اکستر ستاد حاضر به تغییر "بسیار احترام نام و آرم با وجود اعتراضات اما رها کردن "Big Chief' طلسم

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 9 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

لیگ برتر راگبی باشگاه اکستر ستاد باید تصمیم به تغییر نام و یا آرم پس از یک بررسی داخلی خود را یافت تجاری بود "در واقع بسیار محترمانه" اگر چه باشگاه ایستاده اند خود را طلسم بزرگ رئیس "به عنوان یک علامت احترام"است.

در بیانیه این ستاد تاکید کرد که یک تحقیق کامل گرفته بود به حساب دیدگاه طرفداران بازیکنان حامیان و اعضای جامعه بومی آمریکا به ارزیابی این که آیا خود را با نام تجاری حمله شد.

"مطالب ارائه شده به هیئت مدیره نشان داده شده است که به نام ستاد مورخ بازگشت به اوایل 1900s و تا به حال سابقه طولانی با مردم در Devon منطقه" باشگاه گفت.

"این صفحه در زمان نمایش است که استفاده از آرم ستاد در واقع بسیار محترمانه. آن اشاره شد در طول سال ما تا به حال بازیکنان و مربیان از سراسر جهان با طیف گسترده ای از ملیت ها و فرهنگ ها است. در هیچ زمان و هر گونه بازیکنان و مربیان و یا خانواده های آنها گفت: هر چیزی, اما نظرات مثبت در مورد نام تجاری یا فرهنگ وجود دارد که در این باشگاه است."

آنها اضافه شده است: "یکی از جنبه های است که هیئت مدیره احساس می تواند به عنوان بی احترامی شد باشگاه طلسم 'Big Chief' و به عنوان یک علامت از احترام باید تصمیم به بازنشستگی او."

این مسئله به نور آورده بود توسط گروه اکستر ستاد برای تغییر که استدلال این نام منسوخ شده و باید تغییر زیر را در مسیر از NFL حق رای دادن ردسکینز واشنگتن در حال حاضر به عنوان شناخته شده واشنگتن تیم فوتبال.

در پاسخ اکستر ستاد برای تغییر گفت: "این فوق العاده ناامید کننده است که اکستر روسای دور انداخته می شود این فرصت را به نشان می دهد خود را به عنوان یک فراگیر باشگاه. مردمان بومی را روشن ساخته است زمان و زمان دوباره که همه با استفاده از تصاویر خود را در این راه در حال توهین آمیز مضر و غیر قابل قبول است. اکستر امتناع را به طور کامل گوش دادن به این درخواست است ناشنوا تن و چوب دو انگشت کردن نه تنها برای آنها بلکه برای همه اقلیت ها.

"قبول کنیم که هدف از این باشگاه برای نام تجاری در اصل مثبت و موهن اما در حال حاضر آنها می دانند که آن را درک نیست در راه است که آنها در حال ساخت یک تصمیم آگاهانه به عمد توهین آمیز با ادامه استفاده از آن. این باشگاه ادعا می کند که تصاویر افتخارات و احترام به فرهنگ بومی اما اگر آنها احترام آنها را چرا نمی خواهد آنها گوش دادن به آنها؟"

اعتراض گروه نیز با صدور یک هشدار است که این باشگاه بودند خود را تنظیم برای سقوط بیشتر پایین خط.

"به عنوان طرفداران ما نا امید و نا امید است که این نبرد همچنان ادامه دارد. به عنوان انسان ما را به وحشت انداخته است که ما هنوز هم زندگی می کنند در جامعه ای که عمده باشگاه های ورزشی می تواند به درمان مردم بومی بود. آن را نشان دهنده بد در راگبی, دوون و انگلستان و همه ما باید کاملا شرمنده.

"این تصمیم را نه سن خوبی برای باشگاه – بدون شک وجود دارد که نام تجاری خواهد شد در نهایت مجبور به تغییر آن را به عنوان روشن است توصیفاتی مانند که هیچ فرقی از gollies و دیگر آثار از گذشته است. با امتناع از مقابله با آن را به درستی در حال حاضر باشگاه است پوشش خود را به صورت گسترده repetitional و تجاری آسیب و آوردن شرم بر همه متصل به باشگاه در میان است. این گیج کننده است که آنها بداند این قیمت ارزش پرداخت برای خودخواهانه و جاهلانه چسبیده به ضعیف فکر کردن آرم که تنها استفاده شده است برای بیست و باشگاه را از 150 سال است."

اکستر رئیس کامل بیانیه

اکستر راگبی مدیره باشگاه امروز تحت یک بررسی دقیق از این باشگاه نام تجاری پس از مسائل مطرح شده توسط گروه اکستر روسای 4 تغییر دهید.

این فرایند شامل به دنبال طولانی ارسالی از کسانی که مایل به دیدن تغییر فوری و از کسانی که مطالب که در حال حاضر نام تجاری است و نه بی احترامی به گروه های بومی.

دقیق پرونده از تمام شواهد شده بود پیش از جلسه امروز و دیده شد توسط همه اعضای هیئت مدیره و بررسی شده است.

بخشی از این باشگاه را بررسی کرده است دیده می شود این باشگاه در تعامل با حامیان مالی و شرکای کلیدی به دنبال دیدگاه های خود را – و آنها نیز گوش به پاسخ از ما, حامیان گسترده تر راگبی جامعه و بخش های خاصی از جامعه بومی آمریکا همه آنها را به ما ارائه با جزئیات مشاهدات در نامه, ایمیل, اجتماعی, مطالب و ویدئوها.

محتوای ارائه شده به هیئت مدیره نشان داده شده است که به نام ستاد مورخ بازگشت به اوایل 1900s و تا به حال سابقه طولانی با مردم در Devon منطقه است.

این هیئت در زمان این دیدگاه که استفاده از آرم ستاد در واقع بسیار محترمانه. آن اشاره شد در طول سال ما تا به حال بازیکنان و مربیان از سراسر جهان با طیف گسترده ای از ملیت ها و فرهنگ ها است. در هیچ زمان و هر گونه بازیکنان و مربیان و یا خانواده های آنها گفت: هر چیزی, اما نظرات مثبت در مورد نام تجاری یا فرهنگ وجود دارد که در این باشگاه است.

یکی از جنبه های است که هیئت مدیره احساس می تواند به عنوان بی احترامی شد باشگاه طلسم 'Big Chief' و به عنوان یک علامت از احترام باید تصمیم به بازنشستگی او.

این باشگاه خواهد ساخت بدون نظر بیشتر در مورد این موضوع.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن