سقوط تهدید استون ویلا به شدت در تلاش برای احیای امید خود را از لیگ برتر بقا به عنوان آنها را در کریستال پالاس این بعد از ظهر.

دین اسمیت طرف رنج می برد یکی دیگر از ضربه تلخ در نبرد سقوط روز گذشته پس از واتفورد تعجب پیروزی نیوکاسل چپ خائنانی هفت امتیاز در رده ایمنی.

کاخ در ضمن آمد عرض یک پست در آخرین دقیقه گل تساوی در مقابل چلسی در زمان گذشته و می دانم که یک پایان قوی می تواند در عین حال آنها را ببینید پرچ بالا-10 به پایان برسد. دنبال تمام عمل زندگی می کنند زیر در پایان Wolves vs Everton:

تمام وقت

90+4 mins: ترائوره تلاش می کند به شلوغی راه خود را به جعبه. او شاخه های اما Digne بلوک میکنه. سوت پایان می رود و به پایان می رسد که.

گرگ ها به مراتب تیم بهتری است. آنها را به سه امتیاز و حرکت به ششم در عرض سه تا از منچستر یونایتد. اروپا است که هنوز هم بر روی کارت.

90 دقیقه: چهار دقیقه به آن اضافه شود و در پایان مسابقه. اورتون فقط می خواهم به خانه بروم.

تبلیغات

88 دقیقه: نونو اسپیریتو سانتو می توانید آن را باور نمی کند. تیم خود را به سه گل اما او خشمگین که در مورد از دست ندهید. که استاندارد او انتظار دارد که از این گرگ طرف.

85 دقیقه: اوه چه را او از دست رفته؟! یکی دیگر از توپ بلند به Jota که جلبک دیویس. او را به جعبه در سمت چپ و تساوی Pickford به او. Jota مربع آن به ترائوره که به طور خالص اما او چکمه آن را بر روی نوار!

81 دقیقه: اورتون بازی کرده اند مانند یک تیم با هیچ چیز در خطر است. آنها فقط نمی شده است خوب مناظر خود را در فصل آینده است. در مقایسه گرگ را یک گام نزدیک تر به یک فصل دیگر در اروپا است.

تبلیغات

SUBS

78 دقیقه: Joao Moutinho جایگزین Raul Jimenez برای گرگ. سمت خانه باید نقاط پیچیده در حال حاضر.

هدف!

74 دقیقه: هدف! گرگ 3 - 0 اورتون - (Jota)

چه عبور از Neves. او در جناح راست در نیمه خود را. Jota به نظر می رسد به اجرا در پشت و نوز می یابد او با عبور از میدان توپ. Jota توپ به ارمغان می آورد پایین می شود را در جعبه قرار می دهد و شات گذشته Pickford در نزدیکی پست. با شکوه.

73 دقیقه: شانس! برنارد عبور توپ به کین که نقش در Digne, طوفان به سمت چپ از جعبه. او به جمع آوری توپ و شاخه در سراسر هدف اما دقت نتواند به سمت راست.

تبلیغات

SUBS

72 دقیقه: Daniel Podence می شود و موجی از کف زدن از گرگ مشروط در ورزشگاه. او تا به حال یک بازی بسیار خوب است اما در حال حاضر او به جای آدما ترائوره.

69 دقیقه: اورتون در نهایت نشان می دهد یک بیت از حمله به استعداد. Iwobi می فرستد توپ گسترده ای به دیگن که فشار رو به جلو است. او عبور توپ به داخل جعبه Iwobi تلاش می کند به آن را پایین آورد اما تنها با لمس آن به مسیر Sigurdsson. Sigurdsson اجرا می شود بر روی توپ و شاخه اما ضربه مسدود شده است.

بازیکنان به دوم نوشیدنی شکستن بازی.

66 دقیقه: Everton ارسال یک صلیب به پست دور از جناح چپ. کلمن می رسد و سران آن را در هدف قبل از Saiss بلوک های آن را برای یک گوشه.

اورتون قرار داده و گوشه به جعبه اما گرفتار بالا تا زمین به عنوان گرگ ضد حمله. Diogo Jota میدارد تا توپ به عنوان آن بر می آید بالا و او آن را اجرا می کند به این منطقه است. او فقط Pickford به ضرب و شتم اما توپ درهم می شود تا در پای خود و Pickford قادر به مقابله با.

تبلیغات

63 دقیقه: آنچه که Pickford انجام می دهند ؟ Podence می شود در پشت اورتون را پشت خط در سمت راست از جعبه. او کاهش آن, اما عبور مسدود شده و قیمت پشت به او. Podence شاخه و Pickford سمت چپ است با آسان را نجات دهد. به جای رول توپ خود را از طریق دست و تقریبا عبور از خط او قبل از بازیابی آن را به جلو و عقب.

کارت زرد

60 دقیقه: مایکل کین می پیوندد لوکاس دیگن در کتاب و او خراش پشت Jimenez را آشیل ساخت مقابله با.

Podence می فرستد یک کرنر توپ را در جعبه. Richarlison برنده اولین سربرگ اما تنها می شود آن را به عنوان دور به عنوان Jimenez. او در مورد به ساقه اما سوت می رود برای یک ناپاک در جعبه. اورتون و پا زدن رایگان.

SUBS

56 دقیقه: گرگ دو گل خوب را هیچ شانس در Neto. او با جایگزین Diogo Jota.

والکات و گوردون برای اورتون با برنارد و Iwobi در آینده برای تافی.

تبلیغات

54 دقیقه: اورتون قرار دادن مناسب و معقول رشته از عبور با هم قبل از کلمن می فرستد یکی به جعبه. آن را بیش از حد طولانی و Rui Patricio ادعا توپ.

نتو پایین است دوباره با یک مشکل در پای چپ خود را در این زمان.

51 دقیقه: Podence برنده یک ضربه آزاد به عنوان کلمن است که بیش از حد مشتاق در تلاش برای برنده شدن در پشت توپ. نوز سوئیچ توپ را به سمت چپ. می آید به Podence که از آن عبور می کند به Neves. نوز شاخه اما چکمه آن را بر روی هدف است.

48 mins: آنچه یک شروع برای گرگ. آنها دو آنها منجر شود. نتو برخورد با Branthwaite و پایین می رود برگزاری خود طرف. داور بازی متوقف می شود اما گرگ انسان خوب است ادامه پیدا کند.

تبلیغات

هدف!

46 دقیقه: هدف! گرگ 2 - 0 اورتون - (Dendoncker)

گرگ برنده یک ضربه آزاد در جناح راست. نتو شلاق آن را در جعبه. Dendoncker می شود pas Branthwaite و برنده هدر سلتنج آن را به گوشه ای دور.

نیمه دوم: Jarrad Branthwaite جایگزین Leighton Baines در نیمی از زمان برای اورتون. این جوانی را به لیگ برتر آوردیم.

گرگ عمل برگشت جریان است. می اورتون به نوبه خود به دور یک هدف کسری ؟

لطفا اجازه می دهد یک لحظه برای وبلاگ به بار.