جامپینگ بادی شیشه ای بزرگ اینتکس

تمامی بخش های قلعه بادی جامپینگ رنگی بست وی به صورت بادی طراحی شده است که بایستی آن را پس از خرید راه اندازی

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

تمامی بخش های قلعه بادی جامپینگ رنگی بست وی به صورت بادی طراحی شده است که بایستی آن را پس از خرید راه اندازی کنید تا قابل استفاده شود . این نوع جامپینگ ها در واقع برای سنین بزرگسال تولید و طراحی نشده اند از همین رو برای بزرگسالان می بایست اقدام به خرید ترامپولین کرد. جامپینگ بادی کودک یا ترامپولین بادی نیز مانند دیگر محصولات بادی با وجود تفاوت کاربردی و ساختاری بدنه از پروسه تولید مشابهی برخوردار می باشند از همین رو خدمات پس از فروش آنها نیز مشابه خواهد بود. کف آن بصورت فنری ساخته شده است و همچنین از انعطاف بالایی نیز برخوردار است تا موجب راحتی بیشتر کودک در طول مدت استفاده ار آن شود. شاید اولین بار است که نام پی وی سی را می شنوید ، اما پی وی سی یا وینیل در واقع نوعی پلاستیک طبیعی است که مواد اولیه آن برخلاف دیگر پلاستیک ها از مواد شیمیایی و سمی ساخته نشده است ، به همین دلیل نیز سازگاری کامل با محیط زیست و شرایط مختلف محیطی داشته و هیچ آسیب پوستی نمی رساند . اگرچه پارگی ها نسبتا وسیع بود می توانید برای راهنمایی بیشتر و یا تعمیرات تخصصی توسط فروشگاه تهران اینتکس محصول را برای فروشگاه ارسال نمایید .

در برابر ضربه و فشار کاملا مقاوم است و به سادگی دچار پارگی و آسیب نخواهد شد. این تشک به واسطه برخورداری از طراحی فایبرتک یعنی طراحی لایه لایه در بخش های درونی خود ، به خوبی می تواند در برابر فشار و ضربه های وارده مقاوم باشد و حالت ارتجاعی و فنری بسیار خوبی را نیز به قلعه بادی جامپینگ رنگی بست وی ببخشد . از آنجا که این محصولات دارای بدنهای ضعیف در برابر اجسام تیز و برنده و نیز وسایل داغ و پر حرارت هستند ممکن است که آسیبهای جدی ببینند، از آنجا هم که بیشتر جامپینگهای بادی نیز به صورت یکپارچه و متصل به هم ساخته شدهاند، آسیب در یک نقطه از بدنه محصول باعث میشود تا کل جامپینگ بادی شما قابل راهاندازی و استفاده نباشد، اما با رعایت کردن نکات ایمنی و توصیههای انجام شده میتواند از بروز حوادث و آسیب دیدگیها جلوگیری کنید. چرا که باعث صدمه به سطح محصول می شود. از 6 قسمت به صورت جداگانه باد میشوند و هر چهار طرف تشک بادی است که کودکان هنگام پریدن صدمه نبینند و یا به بیرون پرتاب نشوند . جامپینگ بادی خانگی است و در زمان کمی قابلیت باد شدن و نصب را دارد و میتوان به وسیله انواع پمپ باد برقی و پمپ باد دستی میتوانید بدنه را پر باد کرده و استفاده نمایید.

دلیل آن را میتوان در بطن ماهیت هیجانی آن دانست. از مزایا جامپینگ بادی اینتکس میتوان به قیمت مناسب ، حجم کم ، وزن سبک ، حمل و نقل آسان ، ظاهری شیک و زیبا ، طول عمر بالا ، ساخت به صورت اصلی و اورجینال ، تولید شده به صورت شرکتی ، به کار گیری رنگ های جذاب و روشن ، خدمات پس از فروش و گارانتی شرگت اینتکس ، اشاره نمود . اما باید گفت که بدنهی جامپینگهای بادی اغلب کیفیت بسیار بالایی دارند و به همین سبب علاوه بر اینکه به راحتی میتوانند وزن کودکان و نوجوانان را تحمل کنند، فشار ناشی از پرشهای آنان را نیز دفع میکنند. برای تداوم کیفیت جامپینگ اینتکس توصیه می شود آن ها را به طور کامل باد نکنید. همانطور که در بخش های قبلی اشاره شد ، ساختار قلعه بادی جامپینگ رنگی بست وی به صورت بادی بوده و نیاز است تا با باد زدن محفظه های محصول ، آن را راه اندازی کنید . از مهم ترین شرکت های تولید کننده تشک جامپینگ بادی می توان به شرکت اینتکس و سپس شرکت بست وی اشاره کرد. استفاده و نگهداری از قلعه بادی جامپینگ رنگی بست وی نیاز به رعایت نکات و توصیه هایی است تا از آسیب دیدن محصول جلوگیری شود ، همانطور که مشخص است ، ساختار این محصول بادی بوده و بدنه آن از لایه های تقریبا نازک ساخته شده است ، به همین دلیل نیز برخورد اجسام تیز و برنده می تواند به بدنه قلعه بادی جامپینگ آسیب وارد کند . This was gen erated with G SA Content Gen​erat​or  DE᠎MO.

صفحه ی جلویی کارتن بسته بندی شامل تصویر بزرگ جامپینگ بادی بزرگ اینتکس می باشد که اندازه ی ابعاد آن در گوشه صفحه با یک آیکون مثلث زرد مشخص شده است، کمی بالاتر از تصویر عکس کوچک دایره ای شکلی دیده می شود که دو کودک را در حالی بازی داخل جامپینگ بزرگ نشان می دهد، علامت شرکت INTEX روی قسمت های مختلف جعبه به چشم می آید که هر حرف آن با رنگ جداگانه ای مشخص شده است، درب های جعبه ی بسته بندی در بالا و پایین می باشد، به منظور محافظت بیشتر محصول این درب ها با چسب بسته شده اند، در قسمت درب پایین بارکد کالا وجود دارد، اطلاعات و ویژگی های محصول در بخش جانبی جعبه درج شده است. پس از خروج کامل هوا می توانید بصورت منظم محصول را روی هم تا کرده و به داخل کارتن برگردانید. به عنوان مثال پسران علاقه بسیار زیادی به جامپینگ بادی دارند که حالتی خبیثانه داشته باشد، پس شما میتوانید جامپینگ بادی را که به صورت تیره و خشن طراحی شده اند را خریداری کنید، اما در نقطه مقابل آن شما میتوانیدجامپینگ بادی کودک رنگی و شاد را خریداری کنید، مدلهایی نیز وجود دارد که در داخل جامپینگهای بادی تونلها و سرسرههایی نیز قرار گرفته است که میتواند برای کودکان سرگرم کننده باشد.

آخرین مطالب