ضد تراست جلسات: بینندگان را سرگرم کننده از جف بزوس' تنقلات و مارک زوکربرگ را 'گروگان' اتاق

بینندگان ضد تراست جلسات بین ما congess و مدیران ارشد بزرگترین شرکت های فن آوری شده اند را گیج و شگفت زده شده ت

توسط FARDAALEFBA در 10 مرداد 1399

بینندگان ضد تراست جلسات بین ما congess و مدیران ارشد بزرگترین شرکت های فن آوری شده اند را گیج و شگفت زده شده توسط برخی از لحظات عجیب و غریب.

کاربران رسانه های اجتماعی شروع به پریدن کرد بر این واقعیت است که آمازون بزوس بدون دریافت سوالات برای بیش از یک ساعت در اولین حضور خود را قبل از کنگره است. در یک نقطه, ثروتمندترین مرد جهان, به نظر می رسد برای رسیدن به خارج از صفحه نمایش برای یک میان وعده به اینترنت لذت.

"کسی که محاسبه چقدر پول او ساخته شده در طول این اسم ایم" @Bryson_M. دیگران را به عقب-of-the-دستمال محاسبات به شکل یک جواب.

آن را بلافاصله روشن نیست اگر وجود مشکلات فنی با آمازون خوراک.

نماینده ایالات متحده جیمز Sensenbrenner استفاده از عبارت "شبکه" به تمسخر آنلاین بودن منسوخ شده با ناظران ارسال در حدود سال 1995 در فیلم به همین نام با بازی ساندرا بولاک و به اشتراک گذاری Gif یکپارچهسازی با سیستمعامل کامپیوتر و آیکون های اینترنت dial-up.

ویسکانسین جمهوری خواه نیز کبابی Facebook مدیر عامل شرکت در توییتر Inc تصمیم به طور موقت محدود Donald Trump Jr. از به tweeting او پس از آن نقض coronavirus اطلاعات غلط قوانین.

"من فکر می کنم آنچه شما ممکن است اشاره به اتفاق افتاده در توییتر پس از آن سخت است برای من به صحبت می کنند به آن گفت:" زوکربرگ.

نماینده جمهوری خواه گرگ Steube بود و همچنین بو داده آنلاین برای درخواست از گوگل مدیر عامل چرا مبارزات انتخاباتی خود, ایمیل, رفتن به پوشه اسپم در جیمیل.

از مدیران ارشد در ابتدا به نظر می رسد که تصاویر بند انگشتی در یک صفحه نمایش بزرگ و خسته کننده و بینندگان که مسخره مجازی راه اندازی در توییتر.

زمانی که مدیران اجرائی شد بعد نشان داده شده است به صورت جداگانه در صفحه نمایش های بزرگ محبوب توییتر حساب کاربری @ratemyskyperoom تلفظ آن نمرات و گفت زوکربرگ اتاق تنظیم شبیه یک گروگان تصویری.

برای بزوس? "پشت کردن نرم تمرکز. اضافه کردن کتاب. به یاد داشته باشید کتاب ؟ سفارش حلقه چراغ. در اینجا یکی است. شما به آن 4.5 ستاره. شما 6/10" این توییتی با یک تصویر از یک محصول آمازون.

بعدها برخی از بینندگان اظهار نظر پس از آمازون رئیس گفته بود: "آقای بزوس به اعتقاد من شما در قطع".

یک بیننده در توئیتر خود نوشت: "با تشکر از شما 2020 برای ساخت آن اتفاق می افتد".

نمایندگان مجلس همچنین فرود به فریاد در چند نقطه با یک بیماری همه گیر پیچ و تاب. خودداری "قرار دادن ماسک خود را در!" جلب توجه کاربران توییتر.

"نمی توانید صبر کنید برای Jeopardy Q در سال 2022: این کنگره شنوایی نکردم "قرار دادن ماسک خود را بر روی" به عنوان یک توهین" نوشت: یک کاربر با اشاره به محبوب آمریکایی مسابقه نشان می دهد.

و همچنین به عنوان جوک متعدد وحی آمد از آنتی تراست جلسات: جف بزوس اعتراف کرد که او "نمی تواند تضمین" است که آمازون استفاده نمی شود, شخص ثالث داده به نفع شرکت خود را در حالی که مارک زوکربرگ ایمیل واقعی نشان داد دلیل که Facebook خریداری Instagram.

گزارش اضافی توسط سازمانtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن