رانندگی در تور کنسرت لغو بیش محلی مستند ترس

یک درایو در سری کنسرت های برگزار شده توسط Live کشور لغو شده است بیش از ترس اطراف coronavirus. تور راه اندازی ش

توسط FARDAALEFBA در 27 تیر 1399

یک درایو در سری کنسرت های برگزار شده توسط Live کشور لغو شده است بیش از ترس اطراف coronavirus.

تور راه اندازی شد به ویژگی های ضربه موسیقی ششو در حال حاضر به فروش می رسد در سالن های مختلف در سراسر انگلستان است.

روز چهارشنبه (15 جولای) تولید کننده ششکنی موم گفت: "ما بسیار نا امید به دریافت اخبار از لغو اوایل امروز. قبلی ساعت صرف شده گفتن 60 نفر از اعضای شرکت ما که کار آنها در مورد به کشتی سوار در ناپدید شده است.

"ما می دانیم که در نهایت هیچ چیز مهم تر از ایمنی و سلامت از شرکت ما و شش Queendom [طرفداران]. ما مشتاقانه منتظر به بار بهتر است."

بلیط-دارندگان دریافت کامل بازپرداخت.

اعمال موسیقی از جمله خیابان Kaiser Chiefs و Dizzee Rascal نیز انتظار می رود به انجام به عنوان بخشی از زندگی ملت سری کنسرت تحت عنوان زندگی می کنند از رانندگی در.

با توجه به مروج "آخرین تحولات بیش محلی مستندات" به معنای آن است که مباحث قادر به ادامه.

برخی دیگر از رویدادهای هنوز تنظیم به جلو بروید در این تابستان. Supergrass این Libertines و Maxïmo پارک مجموعه بازی فرفره در نیوکاسل گسفرته پارک در ماه اوت است.

در حالی که بریتانیا آغاز شده به سهولت آن مستند اقدامات در حالی که coronavirus عفونت کاهش نرخ وجود دارد باقی می ماند و نگرانی است که این کشور می تواند به صورت یک "موج دوم" اگر اقدامات احتیاطی مناسب نیست گرفته شده است.

محلی مستندات اجرا شود می تواند در شهرها و شهرستانها در سراسر کشور. اولین مستند اجرا شد در لستر زیر سنبله در محلی موارد است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب