Lana Del Rey بررسی بنفش خم به عقب بیش از چمن: این سرسخت اشعار لذت و نا امید

با تشکر از شما برای تحمل شهادت به من وسعت," Lana Del Rey اعلام grandly در "زمین 1000 آتش" یکی از 14 شعر در جای

توسط FARDAALEFBA در 9 مرداد 1399

با تشکر از شما برای تحمل شهادت به من وسعت," Lana Del Rey اعلام grandly در "زمین 1000 آتش" یکی از 14 شعر در جایزه گرمی نامزد دریافت جایزه خواننده کتاب صوتی نسخه از آینده 30-شعر جلد گالینگور بنفش خم به عقب بر روی چمن.

Del Rey به نقل از سیلویا پلات, Allen Ginsberg و جک کرواک به عنوان الهام بخش – والت ویتمن خط در مورد "حاوی انبوه" است که او در توییتر زیستی و می گوید او اشعار "تلاش به هر چیزی غیر از آنچه که آنها". این خواننده است که تفرقه شکل و سرسخت اشعار لذت و نا امید در یک Marmite طعم-تست و راه. آنها یک کیسه مخلوط; برخی از آنها کامل و صادقانه خود بازتاب دیگران افراط و دنیوی است.

در میان بهترین در این انتخاب باز "لا من که هستم که شما را دوست دارم" دمدمی انعکاس در بیگانگی از یک مجری که در سمت چپ او بومی شمال ایالت نیویورک و لس آنجلس و شهر او به عنوان توصیف "vaping به آرامی در کنار من". شعر پس از اتمام با آکورد پیانو و سوسو زننده موسیقی الکترونیکی بازی به طور منظم همکار Jack Antonoff. یک ساکسیفون همراه "زمین از 1000 آتش سوزی", اکو از راه کرواک با استفاده از بداهه از موسیقی جاز بزرگ Zoot سیمز در سال 1959 آلبوم "بلوز و Haikus".

خواندن خود شعر با صدای بلند است که یک کسب و کار روی حیله و تزویر. فیلیپ لارکین آمد در سراسر به عنوان عبوس و ازرا پوند صدا مجنون – و می تواند چند مسابقه تئاتر تن از دیلن توماس – اما Del Rey سریع تحویل و بیانی موزون صدای مناسب و اندوه از کلمات.

در هفت دقیقه "ورزشی رزمناو" او به بررسی درونی او بی تصمیمی و ترس از اعتماد خودش را با استفاده از "ناوبر" استعاره در شعر در مورد گرفتن پرواز و دریانوردی درس. مشکلات با اعتماد نیز موضوع "تسا دی پیترو" در مورد "بصری شفا دهنده" او ملاقات کرد.

حالت از اشعار آزاد – گاه با stabs در قافیه منظوم مانند "با دقت/لیزر چشم انداز" – و باز به "آنچه اتفاق افتاده است زمانی که من سمت چپ شما" است وزن کردن بیش از حد مشتاق تلاش در تجانس و sibilance: "کامل گلبرگ علامت گذاری روی پارچه زرد آبی/ نقره ای پلاتر با توت فرنگی پراکنده در سراسر اتاق".

Del Rey به طور گسترده ای تحسین شده برای آلبوم نورمن F***ing راکول!, اهدای درآمد حاصل از موسسات خیریه حمایت از بومیان آمریکایی است. سیاسی ترین شعر "بهشت بسیار شکننده است" که در آن "megalomaniac" دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک لگد زدن به دل ری آدرس ravaging اثرات بحران آب و هوا. شعر قوی تر است زمانی که او است که بیشتر از فردی که در "اتاق خواب من یک مکان مقدس در حال حاضر وجود دارد کودکان در پای تخت من". "مبارک" شامل دوست داشتنی اثیری تصویر مورد رانندگی با دوستان هنگامی که "رادیو شد تا با صدای بلند که ما نمی تواند کلمات را بشنود/ بنابراین ما شد موسیقی".

نوازنده می گوید: او "پاره از هم جدا هر کلمه تا زمانی که من قادر به نوشتن شعر کامل" که به نظر می رسد بیش از حد سخاوتمندانه شرح یک فرایند است که گاهی اوقات به پایان می رسد با پیش پا افتاده خطوط مانند "گرما من را در بر داشت خود را در چشم های قهوه ای". بنفش خم به عقب بر روی چمن است که بیشتر از یک غرور پروژه (و یک نامزدی جایزه گرمی برای بهترین دکلمه آلبوم خواهد بود تعجب), اما آن را سخت به این باور است که هر کسی به غیر از طرفداران جان سخت خواهد گوش دادن به کامل 39 دقیقه کتاب صوتی به طور منظم.

با اشاره به فدریکو گارسیا لورکا ، ترانه سرا و شاعر لئونارد کوهن گفت که "زمانی که شما خواندن شعر شما به دنبال کسی برای روشن کردن یک چشم انداز است که شما فکر می کنید شما به تنهایی راه می رفت". Del Rey روشن خود جهان اما حقایق جهانی به نظر می رسد دشوار است.

بنفش خم به عقب بیش از چمن است منتشر شده by Simon & Schuster در 29 سپتامبر سال 2020 £16.99. این کتاب صوتی در آمد از 28 جولایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن