جشنواره Glastonbury 2020: درمان Foo Fighters, Skunk Anansie, باستیل, Libertines و به همین دلیل بیشتر در گلستنبوری جشنواره شبیه هیچ دیگر

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 9 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

منt باید بهترین سال است. Glastonbury 2020 بود به مناسبت 50 سال یکی از مهمترین و طبقه جشنواره در تاریخ موسیقی با یک خط که راننده سرشونو تکون دادن به خود را دارد, میراث, بلکه نگاه به دور آینده است. حتی آب و هوا که بیشتر بی ثبات از معشوقه نگاه خاصی به خود بهترین رفتار است.

به عنوان مستقل به موسیقی منتقد علامت Beaumont گفت: در انتخاب از 20 همه زمان بهترین اجرای گلستنبوری تجربه کرده است و تعداد بیشماری از لحظات که نیست فقط آخر هفته اما "علامت تکامل از فرهنگ پاپ ... گلستنبوری است که در آن تاریخ موسیقی ساخته شده است و فرهنگی colossi در حال تاج گذاری در نزدیکی اساس سالانه."

این توضیح می دهد که چرا از هنرمندان که در واقع هرم مرحله اول-تایمر که می خواهم از خواب در انجام شایسته مزرعه پس از اولین بار آنها را برداشت تا یک میکروفون همه آنها را به زور تبدیل به جشن گلستنبوری را 50th anniversary – جشنواره یا هیچ جشنواره است.

درمان (رابرت اسمیت)
با عنوان هرم مرحله چهار بار در سال 1986 و 1990, 1995 و 2019

'احساس جمعیت در پایان 'Boys don't Cry' در سال گذشته بسیار ویژه' (گتی)

ما تیتر مجموعه در سال 2019 تمام رفت و در یک بیت از یک تاری اما ما عاشق راه هر کس واقعا به آن حتی پس از چهار روز در این زمینه است.

وجود راستش هیچ چیزی برای ما به عنوان "فقط یکی دیگر از فرفره" ما همیشه در تلاش برای آن را "بهترین نشان می دهد تا کنون". به این منظور ما می خواهم به نگه داشتن قبل از کنسرت "روال" را به عنوان ساده و سازگار به عنوان امکان پذیر است – این کمک می کند تا با اعصاب و تمرکز. پس گفت که انبوهی از خانواده و دوستان فرز پشت صحنه قطعا تغییر پرنیان... اما آن را به خوبی کار می کرد آن بود که یک شب به یاد ماندنی!

باز کردن "لرزش سگ لرزش" رول درام و وتر در سال 1986 بود که یک لحظه فراموش نشدنی – که برای اولین بار گلستنبوری تیتر احساس ما واقعا تا به حال "وارد" در انگلستان است. در "شیفتگی خیابان" اضطراری فرود هلیکوپتر در سال 1990 باقی مانده بدجور زنده... بازی منتشر نشده آهنگ ها در سال 1995 بود که به طرز عجیبی خوب سرگرم کننده... و احساس این جمعیت در پایان "Boys don't Cry" در سال گذشته بسیار خاص است. ما یک مدت طولانی و کنجکاو در رابطه با گلستنبوری... و من امیدوارم که قبل از ما توقف ما خواهد بود وجود دارد برای یکی از آخرین چلپ چلوپ!

(ما به عنوان خوانده شده پنج ستاره بررسی 2019 عملکرد در اینجا)

Foo Fighters (Dave Grohl)
با عنوان هرم مرحله 2017

'انرژی آینده از آن درست شد فقط خیلی دوست دارم, من نمی توانستم صبر کنید به آمار مرحله' (گتی)

وجود دارد بیش از چند لحظات فراموش نشدنی در Foo Fighters گاهشمار اما گلستنبوری 2017 گرفت همه آنها را.

پس از لغو بازی وجود دارد در سال 2015 در حساب از یک مرحله سقوط که منجر به متلاشی پا 2017 نهایی شد "make-up" فرفره. یکی که من نه تنها احساس موظف به بازی بود اما chomping در بیت, برای, به دلیل آن را مانند یک چربی جایزه من می تواند به طرفداران ما بودند که با صبر و حوصله انتظار نیست.

فقط قبل از مصرف این مرحله است که من در نگاه جمعیت با کوکتل در دست و فکر کردم: "این میخوام f***ing خوب..." جای تعجب من نبود حداقل کمی عصبی و حتی اگر وجود دارد یک دریا از چهره های خارج وجود دارد در انتظار ما است. انرژی آینده از آن درست شد فقط خیلی دوست دارم, من نمی توانستم صبر کنید به آمار مرحله. از دوم من پا تا به میکروفون من احساس در خانه. بعد از دو ساعت و 15 دقیقه وجود دارد در هیچ جای دیگری بر روی زمین من می خواستم. پرنیان بود مثل یک رویا بود. چه یک شب فراموش نشدنی.

Skunk Anansie (پوست)
با عنوان هرم مرحله 1999

سرد و آرام آرام هیجان... که این احساس قبل از اینکه شما راه رفتن در هرم مرحله. اکثر قریب به اتفاق احساس است که هر کس وجود دارد در کنار شما و آنها در حال عق زدن برای آن و در انتظار آن است و آنها می خواهند شما به خوبی آنها می خواهند شما را به شگفت انگیز است. بنابراین شما باید این پیش بینی شما به فکر این است که برای رفتن به واقعا سرگرم کننده! از آنجا که من انجام بسیاری از جشنواره ها و شما می توانید سنج پرنیان – آیا شما می خواهید برای متقاعد کردن مردم هستند خسته شده باران ؟

اما من به یاد داشته باشید آن را شب روشن وجود دارد بارهای از پرچم و من می توانید ببینید مردم برای تا آنجا که چشم می توانید ببینید. مثل این بود که لحظه ای قبل از ورود به طوفان. و در آن نقطه شما به انجام همه چیز شما می توانید انجام دهید در حال حاضر شما فقط کردم به روی صحنه رفتن و لذت بردن از خود و نه در مورد آن نگران باشید. فقط در حال انتظار برای انفجار اتفاق می افتد. که چه اتفاقی می افتد زمانی که شما راه رفتن به روی صحنه محل فقط منفجر می شود و این احساس لذت بخش برای یک هنرمند است.

این Libertines (کارل برات)
تعجب عملکرد در هرم مرحله 2015

پیتر دوهرتی و برات در طول تعجب خود را تنظیم و پنج سال پیش (رکس)

پدر و مادر من بودند در اولین جشنواره Glastonbury و من شده است از آنجایی که من یک سال از قند شکن گاز انبری. من دیده ام آن را از طریق برخی از تغییرات در طول سال به عنوان I. از نداشتن چادر و خواب در گل و لای بودن helicoptered در بازی افسانه هرم مرحله.

آن را باور نکردنی نهاد مانند عشایری شهرستان که materialises یک شبه عرفانی در غرب کشور است. این فقط در مورد باندهای آن را در مورد بودن در یک میدان در سامرست که در آن شما می توانید پیدا کردن سدوم و عموره خراب کردن و رستگاری و همه در لحظهای ساعت کوچک. بدون شک این بهترین جشنواره در این سیاره... چه به عشق ؟

باستیل (Dan Smith)
جان پوست, مرحله, 2013, دیگر مرحله, 2016, هرم مرحله 2019

اسمیت در سال 2019: "اگر آنها را انتخاب کرده ایم در فرفره خود را و سپس آنها وجود دارد به آن لذت ببرید' (دیو J Hogan/گتی ایماژ)

Glastonbury من آمپول و آخر هفته مورد علاقه من از سال است. ما هر سال از سال 2008 حتی در تعطیلات آخر هفته که در آن گروه ما بوده رزرو به بازی در جاهای دیگر. من یک بار رفت و معترضان از روز شنبه حتی اگر من تا به حال به ترک صبح روز جمعه برای بازی سه بازی دیگر جشنواره ها در سراسر اروپا که آخر هفته فقط بنابراین من از دست وجود دارد. بنابراین اساسا من گلستنبوری مگا فن.

