های مضر لینک می تواند مردم ممنوع از توییتر

توییتر در حال حاضر بررسی لینک های کاربران خود را به اشتراک گذاری است که می تواند منجر به تعلیق دائم برای کاربر

توسط FARDAALEFBA در 8 مرداد 1399

توییتر در حال حاضر بررسی لینک های کاربران خود را به اشتراک گذاری است که می تواند منجر به تعلیق دائم برای کاربرانی که سعی در ترویج افراطی محتوا.

رسانه های اجتماعی سایت نمایش داده خواهد شد یک هشدار زمانی که یک لینک کلیک و یا می تواند مسدود کردن لینک به طور کامل.

پیش از این کاربران می تواند در اطراف توییتر قوانین ارسال لینک به نقض محتوا و نه از به tweeting به طور مستقیم.

لینک که مستقیم کاربران به نرم افزارهای مخرب و یا که تلاش به سرقت اطلاعات شخصی محدود خواهد شد به عنوان وب سایت های اسپم.

این شرکت همچنین محدود کردن گسترش محتوایی که ناقض قوانین آن. این شامل تروریسم پورنوگرافی کودکان و یا لینک به مواد غیر قانونی است.

این اعمال می شود به توییتر نفرت انجام قوانین نیز که محدودیت محتوا است که به ترویج خشونت علیه محافظت کلاس مانند نژاد و گرایش جنسی و جنسیت و یا مذهب.

توییتر را به عنوان یک واقعیت-جستجوگر و یک به اصطلاح "داور از حقیقت" به تازگی مورد بحث است. این شرکت می گوید که از آن خواهد شد کار با شخص ثالث فروشندگان که تخصص در مقابله با دادن اعتماد همکاران و گزارش توییتهایی.

قوام که توسط توییتر خواهد شد و اجرای این قانون می تواند متفاوت از یک کاربر به کاربر به عنوان توییتر می گوید که ممکن است "درمان قابل انتشار لینک های به اشتراک گذاشته شده توسط روزنامه نگاران متفاوت از اگر لینک به اشتراک گذاشته شد توسط شخص دیگری".

این 'newsworthiness' از محتوا در توییتر نیز ستیز به خصوص با توجه به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حضور بر روی پلت فرم.

یک حساب کاربری که کپی این پیام از رئیس جمهور متوقف شد در سه روز برای 'ستایش خشونت'.

مردم نقض سیاست توییتر می تواند موضوع را به طیف وسیعی از اجرای گزینه های این شرکت می گوید. این می تواند طیف وسیعی از استاندارد تعلیق به عنوان توییتر اجرا در Donald Trump Jr. برای ارسال مطالب که پیشنهاد وجود دارد و برای درمان بیماری های کروناویروس را جدی تر ممنوعیت.

"در برخی موارد به اشتراک گذاشتن یک لینک نیز در نتیجه تعلیق حساب با توجه به سیاست تحمل صفر (به عنوان مثال اگر یک لینک به اشتراک گذاشته شده است به استثمار جنسی کودکان محتوا)" شرکت می گوید. کاربران ممنوع برای چنین دلایل حذف خواهد شد از پلت فرم و ممنوع از ساخت حساب جدید.

سیاست جدید خواهد اثر را در 30 جولای.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب