آنتونی جاشوا: آيا مردم در تایسون خشم است که بسیار تهدید آمیز?'

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 3 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

آنتونی جاشوا سوال اعتبار تایسون خشم پیش از این جفت ارز انتظار می رود درگیری سنگین وزن در سال 2021.

ماه گذشته دو انگلیسی توافق برای مبارزه و مقابله در سال آینده و در حالی که امیرحسین اصرار دارد كه مشرف 'کولی پادشاه" او بیان برخی از بی تفاوتی نسبت به خشم را skillset.

"چه شما دیده می شود از خشم?" جاشوا خواسته طی یک مصاحبه با Sky Sports. "یک زن و شوهر از ظاهری? در حال حرکت در اطراف ؟ آنچه را که شما دیده می شود که باعث می شود او به نظر می رسد تا تهدید آمیز? سرعت ؟

"اگر این ورزش وجود ندارد خیلی استعداد سپس همه شما نیاز دارید این است که ظاهری و جنبش طبقه بندی به عنوان یک بزرگ این نسل... با سخت کوشی و انگیزه و تحصیل شما می توانید غلبه بر آن است.

"بنابراین چه چیزی مردم در خشم است که بسیار ترسناک و تهدید آمیز که او نمی تواند لمس در بالای سطح ؟

"من او را به عنوان یک رقیب جدی ، اما سر ؟ آن را گرفته و او را به یک زمان طولانی به رشد است.

"مبارزه خود را با طرف Wladimir Klitschko شد اولین چالش واقعی و او غلبه آن, اما آن را در زمان او هشت سال برای ساخت تجربه و اعتماد به نفس. سپس او تا به حال دو سال و جنگیدند دئوتای وایلدر.

"او نبوده است در پایان عمیق برای مدت طولانی به اندازه کافی به من نشان می دهد که او می تواند شنا وجود دارد برای مدت زمان طولانی. شما باید به طور مستمر ثابت کند که به شما تعلق دارد. شما نه تنها وجود آمده است یک بار یا دو بار. برای من به عنوان یک جنگنده که چگونه شما به دست آوردن احترام من."

جاشوا است که به دلیل دفاع از خود IBF, WBA و WBO عناوین برابر کوبرات Pulev در جلسه بعدی در حالی که WBC قهرمان خشم مبارزه خواهد کرد وایلدر برای بار سوم پس از طراحی با آمریکا در این جفت ارز در اولین جلسه و برنده دوم از طریق هفتم-TKO دور.

جاشوا و خشم می شوند و سپس مجموعه ای تعیین شده است که بی چون و چرای قهرمان سنگین وزن جهان در سال آینده.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن