Gigi Hadid نشان می دهد بارداری دست انداز برای اولین بار

Gigi Hadid نشان داده است بارداری دست انداز برای اولین بار پس از اعلام او و دوست پسر, دوست, Zayn Malik انتظار ا

توسط FARDAALEFBA در 26 تیر 1399

Gigi Hadid نشان داده است بارداری دست انداز برای اولین بار پس از اعلام او و دوست پسر, دوست, Zayn Malik انتظار اولین فرزند خود را با هم.

در یک Instagram تلویزیون تصویری آپلود شده در چهارشنبه 25 سال-مدل پرده برداری از یک موضوع خاص از V Magazine که او کمک به تولید به عنوان یک مهمان مدیر خلاق.

این موضوع با عنوان Gigi مجله قسمت دوم, ویژگی های مختلف آثار هنری به عنوان فرستاده شده توسط مردم از سراسر جهان در طول مستند شده است و تا حدودی ایجاد شده برای حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

صحبت کردن به دوربین در حالی که زدن از طریق شماره حدید توضیح داد که او تا به حال نشده است به اشتراک گذاری تصاویر از ضربت کودک خود را با طرفداران زیرا "این مهم ترین چیز در جهان" در حال حاضر.

به جای آن او می خواست به تمرکز بر روی خود را با استفاده از پلت فرم برای ترویج ارزشمند علل مانند سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

"در حال حاضر من فقط می خواهم آن را تجربه می کنند و من نوشتن در مجله زیادی و من فقط نمی خواهید به نگرانی در مورد بیدار شدن از خواب هر روز و نگاه زیبا و پست چیزی," او گفت:.

حدید است که جداسازی در او و مادرش در مزرعه ای در پنسیلوانیا اضافه شده است که او ارسال شده است بسیاری از عکس ها از دست انداز به دوستان و اعضای خانواده.

"بسیاری از مردم اشتباه گرفته چرا من نمی های بیشتر اما من باردار هستم از طریق یک بیماری همه گیر بدیهی است که بارداری من مهم ترین چیزی که در جهان است که در بخشی به همین دلیل من احساس نیاز برای به اشتراک گذاشتن غیر از با خانواده و دوستان" او ادامه داد.

"بدیهی است که بسیاری از مردم از دست داده اند زندگی می کند با توجه به کروناویروس – که در آغاز quarantining و آن را هنوز هم اتفاق می افتد – و پس از آن ما نقل مکان کرد و به بدیهی است ظهور مجدد این پل جنبش و من فکر می کنم حضور ما در رسانه های اجتماعی باید مورد استفاده قرار گیرد."

حدید نظرات آمده پس از او انتقاد, British Vogue زمانی که انتشار مشترک یک مقاله ادعا کرده بود که "پنهان" بارداری با نشان دادن طرفداران او دست انداز.

این مجله به چاپ مقاله در وب سایت خود با تیتر "Gigi Hadid نشان می دهد که چگونه او پنهان بارداری".

اما حدید پاسخ داد: روشن است که او در تلاش برای پنهان کردن بارداری خود را.

"افتخار خواهد بود و خوشحال برای به اشتراک گذاشتن 'بصیرت' زمانی که من آن را احساس کنید با تشکر" او در پاسخ به یکی از مجله توييتها ترویج این مقاله است.

"در حال حاضر من با افتخار تجربه و به اشتراک گذاری این زمان با خانواده و عزیزان."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب