زوم راه اندازی زوم برای صفحه اصلی یک صفحه نمایش دوم برای تماس های تصویری

زوم اعلام کرد که "زوم برای صفحه اصلی بیاموزید نام تجاری و یک سخت افزار جدید دستگاه از قبل لود شده با این شرکت

توسط FARDAALEFBA در 26 تیر 1399

زوم اعلام کرد که "زوم برای صفحه اصلی بیاموزید نام تجاری و یک سخت افزار جدید دستگاه از قبل لود شده با این شرکت تصویری-تماس نرم افزار طراحی شده برای خانه و دفاتر.

در حال حاضر وجود دارد تنها یک محصول تحت زوم برای خانه "DTEN من".

زوم با همکاری DTEN به دستگاه است که در یک شرکت که متخصص در ساخت فن آوری ارتباطات و ساخته شده است که دستگاه های قبلی برای زوم.

این DTEN من ویژگی های یک 27-inch 1080p, قرص مانند صفحه نمایش با سه زاویه دوربین ساخته شده است در و هشت میکروفن در سراسر دستگاه.

کاربران می توانند با استفاده از آن برای شروع یک زوم تماس گرفتن تماس های تلفنی به اشتراک گذاری محتوای صفحه و حاشیه نویسی آن متصل شده از طریق Wi-Fi و یا کابل اترنت.

آن را نیز به طور خودکار با کاربر تقویم و مخاطبین در شرکت چیست توصیف به عنوان "یکپارچه تصویری-اولین ارتباطات یکپارچه را تجربه کنند."

محصول اجرا می شود DTEN سیستم عامل, سیستم عامل, اما می تواند یک HDMI وصل به استفاده از آن به عنوان یک صفحه نمایش دوم.

زوم برای صفحه اصلی با تمام زوم مجوز از آن سطح رایگان برای آن پرداخت می شود-برای شرکت ردیف.

"پس از تجربه کار از راه دور خودمان در چند ماه گذشته روشن شد که ما نیاز به نوآوری یک بخش جدید اختصاص داده شده به کارگران از راه دور" گفت: Eric S. یوان, زوم, مدیر عامل شرکت, در بیانیه ای.

"من بسیار افتخار از این تیم برای ادامه فکر می کنم خارج از جعبه و ثابت کند چرا زوم بهترین ارتباطات یکپارچه پلت فرم است که می تواند نیازهای همه نوع از کاربران."

زوم برای صفحه اصلی در دسترس خواهد بود در ماه اوت سال 2020 قیمت 599 دلار (حدود £475).

از آن خواهد آمد به اروپا و خاورمیانه و آفریقا در ماه سپتامبر زوم گفت: مستقلو انگلستان قیمت گذاری خواهد بعد اعلام می شود.

این است که نه تنها سخت افزار زوم محصول باعث می شود; آن را نیز ارائه می دهد یک 55 اینچ صفحه نمایش با قابلیت های مشابه به نام DTEN و دستگاه های مشابه به نام D7.

اما آن دسته از محصولات تحت "زوم اتاق لوازم" با نام تجاری و نیاز به یک مجوز جداگانه و همچنین به عنوان به بازار عرضه شده بیشتر به طور مستقیم در کسب و کار.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن