انگلیس مایل یک بار دیگر به غرب هند به دست گرفتن ابتکار عمل در اولین آزمون

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

اگر شما نگران بودند که تست کریکت قرار بود به گونه های مختلف در یک coronavirus جهان ،

آن است که هنوز هم به عنوان هیجان انگیز به عنوان افراد teetering به عنوان این بازی است که در حال حاضر با انگلستان منجر 170 فقط با دو ویکت برای رفتن. غرب هند تا کنون شیر دل بولینگ حمله پیوند برای این هشت نفر آنها موفق در روز چهار به ترک انگلستان 284 هشت.

این می تواند و باید داشته باشد بهتر است برای میزبان. اگر یکی دیگر از شگفتی خود را بود این بود که آیا یک طرف انگلستان که تا به حال خود را تغییر متناقض راه در طول مستند پس از پیروزی در آفریقای جنوبی – شما تا به حال پاسخ خود را. به یک ضربه همه آنها چیزی در سمت چپ وجود دارد به عنوان یک دنده غرب هند حمله شد و پاداش خود را بی دریغ لبنی.

این یکی از کریکت بسیاری از فریبندگی که بازیکنان به خوبی می تواند به صورت جمعی و هنوز هم احساس ناامیدی در استخوان خود را. تازه اطفال بودند reacquainting خود را با این احساس در روز شنبه به عنوان تفریحی بازی دوباره در سراسر کشور است. حتی فارغ از احساسات بودن خوشحال به بازگشت شده اند خواهد شد خو بیا شب. هیچ ورزشی است که کاملا به moreish.

حتی از عنوان انگلستان موفق به گرفتن شانس خود را به ویژه هنگامی که 249 برای سه پیشرو 135 با بن استوکس و Zak کرولی به خوبی مجموعه ای در یک موضع 98 – برخی از آنها قادر به انجام این کار به اندازه کافی و در عین حال نه به عنوان بسیاری از آنچه از آنها مورد نیاز بود.

روری, سوختگی, برای مثال, انجام کار خود را با خیساندن تا تحویل و chipping دور در غرب هند شبانه منجر 99. The left-hander مسئول 34 انگلستان اولین 51 اجرا می شود. برخی از در آمد خود را معمولی ترنر برنده جایزه سبک اما غالب شد طرفداران از طریق midwicket در درایو و حتی یک برش به خواستگاری سنتی aesthete.

کرولی به خوبی خود را برای 76 (گتی)

اما کمی گسترده یکی از Roston تعقیب است که سزاوار به گزاف گویی کردن مرز, تبلیغات, تخته, nestled به دست جان کمپبل در عقب نقطه. اور شده بود ما از پرتاب کنندگان اصلی و با 72 در هیئت مدیره اول-نوبت سرب از 114 برای جیسون دارنده طرف قطع شده بود به 42 با نه آمدن ضربه به آمده است. اما سوختگی پس از انجام 104 توپ از پیوند خود با 42 را غم و اندوه نیم قرن unticked و کامل وجود دارد برای مصرف در یک زمین او sussed از بالا به پایین.

Dom Sibley آیا یکی بهتر دوم خود را با زمان گذشته پنجاه در تست کریکت گرفتن او را 161 تحویل – اعتصاب رای دادن تنها یک مادر و انگلستان طرفداران که بیش از حد اغلب دیده خود را میانه-سفارش در معرض بیش از حد در اوایل می تواند عشق. و زمانی که او موفق به دریافت کردند از هیچ توپ پس از بازی بر روی خود کنده او به شانون گابریل چوگان او در اصل بیش از-پا برای یک آشنا تلنگر پایین سمت پا به حافظ شین Dowrich. به طور مشابه آنچه که می توانست یک دوم صد در سه آزمون در این سال بود رد. تا حد زیادی اگر چه او انجام داده بود او کمی ترک نزاع با انگلستان انتهایی تنها با یک اما هنوز ruing یک فرصت از دست رفته است.

شخصی, ترس, اینکه, خواهد شد بسیاری خود را. شد آن را برای خود پایه های انگلستان را از آن ساخته شده به 284 توسط کنده منجر 170 داشتن دوباره بعد چهار بر 15 به صورت بدون از دست دادن. نه به ذکر است که هر دو دارای اعتبار در بانک.

برنز اول شد بازکن پس از Alastair کوک در سال 2007 به تصویب 1,000 آزمون اجرا می شود و Sibley را 412 برای اولین بار در 12 نوبت نشان می دهد او خواهد بود ، خود را قضاوت خواهد تا زمانی که آن را طول می کشد آنها را به دریافت بیش از خود را اشتباه. با اولین آزمون برای تصمیم گیری در یکشنبه دوم آزمون در روز پنجشنبه شروع آن طولانی نخواهد بود.

که بعید است به این صورت جو Denly که 29 خاموش 70 بود که بسیار به نوع به عنوان یک نوبت. یک نمره در خط با آزمون میانگین و اعتصاب رای از 41 لمس بالا که از کار خود را. یک درایو مستقیم و جلو اشاره کرد که در کلاس را به یک مشت از آن را در این سطح اما بیشتر حفظ تغییرات در هر دو به دنبال یک ترمینال سست سکته مغزی به دور از آن همه خاموش. حذفی که در نهایت ممکن است خود را آخرین. خود تراشه به Jason دارنده در midwicket خاموش تعقیب ممکن است tamest اخراج زیادی برای یک بازیکن که مورد نیاز اجرا می شود بیشتر از بیشتر.

Denly بین المللی حرفه ای بوده و یک مایل بیشتر. از آن آغاز شده است برخی از عدم اطمینان حتی راه بازگشت در سال 2009 به عنوان یک محدود اور رودخانه که کاملا به اندازه کافی انجام. متوسطه خود را تکرار به عنوان یک تست کریکت است به دنبال یک مسیر مشابه.

وجود دارد که باید شش و نیم قرن از 28 نوبت و هر چند سه نفر از آنها کاهش یافت و در چهار نوبت هر یک از دیگر, هیچ کدام به او پیشنهاد طولانی مدت به راحتی. حتی 94 برابر استرالیا – خود را نمره بالا – تا به حال مقدار زیادی از هشدارهای: خاکستر رفته بودند و Denly کاهش یافته بود بر صفر از طریق در حال حاضر مشخصه سست درایو است که رفت و مستقیما به مارکوس هریس در خندقها.

انگلستان از دست داد و پنج ویکت برای فقط 30 اجرا می شود (گتی تصاویر برای بانک مرکزی اروپا)

ترکیب Denly بدبختی بودند که اجرا می شود از کرولی که به نظر می رسید چکش ناخن را به تابوت خود را با هر پانچ به مرز با هر فشار بر روی جلو یا پشت پا یا خوب معکوس رفت و برگشت او را به یک دوم آزمون پنجاه و خاموش 88 تحویل. 22 سال پس از آن رفت گذشته های قبلی خود را بهترین از 66 ساخته شده در ژوهانسبورگ در ماه ژانویه و با یک هشتم مرزی در زمان انگلستان به 253 و سرب از 139. کرولی نمرات اجرا می شود خود را سریعتر و با قدرت بیشتر و 12 سال junior نکات در سقف بالاتر است که کسانی که می دانند هر دو را در تضاد نیست.

اما کرولی هم را با چیزی به ضجه و زاری کردن. Alzarri یوسف را انتخاب کنید از پرتاب در روز چهار واکنش هوشمندانه به دام یک بازگشت به عقب برای دیدن کردن جوان کنت رودخانه. در واقع این یکی از پنج ویکت به سقوط فقط 30 به انگلستان بودند کمرنگ به 279 هشت که تمدید شد به 284 و برای دست دادن با کنده.

به همین دلیل Denly ممکن است احساس او سزاوار به قطع برخی از کساد. او نه تنها یکی از “خوش شانس” در این XI. سوالات جدی باید همچنان به خواسته های جس Buttler هم که از دست خود خارج از بیخ و بن یوسف برای فقط نه کاملا در این نوع از وضعیت خود را تجربه 41 آزمایشات لازم بود یک اخراج که در حال حاضر او را می بیند میانگین 18.36 پس از شروع سال گذشته خاکستر. توسط فرمت سوالات باید پرسید ملی انتخاب Ed Smith, بزرگترین مدافع هر دو بازیکن است.

Denly هر چند که به احتمال زیاد از سه به شرکت در آزمون های گذشته. کرولی را اجرا و جو Root بازگشت برای تست دوم به یک کمیته بدون نیاز به شانه خالی کردن آسان و تغییر لازم را به پنبه حلاجی شده.

اگر آن را هر گونه تسلی او ممکن است استدلال می کنند او تا به حال به دور از نمایشگاه با کرک, حتی اگر 15 آزمون است مقدار زیادی به اندازه کافی. او خواسته شده است به انجام بسیاری از نقش های, و چه صلح او کوتاه بود به دلیل نامنظم طبیعت از این طرف.

ریگ 50 در شماره چهار در Headingley تابستان گذشته ساخته شده است که Stokes’ معجزه ممکن است به دنبال یک شنت تا نوبت به باز کردن. در راه است که او ممکن است منعکس کننده که او که بود و از او خواسته: انجام آنچه او می تواند به عنوان ایستگاهی برای پوشش نقاط ضعف دیگران در حالی که تلاش برای آدرس خود را. اما این نیز درست است که چند ضربه شده اند مهلت زمانی که او حتی اگر ثابت موشکافی این احساس چیزی جز.

در نهایت نقایص او هستند و خود به عنوان کسانی که از بقیه از یک خط که در حال حاضر با تکیه بر Jofra آرچر و علامت چوب به نوعی آنها را به رقابتی تر در کل. Denly است که نه تنها این مشکل فقط در بخش دیگری از آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>