HPE1000 Dodge Charger Hellcat Widebody Hennessey Performance
برای سال 2020 مدل سال, Dodge Charger Hellcat می آید استاندارد با "widebody" به جای بهبود تایر/سیستم تعلیق بسته است. در کارخانه شکل می آید مجهز به یک سوپر 6.2 لیتری V8 موتور ساخت 707 اسب بخار و 650 پوند فوت گشتاور. اما Hennessey Performance تصمیم به ارائه یک عملکرد بسته است که باعث افزایش خروجی به 1,012 اسب بخار و 969 lb-ft گشتاور. ادامه مطلب برای یک ویدیو تصاویر بیشتر و اطلاعات است.برخی از ارتقاء عبارتند از: 2.65 L سوپر شارژر سیستم بالا جریان هوا القایی سیستم فولاد ضد زنگ لوله بلند هدر بالا-جریان سوپر شارژر شیر بای پس رسانی, بالا جریان سوخت انژکتور HPE مدیریت موتور و شاسی dyno کالیبراسیون. همه این به این معنی است که آن می تواند در حال حاضر آمار 60 مایل در ساعت در تنها 2.8 ثانیه و فروغ از طریق یک چهارم مایل را فقط در 9.9 ثانیه در 141 مایل در ساعت.

RC Car, SPESXFUN 2020 Newest 1/16 Scale High Speed Remote Control Car, 2.4Ghz Off Road RC Trucks with Two Rechargeable Batteries, Electric Toy Car for All Adults & Kids
RC ماشین SPESXFUN 2020 جدیدترین 1/16 مقیاس سرعت بالا ماشین کنترل از راه دور 2.4 Ghz جاده بتن مسلح کامیون با دو باتری های قابل شارژ برقی ماشین اسباب بازی برای تمام بزرگسالان و کودکان و نوجوانان
  • برتر سرعت ماشین RC: با 2. 4 GHz رادیو کنترل سیستم SPESXFUN 2019 به روز شده ماشین RC شما را خاص تجربه رانندگی. این 1/16 مقیاس باعث می شود آن را واقع بینانه تر و قابل ملاحظه است. با قدرتمند ساخته شده در موتور آن است که همیشه آماده برای اجرا. این سرعت می رسد تا به 15-25 متر/ثانیه, که باعث می شود ماشین مسابقه سریع تر از دیگران است.
  • با کیفیت بالا مواد: با تشکر از دقیق تحقیق و اکتشاف از تکنسین های ما حرفه ای این مسابقات اتومبیل رانی ارائه شده است با سبک منحصر به فرد. این ساختار شامل قاب کابین خلبان, کمک فنر و موتور فوق العاده قوی. چهار بزرگ ضد لغزش چرخ متصل shockproof چشمه وحشتناکی پایدار است.
  • منحصر به فرد طراحی خارجی: معرفی فن آوری های پیشرفته از بدنه خودرو ساخته شده از کیفیت بالا و پلاستیک ABS و مواد فلزی است که امن تر و سالم تر است. استفاده سالم اسپری رنگ مواد در سطح آن ضد رطوبت و هرگز محو شدن. ماشین باتری های ساخته شده از Ni-MH که با دوام تر است.
  • تمدید عمر باتری: مجهز به دو باطری قابل شارژ با دوام تر است نسبت به سایر منظم ماشین اسباب بازی. با توجه به باتری به روز رسانی هر باتری می تواند حدود 20-30 دقیقه پیوسته فراهم می کند که دیگر سرگرمی عملکرد. USB خط می آید که با ماشین ارائه می دهد راحتی بیشتر به شارژ.
  • REAL RACING تجربه: با مادون قرمز کنترل از راه دور شما می توانید انعطاف پذیری و راحتی کنترل جهت و فاصله است. این خودرو می تواند دستیابی به جلو یا رو به عقب و چرخش به سمت چپ یا راست. SPESXFUN RC ماشین کامل است, ابزار جنسی را به بچه های خود را برای کشف زمینه فن آوری خودرو. این یک هدیه بزرگ خود را برای کمک به رشد مغز کودک.

HPE1000 Dodge Charger Hellcat Widebody Hennessey Performance
HPE1000 Dodge Charger Hellcat Widebody Hennessey Performance
HPE1000 Dodge Charger Hellcat Widebody Hennessey Performance