بورنموث در مقابل کریستال پالاس زنده: نتیجه و واکنش از لیگ برتر ثابت امروز

این سوال ما از او خواسته می تواند در هر زمان از ماه نوامبر سال گذشته زمانی که آنها شروع به استفاده از این اسلا

توسط FARDAALEFBA در 1 تیر 1399

این سوال ما از او خواسته می تواند در هر زمان از ماه نوامبر سال گذشته زمانی که آنها شروع به استفاده از این اسلاید. که می شده اند در ادی هاو ذهن هر روز در طول مستند. اما آنها تسلیم به قانع کننده شکست در خانه کریستال پالاس نیاز به پاسخ شده است هرگز بیشتر از جان گذشته.

آنچه در زمین اتفاق افتاده است به بورنموث?

یک تیم است که بالید خود را در سریع انتقال در حال حاضر سنگین. اطمینان از حرکت و لمس کرده اند از بین رفته جای خود را به نوع آزمایشی بازی که reeks عمیق-مجموعه ای از شک و تردید. نوعی که به نحوی نیاز به تبدیل به اطراف به طور چشمگیری اگر بورنموث می خواهید به گسترش خود در لیگ برتر فراتر از این فصل پنجم.

در سال های گذشته کریستال پالاس خواهد حق ندارد به اینجا می آیند و بازی به عنوان آنها تقریبا مسخره, Bournemouth, با تکبر راه رفتن در نیمه اول. که اکثر استارک در هدف قرار داده است که آنها را دو روشن است: یک جریان حرکت شروع با جمعآوری مورب عبور به Wilfried Zaha که راه می رفت و توپ در کردن پهلو و رشته آن به پاتریک فن آنهولت پشت میزبان دفاع که برش در سراسر اردن Ayew به پایان crisply به گوشه ای دور برای او نهم از فصل. این مسخره شد در شیوه ای از جناح کامل-عقب و جلو انجام به بورنموث به عنوان آنها انجام داده بود به دیگران در گذشته است. بنابراین نه در حال حاضر.

حتی برای اولین بار – یک ضربه آزاد از لوکا Milivojevic پس از 12 دقیقه – تا به حال یک احساس مالش قرمز و سیاه و سفید بینی به آن است. دیوید بروکس داده شده خود را برای اولین بار شروع فصل پس از دو عمل جراحی مچ پا شروع بازی مانند 22 ساله برای زمان از دست رفته با آرایه ای از استادانه طرفداران و nutmegs به قطع از طریق کاخ در خواهد شد.

لوکا Milivojevic نمرات درخشان ضربه آزاد برای قرار دادن کاخ جلوتر (گتی)

اما این او بود upending از زاها که به Milivojevic این شانس را به نشان می دهد او مرده توپ کارنامه گسترش به 25 متری به هارون Ramsdale هیچ شانس. هنوز بروکس بود تنها نقطه روشن در اولین بیت از رقابتی عمل در 14 ماه. او 60 دقیقه ممکن است به عنوان او را دوست دارند امشب اما ساعت که معنی خیلی بیشتر بیش از هشت بازی باقی مانده.

اما وجود دارد بیشتر برای بورنموث که جاش شاه مجبور شد پس از خطرناک مقابله با از Gary Cahill که jarred خود ایستاده مچ پا. این بود که تنها نروژی را ظاهر چهارم در سال 2020 و همبستگی بین آن و سمت خود را اجرا هشت امتیاز در آخرین 12 مسابقات آینده به امروز تصادفی نیست.

از بین بردن و از آن دو حمله تهدید کریستال پالاس به حال کمی به نگرانی در مورد زمانی که آن را به حفظ سرب آنها تا به حال قبل از تاسیس اولین نوشیدنی شکستن.

برای بحران وجودی مخالفان خود را, مهم است که به تشخیص خود در این. روی هاجسون طرف شده است به عنوان نزدیک به یک بسته به عنوان مقدار می تواند باشد.

کریستال پالاس جشن اردن Ayew هدف (PA)

دوباره Ayew کار دور از هدف این بود که سخت کوش و بدون شکایت و ادامه داد: استعداد خود را تنها به ثمر رساند قصر خود برد. به همین ترتیب Benteke تا به حال یکی دیگر از عملکرد قوی حتی اگر او نمی ثبت نام تلاش در هدف پیراهن خود را شفاف با عرق زمانی که او ساخته شده راه را برای آندروس تاونسند با 14 دقیقه به رفتن. در طول این تیم وجود دارد به نظر می رسد قدردانی از تصویر بزرگتر.

که توضیح دهد که چگونه آنها توانسته اند به طوری سفت و سخت در دفاعی خود را شکل. هاجسون قرار داده شده اطلاعات روی تخته اما بازیکنان باید به طور مداوم آن را به زندگی بر روی زمین.

آن زمان بورنموث 63 دقیقه برای ثبت نام یک شات در هدف – Nathan Ake عنوان یک گوشه راست در Vincente Guaita – و که به پایان رسید تا بودن بسیاری خود را. Backline بود جمع و جور و منظم ارائه هیچ چیز در پشت و یا در میان است.

بلند و کوتاه از این نتیجه هر دو شایسته جشن. برای اولین بار در کریستال پالاس تاریخ آنها موفق به کسب چهار بالا پرواز بازی در یک ردیف بدون اذعان. آن را نیز حرکت آنها را تا نهم.

کسانی که از کاخ اجبار که باید مخوف یک فصل از سقوط مبارزه ممکن است شروع به تعجب می کنم اگر اروپا است که بر روی کارت. که می تواند تنها در معرض خطر خود را اجرا کنید. چگونه در مورد Bournemouth هنوز 18th باید برای آن روز.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن