Anthenea Floating Hotel Suite
بسیاری می خواهم به سفر اما آگاه باشید از خطرات مرتبط با وارد شدن در هواپیما. چه می شود اگر شما می توانید اقامت خود را بسیار خود را شناور هتل سوئیت? معرفی Anthénea که طراحی شده توسط معمار دریایی Jean-Michel Duacancelle. این خورشیدی خودمختار غلاف الهام گرفته شده بود "آتلانتیس", اعماق دریا ارگ و آزمایشگاهی ویژه در سال 1977 پیوند کلاسیک جاسوسی که مرا دوست داشت. ادامه مطلب دو فیلم تصاویر بیشتر و اطلاعات است.این شناور بشقاب پرنده ها به طور کامل خودکفا و قادر به در حال اجرا خارج از شبکه. شامل پانل های خورشیدی متصل به شش قدرتمند باتری با قابلیت شارژ از جسر گسترده کف شیشه ای خیره کننده در زیر آب انداز اتاق نشیمن, اتاق خواب, حمام و همچنین به عنوان یک اسباب بازی مخمل خواب دار منطقه آرامش در پشت بام که با ظرفیت تا دوازده بزرگسالان است. این همه نیست, آن را نیز همراه مجهز به 360° افتاب.

فروش
Solar Power Bank, Soxono 16000mAh Solar Charger with Qi Wireless Charger and 2 USB Port Ultra Waterproof Portable Phone Charger External Battery Pack with 15 LEDs Flashlight for iPhone, iPad, Samsung
انرژی خورشیدی بانک Soxono 16000mAh خورشیدی شارژر با شارژر بیسیم Qi و 2 پورت USB فوق العاده ضد آب تلفن قابل حمل شارژر باتری خارجی بسته با 15 Led چراغ قوه برای آی فون, اپل, سامسونگ
  • 🔋ظرفیت پاور بانک ساخته شده در کشورهای عضو اکو دوستانه 16000mAh باتری لیتیوم پلیمر, کار با آیفون/آی پد/قرص شارژر خورشیدی می توانید شارژر آیفون x 3 بار در سامسونگ کهکشان S10 دو iPad Mini 5 دو بار دو خروجی USB و بی سیم شارژ می شارژ گوشی های تلفن همراه 3 در همان زمان.
  • 🔋بی سیم و شارژر سریع این چی قابل حمل شارژر سازگار با آی فون 11/XR/ XR MAX/ XS/ X/ 8/ 8plus, Samsung Galaxy S9/S9plus S8/S8plus و همه چی را فعال کنید دستگاه های. توجه داشته باشید: هنگامی که با استفاده از بی سیم چی تابع را مورد دستگاه شما باید زیر 5 میلی متر ضخامت. و 1.2 سریع می تواند به شما اجازه می دهد برای شارژ دستگاه های خود را به سرعت به صرفه جویی در وقت شما.
  • 🔋, هوای آزاد, باتری پشتیبان 15 چراغ برق indicatorwhich را تغییر روشنایی با توجه به شدت نور خارجی.4 حالت روشنایی (ثابت-ضعیف نور-فلش-SOS) از خارج مورد با دوام ساخته شده از ABS + PC مواد حفاظت بهتر از باتری از آب و گرد و غبار و خرابی و یا قطره. عالی برای خارج از فعالیت هایی مانند اردو زدن, پیاده روی, سفر و دیگر شرایط اضطراری استفاده کنید.
  • 🔋کابل و شارژ خورشیدی ترکیب انرژی خورشیدی بانک دو پورت ورودی (نوع C و میکرو USB) را قادر می سازد تا به طور کامل شارژ خود را در حدود 6.5 ساعت با سرعت بالا. پانل های خورشیدی می تواند در جذب نور و انتقال به برق. توجه: شارژ خورشیدی برای اورژانس استفاده اولیه شارژ منبع. آن است که به شدت توصیه شما به طور کامل شارژ از طریق شارژر دیواری پس از اولین استفاده.
  • 🔋【آنچه شما دریافت می کنید】1* 16000mAh Soxono خورشیدی بانک 1* میکرو USB کابل شارژ (بدون آداپتور شامل) 1* راحتي, 1* راهنمای کاربر از Soxono ما ارائه می دهیم 100 ٪ بازپرداخت پول خود را در عرض 90 روز اول پس از خرید شما و 24 ماه گارانتی به علاوه عمر مسائل فنی پشتیبانی می کند.

Anthenea Floating Hotel Suite
Anthenea Floating Hotel Suite
Anthenea Floating Hotel Suite
Anthenea Floating Hotel Suite
Anthenea Floating Hotel Suite

عجیب و غریب شناور بشقاب است که در آن مشهور جاسوس انگلیس بود و قایقرانی در 10 فیلم از جیمز باند حق رای دادن شروع وسواس من. من پرشور در مورد این ایده که فردا زیستگاه را کاملا باید سازگار با محیط زیست می شود و قرار دادن در قلب محیط زیست طبیعی ما" گفت: Duacancelle.