سال گذشته زمانی که ما بازی هرم مرحله من متقاعد شده بود که میدان را خالی خواهد بود و ما می خواهم برای هیچ کس پس از من احتمالا آزار دهنده گه از بقیه گروه کر و خدمه با معمول من بدبین bollocks.

چون من به اندازه کافی خوش شانس برای دیدن بسیاری از گروهها و هنرمندان است که من دوست دارم در آن مراحل آن را همیشه فوق العاده سورئال, پس از آن قادر به آنها را به بازی. من همیشه باید بهترین زمان در مرحله اما هر فرفره در گلستنبوری شده است بسیار شگفت انگیز برای ما است. من فکر می کنم جمعیت وجود دارد بنابراین برای آن سرمایه گذاری کرده و آنها را به یک انتخاب گسترده ای از چیزهایی برای دیدن در هر زمان پس اگر آنها را انتخاب کرده ایم در فرفره خود را و سپس آنها وجود دارد به آن لذت ببرید. ما نیز خوش شانس به رزرو در روز جمعه گذشته چند بار ما فرفره راه و سپس صرف تعطیلات آخر هفته تماشای باند و به درستی بهره گیری از تعطیلات آخر هفته.

Tinie (که قبلا Tinie Tempah)
هرم مرحله 2011

Tinie انجام در گلستنبوری در سال 2011 (رکس)

بزرگترین چیزی است که چوب را در ذهن من در مورد من Glasto عملکرد تعداد مطلق از مردم! وجود دارد بدن تا آنجا که چشم می توانید ببینید. و همچنین به عنوان مقیاس و اندازه سایت خود را.

Jehnny بث (وحشیان)
جان پوست, مرحله, 2013

خواننده Jehnny بث وحشی (گتی ایماژ)

من در بازی گلستنبوری برای اولین بار با bandmates از وحشیان در 29 ژوئن 2013. این مجموعه دوم از روز در جان پوست مرحله. من به یاد داشته باشید احساس خسته – بدون مواد غذایی و به سختی هر خواب (کلاسیک). پنج دقیقه قبل از, عملکرد, یک زن خوب به من توضیح کسی که درخواست کرده بود برای او به ترجمه شعر از نشان می دهد ما برای سخت از مردم شنیدن در مخاطبان (و در تلویزیون). او پرسید: اگر آن را به قصد ما زحمت. البته نه " گفتم. زمانی که من در حدود سن هشت یا چند دانش آموزان در کلاس من بودند ناشنوا و لال و یک بانوی روزمره بود که به ترجمه این کلاس برای آنها. من آموخته بود که چگونه به برقراری ارتباط با زبان اشاره و آن را دوست داشتم. من به آن استفاده می شود.

در پنج دقیقه ما نمی فرصتی برای به اشتراک گذاری متن با مترجم در گلستنبوری بنابراین او در حال رفتن به ثبت نام در آنچه که او می تواند درک. قبل از ما شروع به من در زمان به او هشدار می دهند: "گاهی اوقات آن را برای تلفن های موبایل مانند من و گفت f*** اما در واقع من نیستم." من با اشاره به کلمه "فراموش کردن" در آهنگ "او را" ("او را فراموش کرده ام نام او") هر کس استفاده می شود به فکر می کنم من می گفت "f***" از آنجا که از لهجه من. اما من متعصب تلاش برای کار او را آسان تر در واقع ایجاد سردرگمی بیشتر. وقتی که من شروع به آواز خواندن F***ers من تکرار "اجازه ندهید f***ers شما را" بیش و بیش از این بانوی زیبا رو کاملا از دست داد: "او گفت: آنچه من فکر می کنم او گفت یا من به طور کامل برداشت غلطی از این کلمات؟" من تا به حال فراموش کرده به ذکر است که در این آهنگ خاص اگر آن را صدا مانند من و گفت f*** از آن بود که احتمالا به دلیل... من!

Fontaines DC
Leftfield چادر, John Peel مرحله 2019

به جان پوست گلستنبوری مجموعه واقعا بزرگ برای ما بود چون این شایعه به حدود 10 ، 000 نفر در چادر. من نمی دانم اگر آن را, اما آن را قطعا به اندازه کافی برای ما که سراسیمگی از ترس قبل از فرفره که جالب بود از آنجا که ما می خواهم انجام می شود بنابراین بسیاری از مباحث قبل از این که ما فقط می خواهم به یک اندازه خاص از جمعیت و نوع جامعی به ما می دوزند خوشنودی است. من فکر می کنم همه ما را در آغوش کشید هر یک از دیگر زمانی که ما آن بود که یکی از آن لحظات – آن را یک لحظه برای ما به عنوان دوستان است. من به یاد داشته باشید در طول فرفره, دنبال, دور, دیدن بیابان و تفکر این است که چیزی ملموس است که ما زمانی با هم – این دریا از مردم است. (Grian بزرگ, خواننده گروه)

من به یاد داشته باشید قبل نشان می دهد وجود دارد کمی از وحشت نه تنها به دلیل آن را کاملا یک نمایش بزرگ برای ما – و نشان می دهد ما نیست حتی به معنای به بازی تا آخرین دقیقه – وحشت بیشتر بود که بسیاری از ما دنده بود در بیت و همه ما گیتار و پدال شکسته شد. ما تا به حال دو گیتار بین دو نفر از ما است که همه ما نیاز داریم اما ما نگران بودند که اگر چیزی را اشتباه رفت و ما می خواهم به یکی دیگر. با وجود تمام وحشت ما در بر داشت بسیاری از دوستی از جانی Marr که شنیده در مورد مشکلات ما و ارسال یکی از شخصی گیتار بیش از. ما نگه داشته که گیتار برای مدتی – به او اجازه دهید ما آن را در تور است. بنابراین ما باید به می گویند با تشکر از جانی که. (کارلوس o'connell, گیتاریست)

روانگردان, خز (ریچارد باتلر)
با عنوان هرم مرحله 1986

Headlining گلستنبوری در شب جمعه بود و یک تجربه باور نکردنی برای پوشاک از پوست خزدار. اعتقاد من این بود که در آن نقطه بزرگترین جمعیت ما تا به حال تا کنون ایفا کرده و در معتبر ترین جشنواره ها. کاملا وحشتناک در راه خود را دارد اما آنچه در حافظه فوق العاده.

همه چیز همه چیز (جرمی Pritchard)
جان پوست, مرحله, 2010, 2011 و 2013, دیگر مرحله, 2015

Glastonbury 2003 اولین جشنواره هر نوع رفتم و من فکر می کنم آن را به من نسبتا رز رنگی نمایش از آنچه در جشنواره هستند در واقع می خواهم. من بلافاصله زده حس آزادی و باز بودن و همکاری و خوب قدیمی از مد افتاده دوست دارم که این سایت و ساکنان آن بیرون آمدن. من حاضر به بدبینانه در مورد آن. آن است که غیر ممکن است برای من.

همه چیز همه چیز باید آن را چند بار و من تا به حال بسیار به یاد ماندنی با کره وجود دارد سال گذشته است. حافظه های مورد علاقه من از بازی وجود دارد این است که این جفت ارز را نشان می دهد خام را در سال 2015 این هفته ما آلبوم رسیدن به بهشت بیرون آمد. ما به 25000 در مرحله دیگر در روز جمعه و پس از آن یک راز مجموعه در روز شنبه. ما تا به حال هیچ ایده اگر مردم می دانستند و یا دوست game, این رکورد در این مرحله اما واکنش مخاطبان به مجموعه ای از نام تجاری جدید آهنگ فقط گذاشته و ما را به هدر ندهید. همه ما راه می رفت خارج از صحنه نمایش گریه پس از راز نشان می دهد. پس از آن بود در حال حرکت و بسیار ویژه است. همچنین من trenchfoot وجود دارد به عنوان یک توپ زن در سال 2005.

مارگو قیمت
پارک مرحله 2017

'وجود دارد کیهانی آرامش به محل' (گتی)

زمانی که من مرتب به بازی گلستنبوری من تا به حال خواب در 48 ساعت. ما تا به حال یک معیوب هواپیما بود و به نوبه خود در اطراف هنگامی که ما نیمی از راه را در فرودگاه و سپس سوئیچ هواپیما. به هر حال زمانی که من وارد آن شد و یکی از زیبا ترین مکان های من تا کنون بوده است. وجود دارد کیهانی آرامش به محل و حتی اگر من توهم از محرومیت از خواب آن معنوی بود. من پیوست Kris Kristofferson برای چندین آهنگ در مقابل بزرگترین جمعیت من تا به حال هرگز دیده می شود در حالی که ستاره های فیلم تماشا از بال. آن را کاملا حقیقی. زمان دوست داشتنی و برای همیشه در حافظه است.

Toots و Maytals (فردریک هیبرت)
انجام شده در سال 2004 از سال 2010 تا 2017

آن است که همیشه لذت کار در این مرحله در گلستنبوری با بهره گیری از گرما از طرفداران من همراه با مخاطبان عام. کارکنان رسانه ها و سی خدمه که همیشه وجود دارد برای من. من عاشق انگلستان طرفداران.

بوش (Gavin Rossdale)
هرم مرحله 1999

Glastonbury نهایی جشنواره است. این پادشاه از همه جشنواره ها است. جشنواره جشنواره ها است. من به دنبال به جلو به بازی وجود دارد دوباره یک روز. آن شده است یک دقیقه.

Kojaque
غرب Holts مرحله 2019

من به یاد داشته باشید پس از رسیدن در پایان بازگشت از یک تور در اواخر سه روز به این جشنواره و مرغ دریایی تا به حال فرود بر گلستنبوری خورشید فروزان شد مانند یک کوره به اندازه محل باور نکردنی بود. من به یاد داشته باشید پیاده روی به گلستنبوری ثبت دقیقه رسیدیم به گرفتن مناسب از نظر سایت و جلسه Hozier در راه به یکی از ایستگاه از صلیب. من هرگز دیده می شود بسیاری از مردم در یک مکان قبل از من تو را دیدم برخی از بهترین موسیقی همیشه در گلستنبوری و آن را غیر قابل انکار buzz! من نمی توانم صبر کنید برای رفتن به عقب.

James Bay
هرم مرحله 2015

"من ایستاده بود در مقابل 80,000 مردم و basked در صدا که بسیاری از صدای آواز خواندن همراه به عقب نگه رودخانه" (گتی)

حتی قبل از اینکه من می خواهم دیده می شود هر عکس از جشنواره Glastonbury به عنوان یک بچه من در حال حاضر آگاه باشید که آن را جام مقدس جشنواره فرصت برای هر نوازنده است. این که آیا شما در حال راه اندازی در برخی عرفانی, دور گوشه ای از سایت و یا در هرم مرحله خود را, من می خواهم برای مدت طولانی شناخته شده قبل از اولین سفر من بود که آن را یک مکان بسیار ویژه ای را به بازی.

زمانی که من بازی هرم آن شد 2015. من اولین آلبوم هرج و مرج و آرام بوده و برای سه ماه. زن و شوهر اول از تک شده بود در کمتر از یک سال. من ایستاده بود در مقابل 80,000 مردم و basked در صدا که بسیاری از صدای آواز خواندن همراه به "عقب نگه رودخانه" بلندتر از من می توانست تا کنون تصور است.

Yizzy
دونده تا در گلستنبوری را در حال ظهور استعداد رقابت 2017

آن را به جو است. در 17 سال با دیدن هر کس ساق بلند, وب کم و داشتن یک زمان خوب و بی خیال باور نکردنی بود. همه خوشحال بود فقط در لحظه زندگی می کنند و پرنیان به موسیقی وجود ندارد vibes منفی که در وجود همه افراد به یک زمان خوب است. آن را اولین بار من حتی رفتن به یک جشنواره اجازه دهید به تنهایی انجام در یک, پس از آن یک تجربه به یاد ماندنی و یکی که با من چوب برای همیشه لطفا برای

لوسی رز
Avalon مرحله 2013, 2017, دیگر مرحله, 2014, آکوستیک مرحله 2019

رز در سال 2014: 'یک صبح روز یکشنبه جمعیت است که من هرگز فراموش نخواهم کرد' (رکس)

من برجسته ترین حافظه انجام در گلستنبوری است از سال 2014 زمانی که من فرصت بازی دیگر مرحله یک رویا به حقیقت می پیوندند. من فقط منتشر شد آلبوم اول من در آن زمان و تا به حال فقط ثبت شده دوم من. من تصمیم به شجاع بود و بازی بیشتر موسیقی جدید است که مردم تا به حال شنیده ام و من با برکت ترین و شگفت آور حمایتی جمعیت من فکر می کنم من تا کنون ایفا کرده است. در خود 10,000 s که چیزی بود که من هرگز قبل از تجربه کرده و یا دوباره. زیبا صبح روز یکشنبه جمعیت است که من هرگز فراموش نخواهم کرد. من فکر می کنم خورشید ممکن است حتی ظهور است.

من اغلب فکر می کردم پس از خروج گلستنبوری چه ساخته شده است که بسیار ویژه? وجود دارد غیر قابل توضیح انرژی در آن جشنواره که احساس می کند مانند آن را شامل هر بخش از جشنواره و متحد هزاران نفر از مردم وجود دارد که به اشتراک گذاری یک قطعه کوچک از زمین است. من هم همیشه دوست داشتم تنوع در موسیقی و حمایت از این جشنواره نشان می دهد که برای بالا و آمدن هنرمندان. احساس می کند مانند بزرگترین باند در جهان و کوچکترین می گویند بازی گلستنبوری بزرگترین معامله تا کنون! وجود دارد چیزی است که سحر و جادو اتفاق می افتد که وجود دارد و من خوب درک آن است.

رمز و راز جت (جک Flanagan)
پارک مرحله در سال 2008 John Peel مرحله در سال 2016 راز صوتی مجموعه در سال 2019

Ah گلستنبوری. من به یاد داشته باشید زمانی که ما به جان پوست چادر در سال 2016. ما ابلهانه کاهش یافته است بر روی سایت در این جمعه و تا به حال به تلاش و سالم ماندن برای عملکرد ما در بعد از ظهر یکشنبه. من به نظر می رسد به یاد داشته باشید در حال بازگشت به حواس من توسط سنگ دایره در ساعت 5 صبح به صبح نشان می دهد. من در بازی bongos با برخی بت پرست همراهان. هنوز مطمئن شوید که اگر آنها ما را گرفتار مجموعه ای که بعد از ظهر اما من (خوشبختانه) وجود دارد انجام به پر چادر و آن را به یک حرفه ای بزرگ برجسته.

اورلاندو هفته (انفرادی هنرمند که قبلا مکابی)
مکابی انجام شده در گلستنبوری در سال 2007 2009 2015

تقریبا تمام خاطرات من از گلستنبوری هستند بسیار هم خوب است. رایگان, هرج و مرج, شاد, ماجراهای. تلنگر flopping بین پیدا کردن خودم را از دست داده و به طور فعال از دست خودم.

من اول گلستنبوری در سال 2007 بود و من آنجا با مکابی انجام است. که مقدمه ای بر جای تعجب است که شایسته است در مزرعه نبود یک بد توسط هر کشش. اما آن شب بعد از ما مجموعه ما سرگردان تا به مرحله دیگر و تماشا Bjork در priestess بالا حالت و طلسم ریخته شد!

جک جونز (شاعر Trampolene خواننده گروه گیتاریست برای پوتا مدرس)

Glastonbury بود که همیشه برخی از مرتب کردن بر اساس افسانه ای چیزی به من و هرگز نا امید کرد. Trampolene اولین بازی وجود دارد در سال 2016 در Greenpeace مرحله و ما تنها می تواند به دست آوردن ورود به جشنواره با انجام یک سکوت, دیسکو, دی جی مجموعه در 4am... یکی از اعضای گروه رو از دست داد... شما می توانید می گویند که بسیار طولانی در روز است.

در سال 2016 من می خواستم برای دیدن گرایمز و در حال اجرا بود از طریق جمعیت زمانی که من خال خال مرد دیگری در حال اجرا به سمت من. او با قرار دادن دست خود را در هوا. من قرار داده و معدن برای بالا پنج اما او کاشته مشت به صورت من. من ایستاده وجود دارد در شوک و او اجرا می شود خاموش فریاد می زدند: "F*** شما و اشعار خود را." من فکر می کنم من باید انجام چیزی یا راست باید که باشد اشتباه است ؟ من ساخته شده آن را برای تماشای Grimes اما مردم به من خیره مانند "چه f*** اتفاق افتاده به صورت خود?". من اهمیتی نمی دهند. گرایمز بود به عنوان دیوانه به عنوان افراد و چهره من نمی صدمه دیده است به عنوان این است که البته گلستنبوری (و بنابراین سحر و جادو).

سال گذشته من موفق به blag راه من به هرم مرحله در حالی که قاتلان بازی می کردند و تا به حال ذهن من دمیده... جمعیت نگاه باور نکردنی از مرحله رقص با تکان دادن پرچم و آواز خواندن همراه به هر آهنگ... مطمئنا می تواند وجود داشته باشد بدون احساس بهتری در جهان است.

آمازون
جان پوست مرحله 2019

مت تامسون از آمازون در طول سال گذشته مجموعه (رکس)

Glastonbury بود تاری. ما وارد در جمعه و خواب نیست برای بقیه تعطیلات آخر هفته. ما از دست ما گیتاریست کریس در شانگری-لا در شب جمعه و نمی بینم تا نیم ساعت قبل از ما روی صحنه رفت. مجموعه ما در روز شنبه در جان پوست مرحله ترکیبی از آدرنالین و وحشت را احساس می کردم که یک لحظه که در آن همه چیز با هم آمدند برای ما به عنوان یک گروه.

Declan McKenna
برنده گلستنبوری را در حال ظهور استعداد رقابت 2015, John Peel مرحله 2017

Glastonbury همه جانبه جهان در آنچه احساس می کند مانند برخی از عجیب و غریب سحر و جادو مقطع از همه که خوب است این مقیاس از آنچه ممکن است وجود دارد هر دو هیجان انگیز و آرام در همان زمان. بسیاری از بهترین جشنواره خاطرات از گلستنبوری آنها واقعا مجموعه نوار از آنچه در جشنواره همه در مورد هستند.

این محتوا (متی 'Murph' مورفی, که همچنین, انجام, انفرادی به عشق شهرت تراژدی)
دیگر مرحله 2019, رزرو به بازی گلستنبوری 2020

محتوا' خواننده گروه متی مورفی (گتی)

حتی اگر من تا به حال برخی از تجربه باور نکردنی در گلستنبوری بیش از سال, آنچه که من به یاد داشته باشید بیشتر در مورد این جشنواره است که مقیاس آن است. شما واقعا هرگز به آن استفاده می شود شما می توانید به طور کامل از دست رفته وجود دارد و شاید به معنای واقعی کلمه.

تام Misch
رزرو به بازی بازی های 2020 جشنواره

من خیلی ویران هیچ جشنواره تابستان امسال اما به خصوص گلستنبوری. من بسیار به دنبال به جلو به صرف تولد من در Glasto و سپس بازی یک غروب اسلات روز شنبه در غرب Holts مرحله. اما در سال آینده!

من فقط دوست دارم مقیاس و توجه به جزئیات در گلستنبوری وجود دارد بسیار برای دیدن. من بهترین لحظات شده است راه رفتن در اطراف کشف کوچک چادر و موسیقی های جدید. پس از آن وجود دارد این غیر قابل انکار فضای بزرگ. هر کس احساس می کند می تواند وجود دارد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن