفتن به از شما بپرسم.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب