Terry Crews است زمان تبادل با سی ان ان به لیمو در زندگی مهم

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 18 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

Terry Crews تا به حال یک زمان ارز با سی ان ان به لیمو در مورد سیاه و سفید زندگی می کند موضوع و هدف آن است.

خدمه مواجه شده است به انتقاد برخی از اظهارت اخیر خود در مورد جنبش است.

ماه گذشته او توییتی در قسمت: "ما باید اطمینان حاصل شود #blacklivesmatter نمی توان به #blacklivesbetter" که بسیاری از کاربران توییتر در زمان موضوع را با.

چند روز بعد خدمه مشترک دیگری tweet – به نقل از لیمو در بخش – که اظهار داشت: "همه مردم سفید بد ؟ هیچ. همه مردم سیاه و سفید خوب است ؟ هیچ. دانستن این واقعیت - من ایستاده بر من تصمیم به اتحاد با مردم خوب بدون توجه به نژاد و عقیده یا ایدئولوژی. با توجه به تعداد تهدیدات علیه این تصمیم من نیز تصمیم به مرگ در این تپه است."

خدمه به نظر می رسد در CNN امشب با همین لیمو در روز دوشنبه برای بحث در مورد این موضوع.

هنگامی که خدمه آورده تا "سیاه تفنگ خشونت" لیمو مقابله آشکار خود پیشنهاد که این موضوع نیست که مورد بحث به اندازه کافی گفتن این بازیگر: "مردم در آن جوامع هستند – این افراد نه تنها بودن بی مورد خشونت اسلحه. ...وجود دارد بسیاری از مردم که در حال کار در این جوامع سعی کنید به خلاص شدن از شر خشونت است.

"تفنگ فرهنگ در این کشور شایع است اما من درک نمی کنم آنچه که با یک حرکت که برای برابری برای مردم است."

خدمه مقابله که در نظر او "مردم سیاه و سفید نیاز به نگه داشتن دیگر سیاه مردم پاسخگو" اضافه کرد: "این سیاه امریکا نسخه از #MeToo جنبش است."

او همچنین در زمان استثنا با انتقاد او رو به آن لیمو و گفت: "شما در بالا مشخصات فرد شما در حال نوشتن چیزهایی که در خارج وجود دارد, شما می دانید که شما در حال رفتن برای دریافت میکند. شما می دانید که مردم در حال رفتن برای پاسخ به آنچه که شما می گویید در توییتر. من فکر نمی کنم شما باید شگفت زده می شود که."

لیمو افزود: "سیاه و سفید زندگی مهم جنبش آغاز شد به دلیل آن بود صحبت کردن در مورد خشونت پلیس. اگر شما می خواهید "تمام Black Lives Matter' جنبش است که مذاکرات در مورد خشونت اسلحه در جوامع از جمله جوامع سیاه و سپس شروع آن جنبش که با نام.

"اما این چیزی است که سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. آن را همه جانبه [جنبش]. ...سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است که در مورد خشونت پلیس و بی عدالتی در آن شیوه است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب