خداحافظی دیوید سیلوا منچستر سیتی و لیگ خارجی واردات ؟

آن را می گوید همه چیز در مورد David Silva دهه در منچستر سیتی است که اگر او می تواند بازگشت به 2010 و خودش را یک قطعه از توصیه های آن می توان به تغییر چیزی.

“من فکر می کنم من می خواهم بگویم که او را به انجام همه چیز را در راه همان است که من را مجبور به ماندن آرام و به سختی کار می کنند گفت: این هفته است. “سعی کنید و انطباق با سازمان لیگ به باشگاه های تیمی – در حالی که همیشه در تلاش برای یادگیری است.”

سیلوا وارد در منچستر به عنوان یک تازه تاج در جام جهانی برنده اما اگر هر چیزی او تنها افزایش شهرت و اعتبار خود و ایستاده در 10 سال پس از. آخر این هفته لیگ برتر خواهد خداحافظی به یک بازیکن که به نظر بسیاری از بهترین خارجی و واردات.

او است ؟ آن را باز و ستیز بحث است. چند تا از سیلوا شهرستان تیمی – گذشته و حال – می تواند مدعی است که عنوان نه به ذکر امثال Thierry Henry, کریستیانو رونالدو, اریک کانتونا و بسیاری دیگر.

و در روزی که جردن هندرسون بود به نام فوتبال نویسندگان انجمن فوتبالیست های سال, این شگفت انگیز است به یاد داشته باشید سیلوا نسبی فقدان فرد افتخاری برای یک بازیکن که بسیار بسیار مورد توجه قرار گرفته.

وجود دارد فقط یکی از لیگ برتر بازیکن ماه جایزه در گچ بری دور بخاری فقط دو حرفه ای بازیکنان فوتبال’ Association تیم از سال ظاهر. حتی از نظر شهر باشگاه جوایز او تنها بازیکن فصل 2016-17 و بازیکنان بازیکن در 2011-12.

بر این اساس او است یا به عنوان یک نابغه ن در زمان خود و یا یک بازیکن بسیار خوب فاقد تعریف فصل مسابقات و لحظات.

حقیقت احتمالا جایی در میان و در پیچیدگی های خاص فراتر از اهداف و کمک در توانایی های خود را به انتخاب زمان و وزن یک پاس به نگه داشتن در فضاهای تنگ و تحت فشار به هماهنگ حملات با دانش که در آن هر بازیکن دیگر در زمین.

سیلوا نیست و هرگز شده است فردگرا. که یک نقطه ضعف وقتی که می آید به بحث در مورد که در آن این بازیکن یا آن بازیکن نشسته در پانتئون اما از آن شده است به شهر فوق العاده ای بهره مند شوند. او را ترک منچستر با چهار لیگ برتر عناوین دو جام حذفی پنج لیگ فنجان و به طور بالقوه یک لیگ قهرمانان برندگان مدال.

سیلوا به ثمر رساند اولین هدف لیگ برتر مقابل بلکپول (گتی ایماژ)

پپ گواردیولا تا به حال یک کلمه خلاصه اسپانیولی Etihad حرفه ای در روز جمعه بعد از ظهر. “فوق العاده” او گفت:.

“مقدار از بازی های بزرگ با کیفیت در این بازی او با بازی در این عنوان.” او یکی از بازیکنان که در آن, مدرن, منصور-عصر شهرستان ساخته شده بود همراه با جو هارت وینسنت کمپانی یایا توره و آخرین مرد ایستاده Sergio Aguero. “همیشه در این باشگاه خواهد بود سپاسگزار برای او.”

بازیکن خود را به سادگی به اندازه کافی خوشحال به انجام آنچه او می کند برای زندگی.

“من فکر می کنم من باید گفت این بار قبل از زمانی که شما جوان هستند شما لازم نیست در مورد تمام این” سیلوا گفت.

“شما در مورد رویای تبدیل شدن به یک فوتبالیست, یک فوتبالیست حرفه ای شما رویای بازی در پرواز بالا اما شما هرگز فکر می کنم در مورد تمام چیزهایی که شما احتمالا می تواند رسیدن به. حتی بیشتر از آن در حال حاضر زمانی که من به عقب نگاه در همه چیز من را به دست آورد و من هرگز نمی توانست تصور آن حتی در وحشی ترین رویاهای من.”

بر خلاف اين تصور وجود داشته است امضای اجرای این 6-1 در اولدترافورد که نوک منچستر تعادل قدرت را در شهر به راه چشمه بلافاصله به ذهن اما سیلوا تعالی بوده است پایدار و ثابت و مداوم به جای یک مورد از سوزاندن درخشان و سپس سوختن.

“من همیشه سعی کردم به بهترین مطلق برای همیشه رفتار خوبی و من سعی کردم به کار بسیار سخت است بیش از حد. من امیدوارم که مردم لذت می برد فوتبال من برای تمام این سال است.” چگونه او می خواهم به خاطر? “به عنوان یک پسر خوب به عنوان یک پسر خوب که از فوتبال لذت می برد. من امیدوارم که مردم لذت می برد فوتبال من به عنوان به خوبی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید