این کارت اعتباری صادر کنندگان در حال گسترش خوش آمدید پاداش در حال حاضر

اگر شما ثبت نام برای یک کارت اعتباری جدید در ماه های اخیر وجود دارد ممکن است برخی از اخبار خوب در مورد خود خوش

توسط FARDAALEFBA در 3 اردیبهشت 1399

اگر شما ثبت نام برای یک کارت اعتباری جدید در ماه های اخیر وجود دارد ممکن است برخی از اخبار خوب در مورد خود خوش آمدید دوره جایزه.

در میان coronavirus همه گیر صادر کنندگان کارت اعتباری امریکن اکسپرس و تعقیب اعلام کرده اند پسوند خوش آمدید پاداش ارائه می دهد.

هر یک خواهد بود گسترش هزینه های دوره به مدت سه ماه در واجد شرایط کارت های اعتباری اجازه می دهد تا مصرف کنندگان شانس بهتری برای استفاده از این فرصت پاداش. این تاثیر می تواند هر دو خوش آمدید پاداش که به دست آورد و با حداقل هزینه به عنوان به خوبی به عنوان پاداش است که تعلق به عنوان شما بروید.

در حالی که این امر تنها به انتخاب تازه باز کارت های اعتباری آن است که هنوز خبر خوش برای بسیاری از مصرف کنندگان آمریکایی که نیاز به سرپناه در محل در خانه خود را در حالی که ملت متحمل COVID-19.

حتی بهتر وجود دارد هیچ اقدام مورد نیاز خود را در بخشی اگر کارت اعتباری جدید خود را واجد شرایط برای این سود فرمت. هر دو امریکن اکسپرس و تعقیب را تایید کرده اند که آنها به طور خودکار این تنظیمات را به حساب.

امریکن اکسپرس: چه کسانی سود حاصل از جایزه خوش آمدید فرمت ؟

امریکن اکسپرس گذاشته از طرح خود برای گسترش خوش آمدید دوره جایزه برای واجد شرایط کارت که مورد تایید قرار گرفت و در یک دوره شش ماهه پوشا بازگشت به تاریخ 1 دسامبر 2019.

در اینجا مختصر و مفید و سریع از آنچه شما نیاز به دانستن:

  • امریکن اکسپرس گسترش خوش آمدید دوره جایزه اضافی برای سه ماه. برای مثال اگر شما تا به حال شش ماه دوره جایزه آن است که در حال حاضر نه ماه دوره است. اگر شما تا به حال نه ماه دوره آن در حال حاضر یک سال است.
  • برای واجد شرایط برای این فرمت شما باید تایید شده برای کارت خود را بین 1 دسامبر 2019 و مه 31 سال 2020 است.
  • این فرمت نمی شود به مزایای کارت مانند مقدماتی 0% APR دوره. آن است که برای خوش آمدید پاداش تنها.
  • این فرمت به طور خودکار اعمال می شود به حساب خود را. هیچ اقدام مورد نیاز برای دریافت اضافی زمان برای پاداش.

امریکن اکسپرس می گوید که این فرمت امر برای "ایالات متحده مصرف کننده و کسب و کار کارت های صادر شده توسط امریکن اکسپرس بانک ملی به یک پایه کارت های عضو."

این به این معنی غیر از ایالات متحده ارائه شده واجد شرایط نیست. به همین ترتیب امریکن اکسپرس-مارک کارت های صادر شده توسط کسی غیر از امریکن اکسپرس واجد شرایط نیست.

شکار کردن کارت های اعتباری: که سود حاصل از جایزه خوش آمدید فرمت ؟

تعقیب تایید به تیم کلارک که آنها در حال ارائه واجد شرایط کارت جدید اعضای سه ماه دیگر تمدید برای به دست آوردن نقاط جایزه است. پنجره جدید برای کارت اعضاء که واجد شرایط است که تنها سه ماه قدمت آن به آغاز سال 2020 است.

تبلیغات

در اینجا مختصر و مفید و سریع از آنچه شما نیاز به دانستن:

  • برای کارت اعتباری افتتاح حساب از 1 ژانویه تا سال 2020 از طریق 31 مارس سال 2020 تعقیب است گسترش زمان به کسب امتیاز پاداش ارائه شده توسط سه ماه.
  • که بدان معنی است که cardmembers در حال حاضر در مجموع از شش ماه از تاریخ افتتاح حساب خود به درآمد خود را به حساب جدید جایزه (از جمله مایل نقاط cashback و بیانیه های اعتباری ارائه می دهد).
  • هیچ مشتری نیاز به انجام برای فعال کردن این فرمت آن به صورت خودکار.
  • تعقیب و گریز شروع به اطلاع آن دسته از مشتریان در این هفته از آوریل 13-19.

بیشتر Clark.com از مطالب شما ممکن است مانند:tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن