تقاضا برای مواد غذایی گیاهی وگان محصولات موج در انگلستان پست-مستند

علائم تجاری ثبت شده برای وگان مواد غذایی و نوشیدنی ها افزایش یافت در انگلستان در ماه های اخیر آمار و ارقام جدید نشان می دهد.

با توجه به تحقیقات گردآوری شده توسط قانون علامت تجاری شرکت EMW تعداد علائم تجاری برای محصولات مبتنی بر گیاه بیش از دو برابر شده و رسیدن به یک رکورد بالا است.

این ارقام نشان می دهد که 107 علائم تجاری بودند با موفقیت اعطا شده برای محصولات وگان بستنی و گوشت همبرگر.

علائم تجاری تکمیل شد قبل از به انگلستان مستند اما سوپر مارکت ها که در ادامه به گزارش قوی فروش محصولات مبتنی بر گیاه در طول همه گیر با گیاه خواری تصور می شده اند در حال افزایش در ماه های اخیر.

در میان مارک های به با موفقیت ثبت علائم تجاری برای محصولات وگان در سال گذشته Unilever مگنوم و بن و Jerrys.

دیزی Divoka یک دانشیار در EMW گفت: Guardian: “در حال حاضر وجود دارد بیشتر گیاهخوار و محصولات بر روی قفسه های سوپر مارکت از همیشه قبل از.

“شرکت های چند ملیتی را شناسایی کرده اند این را به عنوان یک بخش رو به رشد و در حال رقابت برای ثبت علائم تجاری خود را با هدف گرفتن و دفاع از سهم بازار است.”

چهره های جدید می آیند و پس از مطالعه توسط جامعه گیاهی یافت می شود که flexitarianism رو به افزایش است به عنوان یک پنجم (20 درصد) از انگلیسی ها کاهش مصرف گوشت در مستند در حالی که 15 درصد تصمیم به کاهش و لبنیات و یا تخم مرغ مصرف.

یافته های منعکس شده نه تنها نحوه مصرف عادات تغییر در این بیماری همه گیر اما چگونه مردم اقتباس رژیم غذایی خود را در نور های مختلف در سوپر مارکت کمبود.

به عنوان مثال از کسانی که خود را کاهش گوشت یا لبنیات مصرف 41 درصد گفت: آنها را با توجه به محصول مورد نظر در دسترس بودن نیست در قفسه های سوپر مارکت.

در ضمن 43 درصد تصمیم به کاهش مصرف گوشت را از نگرانی برای سلامت محیط زیست و یا حقوق حیوانات دلایل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید