Michaela Coel مورد بحث قمر والر-پل مقایسه: 'آن را تعجب آور نیست در آن است؟'

Michaela Coel به اشتراک گذاشته است افکار خود را در به طور مداوم نسبت به قمر والر-پل. صحبت به خبرنگار هالیوودکه

توسط FARDAALEFBA در 30 تیر 1399

Michaela Coel به اشتراک گذاشته است افکار خود را در به طور مداوم نسبت به قمر والر-پل.

صحبت به خبرنگار هالیوودکه من ممکن است شما را از بین ببرد خالق مورد بحث منتقدان که دولتی که Fleabag اولین زن محور کمدی به آدرس به طور مستقیم دوربین با وجود طنزهای جویدن آدامس پس از استفاده از تکنیک های مشابه سال قبل است.

توصیف نادیده گرفته شدن به عنوان "جالب", Coel پاسخ داد: "این قطعا احساس نمی کند چیزی که تعجب آور. اگر شما نگاه کنید, شما می دانید, من فکر می کنم آن را تعجب آور نیست در آن است؟"

او ادامه داد: "من نمی توانم بگویم آن grates, من فکر می کنم دلیل آن را تعجب آور نیست."

اما Coel اصرار داشت که او از طرفداران Fleabag خالق و گفت: "من عاشق [4 کانال طنزهای] توفندهبود که اولین چیزی که من دیده بودم قمر والر-پل انجام دهد. من فکر کردم که f***ing درخشان. بنابراین من احترام زیادی برای او به عنوان یک هنرمند و به عنوان یک زن در این صنعت است."

جویدن آدامس, Coel را بافتا برنده اول سریال کمدی زد برای دو فصل در کانال 4 از سال 2015 تا 2016.

او تجاوز جنسی, درام, من ممکن است شما را نابودشده است ملاقات با مشابه بحرانی موفقیت با مستقل's منتقد تماس با سری "بی نظیر اکتشاف تجاوز جنسی" در پنج ستاره نقد و بررسی. نشان می دهد نهایی قسمت در حال حاضر در دسترس برای جریان در BBC iPlayer.

در مصاحبه اخیر خود Coel باز کرد تا در مورد مبارزات او مواجه پشت صحنه در آدامسآشکار است که تولید این تیم خودداری کرد و به او یک تهیه کننده اجرایی با وجود نوشتن و بازیگران در آن است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن