برایتون در مقابل نیوکاسل زنده: اخبار تیم, خط-یو پی اس و بیشتر از لیگ برتر ثابت امروز

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 30 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

برایتون و هاو آلبیون در نیوکاسل در Amex ورزشگاه امشب به لیگ برتر نزدیک آن آخر.

در چه یکی مانده به آخر بازی این فصل برای هر دو باشگاه آنها هر دو به دنبال پایان با شکوفا پس از یک رکود در فرم در هفته های اخیر. برایتون می توانید حرکت در عرض سه امتیاز از 13-قرار داده نیوکاسل با پیروزی امشب در اینجا.

دنبال تمام عمل زندگی می کنند در زیر:

کمتر از ده دقیقه تا لگد کردن که گرفتن امتیاز از این یکی ؟

گراهام پاتر امید خود را برایتون تیم شانس آنها نیاز به محل امن در فصل آینده لیگ برتر است. او گفت:

"ما می خواهیم برای پایان کار. ما می خواهیم برای گرفتن امتیاز بیشتر از ما شش بازی برای ما بهترین های ما. ما در حال بازی در مقابل یک تیم خواهد شد که برای مبارزه با نقاط به عنوان به خوبی. لیگ برتر بازی ها همیشه دشوار است, ما نیاز به انجام بهترین های ما.

"شما باید به بازی خوب است و شما نیاز به کمی شانس بدون در نظر گرفتن که شما بازی. این امر می تواند خوب به پایان نهایی ما بازی را در خانه با سه امتیاز است. ما را مجبور به انجام بهترین های ما و ما باید خوش شانس نیز هست.

"ما فقط تمرکز بر تلاش برای گرفتن سه امتیاز از این بازی و از اینجا ما حرکت به برنلی. این بازی ها آمده اند و به تازگی وجود دارد نه مقدار زمان به نگاه بیش از حد پیش رو به ویژه هنگامی که شما در حال مبارزه برای نقاط مانند ما هستند. ما نگه داشتن آن ساده و تمرکز بر روی این بازی و thwe ما زمان را به تأمل و تمرکز در فصل آینده است."

نیوکاسل, رئیس, استیو بروس می گوید تیم او انجام داده اند خوب این فصل اما او می خواهد آنها را به بهبود بیش از تابستان است. او گفت: آسمان ورزشی:

"ما می دانستیم که برای رفتن به یک مشکل اجرا شود. ما تا به حال منچستر سیتی دو بار در گذشته ما پنج بازی اگر شما تعداد دفعات مشاهده شده یکی از فنجان و البته تاتنهام و لیورپول به گرد گوشه بنابراین ما می دانستیم که برای رفتن به یک دوره دشوار است که برای اطمینان حاصل کنید.

"ما شده است رنگ باخته با آسیب فقط در زمان اشتباه پس از آن یک بازی بزرگ برای هر دو تیم امشب. می تواند ما را در پایان فصل ؟ یک نتیجه خوب در اینجا امشب را نسبت به آن.

"زمانی که شما بدون پنج مرکز خود را پشت آن همیشه دشوار است. ما قصد داریم به خوبی دفاع و این بود که ما شده ایم کمی مایه تاسف است. همه صدمات به نظر می رسد در یک زن و شوهر از موقعیت آن را خسته کننده است اما راه آن است.

"چرخش [برای فصل آینده] بسیار سریع برای همه نگران است. نگاه ما در بازی uncharted waters ما سهام از جایی که هستیم و آنچه ما انجام آنچه ما می توانیم در تابستان. آن را به مهم و حیاتی البته به طور کلی ما انجام داده ایم خوب است اما ما باید در حفظ و بهبود و نگه داشتن رفتن به جلو است."

تبلیغات

گراهام پاتر را برایتون طرف باید برنده فقط دو تا از گذشته خود را از 16 بازی لیگ (با هشت تساوی و شش زیان).

مرغ دریایی رنج می برد سه راست صفحه اصلی شکست, اذعان حداقل سه گل در هر مسابقه به ثمر رساند و فقط یک بار. در حالت قبلی 41 بازی های لیگ برتر, آنها اذعان سه گل یا بیشتر در فقط سه نوبت.

در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد بازی امشب در Amex:

نتایج اخیر...

در هفت پست مستند مسابقات لیگ برایتون اند برنده دو بار کشیده شده دو بار از دست داده و سه بار. وجود دارد بسیاری اخیر ثابت بود در برابر ساوتهمپتون شد یک گل در نیمه دوم از پرستاران ثابت آنها را به قرعه کشی.

نیوکاسل نیز تنها دو بار برنده. و تساوی با استون ویلا و وستهام شد و سپس پس از سه شکست متوالی در برابر مرد شهر واتفورد و اخیرا تاتنهام.

تبلیغات

سر به سر

برایتون و نیوکاسل یکدیگر بازی کرده اند پنج بار در لیگ برتر با این تیم شکست نخورده در تمام جلسات.

برایتون اند برنده دو و سه تن دیگر کشیده شده است.

در واقع نیوکاسل موفق به کسب فقط یک بار برابر برایتون در هفت دور مسابقات در تمام مسابقات.

اخبار تیم - تغییرات

سه تغییرات برای برایتون از شروع یازدهم به خود جلب کرد که با ساوتهمپتون در آخرین بازی خود را. ایو Bissouma پاسکال ناخالص و هارون Mooy بازگشت همه با دیوی Propper, سالی مارس و گلن مورای حذف کردن.

استیو بروس باعث دو تغییر به نیوکاسل طرف بودند که مورد ضرب و شتم توسط تاتنهام. Javier Manquillo و دنی رز جایگزین DeAndre Yedlin و مجروح Fabian Schar.

تبلیغات

اخبار تیم - نیوکاسل

اخبار تیم - برایتون

پیرسون اخراج شد با وجود واتفورد نشسته بالاتر از لیگ برتر سقوط منطقه با دو بازی در سمت چپ به بازی – به طوری که می تواند چهارمین مدیر منصوب شود در محل اقامت خلیفه جاده این فصل ؟

تبلیغات

واتفورد را منصوب کرد هیدن Mullins به عنوان رئیس موقت چه کسی را بیش از گذشته خود را در دو بازی برابر منچستر سیتی و آرسنال و او در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای آنها گفت:

"این است که یک مورد از آنچه وجود ندارد و در برابر وستهام ما را مجبور به انجام شغل ما

"منچستر سیتی و آرسنال فوق العاده هستند تیم ما نیاز به ماندن منظم و دریافت نتایج.

"تمرکز ما بر روی آنچه که ما فکر می کنم ما می تواند انجام دهد و این تیم انتخاب خواهد شد که در اطراف. آن است که فقط در مورد گرفتن یک نتیجه فردا.

"ما بسیاری از رهبران این گروه پس ما باید به جلو و در همان جهت ما نیاز به 11 رهبران در زمین با یک هدف مشترک است.

"[لیورپول برنده است] چیزی برای نگاه است. ما ما شغل واقعا خوب است که روز و مثبت از آن است.

"ما می تواند به صدمه زدن به تیم های دیگر. ما فقط نیاز به تلاش و اجرای آنچه ما می خواهیم انجام دهیم."

اخبار مربوط به لیگ برتر سقوط نبرد بود که دیروز واتفورد اخراج مدیر نایجل پیرسون با فقط دو بازی باقی مانده در این فصل است. امروز former Leicester City, رئیس, داد او در واکنش به اخراج:

برایتون امن می تواند یک فصل دیگر در لیگ برتر اگر آنها جلوگیری از شکست به نیوکاسل امشب. آنها به بازی در 16th با 37 امتیاز در شش نقطه استفاده بیش از استون ویلا در 18.

اگر برایتون جلوگیری از از دست دادن آنها حرکت می کند به اندازه کافی دور از Villans آن را به ریاضی غیر ممکن است برای آنها را به پایین.

تبلیغات

اخبار تیم آینده تا...

هنگامی که این بازی ؟

بازی لگد کردن در 18:00 دوشنبه 20 ژوئن در Amex.

چگونه می توانم تماشای بازی آنلاین و در تلویزیون است ؟

این بازی در دسترس خواهد بود به تماشای زندگی می کنند در آسمان یکی, آسمان, ورزشی, لیگ برتر, آسمان, ورزشی, مهمترین رویداد, آسمان, ورزشی فوق العاده HD و انتخاب کنید.

انتخاب کنید که free-to-air برای بینندگان انگلستان از طریق مولتی مدیا آرشیو, NowTV و تلویزیون.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب