WD Black 5TB P10 Game Drive
WD Black 5TB P10 بازی رانندگی تنفس زندگی جدید به شما PS4, Xbox One یا PC و می توان آن را برداشت تا برای $99.99 عرضه امروز تنها در اصل $149.99. این است که یک لایه خارجی دیسک سخت ساخته شده است به طور خاص برای علاقهمندان به بازی به دنبال گسترش پتانسیل خود کنسول یا PC با صرفه جویی در بازی خود را کتابخانه در یک on-the-go, فاکتور شکل. صفحه محصول می باشد. ادامه مطلب دو دست بر روی ویدئوها و اطلاعات بیشتر.

فروش
WD Black 5TB P10 Game Drive Portable External Hard Drive Compatible with PS4 Xbox One PC and Mac WDBA3A0050BBKWESN
WD Black 5TB P10 بازی درایو قابل حمل هارد اکسترنال سازگار با PS4, Xbox One, PC و Mac WDBA3A0050BBKWESN
  • تا به 5TB است که می تواند نگه دارید تا 125 بازی به طوری که شما می توانید صرفه جویی در مورد علاقه های قدیمی و هنوز هم اتاق را برای عناوین جدید. تعداد بازی ها بر اساس یک 36GB طور متوسط در هر بازی. تعدادی از بازی ها متفاوت خواهد بود بر اساس اندازه قالب بندی دیگر برنامه ها و عوامل.
  • قابل حمل و با دوام فاکتور فرم فراهم می کند که دسترسی سریع به بازی خود را کتابخانه در هر نقطه که شما بروید.
  • با عملکرد بالا و HDD به بهینه سازی خود کنسول یا PC تجربه بازی و درایو خود را بازی.
  • هدف ساخته شده برای علاقهمندان به بازی بر اساس WD_Black کیفیت و قابلیت اطمینان بنابراین شما می توانید بدون محدودیت.

این هارد دیسک های قابل حمل با 5TB می توانید نگه دارید تا 125 بازی بر اساس یک 36GB در هر بازی به طور متوسط. هنگامی که آن را قابل حمل, فاکتور شکل است که همراه با یکپارچه USB 3.2 ژنرال 1 پورت شما قادر خواهید بود برای دسترسی به بسیاری از بازی خود را به کتابخانه بر روی بروید هر کجا که شما هستند.

ما به طور مداوم شنیدن از پارسه در مورد چگونگی عملکرد و ظرفیت محدودیت های فعلی خود را در سیستم های چالش کیفیت بازی خود را تجربه. ما در حال کمک به اتاق را برای آخرین نسخه که آیا یک gamer شده است بازی سال یا فقط شروع کردن و به دنبال با عملکرد بالا و لبه. با آخرین اضافه شده به ما WD_Black™, نمونه کارها, هر از گاه به گاه به hardcore gamer هم اکنون می توانید ضبط انواع بازی ها در یک محل در دسترس گفت:" سوزان پارک, معاون رئیس جمهور, محصول, مدیریت, محتوا, راه حل های وسترن دیجیتال.