'ببخشید من گرد و غبار': نویسنده دوروتی پارکر خاکستر می تواند در حرکت یک بار دیگر

Wمرغ NAACP حرکت آن ستاد از بالتیمور به واشنگتن در سال های آینده وجود دارد یک شی کوچک از یک باغ حیاط خلوت آن قص

توسط FARDAALEFBA در 10 مرداد 1399

Wمرغ NAACP حرکت آن ستاد از بالتیمور به واشنگتن در سال های آینده وجود دارد یک شی کوچک از یک باغ حیاط خلوت آن قصد ندارد به همراه: خاکستر نیویورک نویسنده و منتقد دوروتی پارکر.

چگونه پارکر خاکستر به دست می آمد دفن وجود دارد و بحث بر سر جایی که آنها باید بروید – یک داستان به عنوان وحشی به عنوان هر که او می تواند چرخش خودش.

پارکر شناخته شده بود, برای او, مقالات, داستان های کوتاه و اشعار منتشر شده در نیویورکر, Vanity Fair و رواجو همچنین برای او شوخ طبعی به اطراف. او در سال 1967 در 73 در مجموعه خود را در Volney هتل در شرق منهتن.

پارکر بود که یهودی چپ بخش عمده ای از املاک و حق امتیاز از نوشته های او به Rev دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور و در صورت مرگ او به NAACP. پادشاه تا به حال هرگز او را ملاقات کرد اما گفت که او عمیقا لمس کرد.

"چه تاثیر گذار و الهام بخش من است که یکی از محترم ترین و گرمی را دوست داشت زنان از حروف احساس متعهد به جنبش حقوق مدنی است که هر چه او تا به حال او ارائه شده به آن" شاه در بیانیه ای گفت در آن زمان است.

پارکر که در سمت چپ هیچ بازماندگان را دستورالعمل در مورد جایی که او باقی مانده است باید بروید و هیچ کس نمی دانست چه چیزی برای انجام با او خاکستر با توجه به ماریون مید بیوگرافی از پارکر, آنچه تازه جهنم است ؟

پس از نشستن در نیویورک crematory برای شش سال آنها حمل شد و در سال 1973 به وال استریت از پل O'Dwyer وکیل مجری پارکر املاک و نمایشنامه نویس لیلیان هلمن. خاکستر کنار گذاشته بودند و دور و چپ در کابینه وجود دارد برای 15 سال است.

زمانی که بنیامین L قلاب و سپس مدیر اجرایی NAACP آموخته است که پارکر خاکستر ندارد یک محل استراحت نهایی او پیشنهاد آنها آورده شود به NAACP ستاد در بالتیمور. او و دو تن از رهبران حوثی را در جامعه یهودی اعلام کرد که طرح ساخت یک باغ یادبود پشت NAACP ستاد با توجه به مقاله ای در اکتبر سال 1988 موضوع بحرانیک NAACP مجله.

در سال 1988 NAACP رهبران و مقامات محلی برگزار شد مراسم و به خاک سپرده شد یک کوزه حاوی سوزانده باقی مانده است. قلاب موزه گفت: مشخص شده تعهد خود برای تقویت روابط بین مردم و یهودیان با توجه به متن سخنان وی در این مراسم است.

سابق NAACP سر بنیامین L قلاب در سال 1972 (Keystone, تصاویر, ایالات متحده آمریکا/رکس)

یک پلاک زمین می خواند: "این یادبود باغ اختصاص داده شده است به او نجیب روح که جشن یگانگی نوع بشر و به اوراق قرضه از دوستی ابدی بین سیاه و مردم یهودی."

زمانی که این گروه اعلام کرد در ماه گذشته است که این امر حرکت مقر آن در واشنگتن در سال های آینده این سوال که چه چیزی برای انجام با پارکر باقی مانده است یک بار دیگر آمد تا برای بحث است.

آبا Blankson یک سخنگوی NAACP می گوید هیچ برنامه ای برای باقی مانده است که باید نقل مکان کرد و به مقر جدید در واشنگتن است.

"من فکر می کنم مردم فرض کنیم چرا که ما در حال حرکت به DC که او با ما است اما در نهایت جایی که خواسته خانواده او به" Blankson می گوید. NAACP شده است در گفتگو با بستگان دور و هنوز تاسیس یک طرح او می گوید:.

سه پارکر بزرگ-grandnieces و بزرگ-grandnephew نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

J Howard هندرسون که نظارت NAACP را انتقال پارکر خاکستر به بالتیمور از ایالت نیویورک می گوید خاکستر او را باید ماندن که در آن آنها شد.

"شما نفرت را به فکر می کنم او می تواند یک خانه بدوش دوباره" هندرسون می گوید.

جان وسلی دیگر رسمی که با حضور در مراسم تدفین می گوید که زمانی که او شنیده NAACP در حال حرکت بود مقر یکی از اولین سوال از او پرسیده شد چه اتفاقی خواهد افتاد به پارکر باقی مانده است.

"من نمی خواهم برای دیدن دوروتی خاکستر در برخی از محل که در آن او است افراطیترین از سهم خود را به جنبش حقوق مدنی آفریقایی-آمریکایی می گوید:" وسلی در حال حاضر اطلاعات عمومی افسر بالتیمور را از عدالت و حقوق مدنی.

طرفداران دیگر به توافق برسند. فرانسین گوردون ، دوروتی پارکر علاقه مندان که در فلوریدا زندگی می کند می گوید او امیدوار است NAACP را پارکر به مقر جدید.

"او همیشه به حال مسائل مربوط به رها کردن می گوید:" گوردون غیر انتفاعی کارگردان با اشاره به پارکر ناراضی عشق و زندگی سه ازدواج (دو که بودند به همان مرد, Alan Campbell). "این اتفاق می افتد دوباره!"

اگر نه گوردون می گوید پارکر خاکستر نمایش داده شود باید در سالن انتظار Algonquin هتل در نزدیکی میدان تایمز که در آن یک گروه از برجسته ترین نویسندگان و منتقدان از جمله پارکر جمع آوری شده تقریبا هر روز برای ناهار در 1920s. مدیر Algonquin هتل کاهش یافته است به نظر.

پارکر یادبود باغ در NAACP ستاد در بالتیمور (گوگل)

یکی دیگر از فن Marjorie استوارت می گوید پارکر خاکستر باید حرکت با NAACP یا شاید رفتن به یک حقوق مدنی موزه. او همچنین دوست دارد ایده حرکت پارکر باقی مانده به نیویورک را به خاطر او بود ناب نیویورکر استوارت می گوید و من که هیجان زده در هالیوود که در آن او یک نویسنده این فیلمنامه برای سال 1937 فیلم یک ستاره متولد شده است.

"برخی از مردم هستند homebodies و شما را مجبور به ترک آنها را به جایی که آنها بودند از آنجا که می گوید:" استوارت, یک نمایشنامه نویس و استاد زبان انگلیسی است. "اما من او را به عنوان یک روح آزاد."

مارا Seaforest یک طراح گرافیک که رشد پدیده هنگامی آشکار شد بیش پارکر نوشتن در یک معشوق کپی قابل حمل دوروتی پارکرمی گوید: این حرکت می تواند یک فرصت برای دفن ارتقا دهید.

زمانی که Seaforest و مادر او نیز یک فن بزرگ ساخته شده یک سفر بالتیمور به یادبود آنها نا امید شدند.

"این فقط یک چیز کوچک در پیاده رو" او می گوید:, و اضافه کرد که آنها فکر آن را یک هدر رفته سفر. باغ پر از علف های هرز, او می گوید و برخی از آجر در اطراف یادبود جدا هستند.

با توجه پارکر نفوذ در ادبیات آمریکا و کمک به جنبش حقوق مدنی و مترقی علل Seaforest می گوید او می خواهم برای دیدن پارکر کوزه نمایش داده شده در نمایشگاه در کتابخانه کنگره.

شاید پارکر نمی توانست فکر بحث است. او قبل از مرگ او پیشنهاد خود او نوشته: "ببخشید من گرد و غبار است."

او نوشت که دهه پیش Seaforest می گوید: "و در اینجا ما در حال حاضر هنوز هم fussing بر او گرد و غبار. من فکر می کنم او می خواهم به نوعی یک ضربه از آن است."

© نیویورک تایمزtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب