'خودشیفتگی شئ': مشکل با 'pornification' از فرهنگ پاپ

یکre زنان بیشتر از نظر جنسی آزاد تر از همیشه قبل از ؟ بنابراین نشان می دهد که رشد جنسی بازار. از روان شناسی و

توسط FARDAALEFBA در 6 مرداد 1399

یکre زنان بیشتر از نظر جنسی آزاد تر از همیشه قبل از ؟ بنابراین نشان می دهد که رشد جنسی بازار. از روان شناسی و عاشقانه به اسارت و فراتر از آن بازار تبدیل کرده رونده جنسی به شیوه های روزمره امور خانواده. اما این آزادی جنسی واقعا رهایی بخش و یا آن را تبدیل زنان از اشیاء جنسی مردان میل جنسی افراد در سمت راست خود را ؟

این سوال ما به دنبال کاوش در مطالعه ما بررسی جوان جنسی زنان و صمیمی زندگی می کند از طریق یک سری از مصاحبه. در این دوره از این مصاحبه که در محل در جنوب ایالت در ایالات متحده ما زده شد چگونه زنان جنسی و روابط صمیمی منعکس کننده روند فعلی در پورنوگرافی به خصوص در رابطه با تم تسلط و تسلیم است.

دهه های اخیر شاهد ظهور زن گرا وابسته به عشق شهوانی صنعت از جمله بوتیک و طراح اسباب بازی های جنسی, افزایش شیوه های رابطه جنسی پس به طور کلی در نظر گرفته تابو و دفترچه راهنما وبلاگ ها و پادکست ها.

تا سال 2024 جهانی جنسی سلامتی بازار (از جمله اسباب و محصولات مرتبط با لباس زیر, و غیره) پیش بینی شده است به دلار رشد 39bn (£31bn). آنلاین پورنوگرافی صنعت به تنهایی در حال حاضر به ارزش حدود $15bn.

با هم این روند منعکس کننده یک "pornification" از فرهنگ است که توسط انجمن استعارههای و روایت تبدیل تعبیه شده در محبوب متون برجسته و تسکین انواع خاصی از تمایلات جنسی.

در خط مقدم این روند شد و در سال 1972 مستهجن, فیلم عمیق در گلو, گلو که به دست آورده هر دو جریان اصلی توجه و واکنش. ممنوع در 23 ایالت این فیلم هنوز موفق به شکستن جعبه-دفتر ثبت و راه اندازی "porno-شیک" روند. در همین دوره آثار نوشته شده توسط و برای زنان – Anne Desclos' داستان O (منتشر شده در زبان انگلیسی در سال 1965) نانسی روز جمعه باغ راز من (1973) و اریکا جونگ را ترس از پرواز (1973) – کمک به تعریف مدرن, مفاهیم, تمایلات جنسی زنان استوار بر مفاهیم متناقض از تسلط و تسلیم است.

معاصر نمونه هایی از pornification می توان به والاتر از HBO این سریال جنسیت و شهر (1998-2004) که normalised رابطه جنسی گاه به گاه و popularizsd, اسباب بازی های جنسی مانند روان شناسی برای یک نسل کامل از زنان است. این علامت یکی از اولین موارد از جنس بودن reimagined روی صفحه به عنوان رهایی بخش – چیزی زنان فراموش می کنند و نه از همتایان مرد خود.

سارا جسیکا پارکر و سینتیا نیکسون در سکس و شهر (گتی)

پس از آن marketisation از وابسته به عشق شهوانی, رقص, کلاس های آنلاین دوستیابی سیستم عامل است و پس از توزیع مجدد تمایلات جنسی در راه است که ظاهرا جشن استقلال زنانگی و قدرت جنسی. در سال 2011 برای اولین بار از پنجاه سایه از خاکستری, وابسته به عشق شهوانی, سه گانه که محبوبیت بدسم شیوه (مخفف و انضباط و تسلط و تسلیم و ارسال مقاله) شد پرفروش ترین کتاب دهه است.

پی در پی فیلم های تولید شده در مجموع $1.25 میلیارد دلار در درآمد. پنجاه سایه پدیده در زمان ورزش-شیک به ارتفاعات جدید, reimagining خشونت جنسی به عنوان یک شکل از جنس وابسته به عشق شهوانی بازی. پس از آن رسانه های سرمایه گذاری شده در این روند که اخیرا در محبوب Netflix, درام, 365 روز.

پس از آن این توهمات که اولین ظهور در پورنوگرافی شروع به فیلتر به رسانه های جریان اصلی و بازار به هنگام تولد به یک حالت جدید از زنانگی در اطراف سازمان جنسی کارآفرینی.

جنسی کارآفرینی کپسوله چگونه در دهه های اخیر و روابط صمیمی تبدیل شده اند موضوع را به بازار منطق از مصرف گرایی سرمایه گذاری و سرمایه گذاری.

'Fifty Shades of Grey' محبوبیت و یک آمار جهانی (Universal Pictures)

به عنوان مثال, آن را تبدیل به مشترک به برون سپاری امور از عشق به قدمت سیستم عامل, زوج درمانگران و برنامه ریزان عروسی. کسانی که درگیر شدن در روابط جنسی به طور فزاینده ای انتظار می رود به تجسم خود مطمئن زرنگ و دانا سکسوالیته و ماهر در انواع رفتارهای جنسی و شیوه های.

برای زنان این بدان معنی است که بکارت بی گناهی و فضیلت هنگامی که غالب ارزهای زن مطلوبيت گرفته اند صندلی عقب جنسی توانمندسازی. برای رسیدن به این بیماری توانمند دولت هستند به نام برای همیشه کار بر روی سرمایه گذاری و مدیریت جنسی زندگی اغلب از طریق مصرف.

زیر بنای این مفهوم جنسی کارآفرینی یک نوع (پست)فمینیسم گرفتن همه مدت که تصور misogynistic آرمان به عنوان توانمندسازی با اعمال نفوذ فمینیستی اهداف و زبان مانند توانمندی و اعتماد به نفس و آزادی جنسی. Postfeminism آمده است به دیکته کردن راه های زنان در مدیریت بدنی و روانی و جنسی زندگی می کند. برای مثال پیام های رسانه ای اصرار زنان برای "لاغر", "عشق بدن خود" و "اعتماد به نفس" را کشت یک فرهنگ است که تماس در زنان به طور مداوم در تلاش به سوی کمال در تمام حوزه های زندگی.

اما چگونه ممکن است این بازی در زنان صمیمی روابط و زندگی جنسی را تجربه?

از طریق این دوره از تحقیقات ما مشخص شد که زنان در مصاحبه عملکرد قابل توجهی قدرت در درون خود روابط صمیمی. این تسلط اغلب آشکار در داخلی و یا رابطهای دامنه. این مخالف گسترده مالی و اقتصادی حوزه که در آن زنان باقی می ماند مستقیم محروم.

برای مثال زنان در روابط دیکته ممکن است زن و شوهر را اجتماعی یا تقویم خود را-و-او گزینه های مد, اما تسلیم به شرکای خود را هنگامی که مواجه با تصمیم گیری های مالی مانند خرید خانه یا در حال حرکت از یکی از شهرستان خود را به دیگری.

این استادانی قدرت اجازه می دهد تا زنان برای رسیدن به یک حس عدالت در درون خود روابط صمیمی که همیشه باید از اثر مورد نظر. برای مثال برخی از زنان ممکن است استفاده از دهان به عنوان یک راه برای کنترل روابط خود و بدن اجتناب از تحریک مهبل و چوچوله بازبان و در عین حال perfunctorily درگیر شدن در الت تناسلی مرد بوسیله زبان. در عوض این زنان ممکن است احساس حق به خواسته های متقابل اغلب در قالب هدیه شب و یا تضمین منحصر به فرد در ارتباط است.

Netflix بکشد '365 روز' بوده است تبلیغ به عنوان لهستانی 'Fifty Shades' (Netflix)

بیشتر نگران کننده است این است که زنان می توانند تصویب این قدرت عطف به ماسبق به disempowering شرایط. در مورد تجاوز جنسی برخی از زنان می reimagine انکار و یا حتی مسئولیت های ناخواسته را تجربه جنسی است. این تجارب reimagined چرا که زنان تفسیر آنها را به صورت "که بد نیست" و یا حتی بدتر احساس می کنید که آنها به نوعی همدستی.

این احساس توانمندی را در یک معنی متفاوت در پشت درهای بسته که در آن زنان بیشتر احتمال دارد به در آغوش یک برده جنسی نقش مهمی در راه است که دوباره eroticise سنتی روابط قدرت.

بر اساس مصاحبه ما انجام شده زنان تمایل به قاب جنسی خود را تجربه در یک "لطفا خودتان را" گفتمان که از طریق آنها درونی مردان خواسته های آنها را درک اصیل خود ، زنان به عنوان مثال ممکن است درگیر در شیوه های چنین به عنوان برده یا مقعد برای ارائه به شرکای خود را در یک موقعیت برتری.

این انصراف از کنترل – همراه با اغراق آمیز پاسخ جنسی (فکر می کنم: Meg Ryan جعلی در When Harry Met Sally) است که به همراه خود (واقعی یا شبیه سازی شده) ارگاسم – ممکن است اجازه می دهد به منظور افزایش مطلوبیت برای مردان است. برای برخی از زنان پس از آن رضایت جنسی مشتق شده است نه از طریق یک تجسم, تجربه جنسی, اما از طریق خود خودشیفتگی شئ.

در این مصاحبه بسیاری از زنان نشان داد که آنها خود را نگه دارید و همکاران " ارگاسم در خصوص بالا است. با توجه به یک جواب "فقط کار می کند اگر او orgasms". خود به خود زیبا هستند و کمتر نگرانی و برخی نشان داد که زنانی که نمی, ارگاسم نسبتا به سرعت و کارآمد هستند "دشوار" و یا حتی "خراب". البته امروز وجود دارد وجود تعداد بی شماری از نوآوری های فنی امیدوار کننده تر و این به بازار عرضه شده به زنان به عنوان "فمینیست" "زیاده" و حتی "درمانی".

اين يافتهها به چه pornification از فرهنگ می تواند بر میل جنسی. رانده شده توسط "sexpertise" ارائه شده توسط روزنامه و ظاهرا فمینیستی عاشقانه امیدوار کننده آزادی جنسی زنان نسبت به فرهنگی اسکریپت تعبیه شده در فرهنگ عامه و علاقمند به جنس مخالف پورنوگرافی هدفمند در مردان است. در این دنیای فانتزی از زنان انتظار می رود به طور غالب در خیابان اما تسلیم بین ورق. واقعیت این است که در حالی که برخی از زنان ممکن است احساس قدرت های "pornification" فرهنگ در خدمت نادرست و غلط مردسالار آرمان است که نگه داشتن مردان در بالا.

الکساندرا S رم استادیار بازاریابی در ICN مدرسه کسب و کار. Aliette لامبرت یک مدرس بازاریابی در دانشگاه اکستر. این مقاله برای اولین بار به نظر می رسد در گفتگوtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب