Infinite توضیح می دهد که چگونه الگوریتم خود را واقعا کار می کند

Infinite نشان داده است بیشتر بینش چگونه آن توصیه الگوریتم کار می کند در یک پست جدید در وبلاگ. این الگوریتم با

توسط FARDAALEFBA در 1 تیر 1399

Infinite نشان داده است بیشتر بینش چگونه آن توصیه الگوریتم کار می کند در یک پست جدید در وبلاگ.

این الگوریتم با استفاده از تعدادی از عوامل پایه پیشنهادات خود را از 15-دوم کلیپ.

پایان نامه شامل تعامل کاربر مانند ویدئوها یک کاربر دوست دارد یا سهام حساب های آنها را دنبال کنید و نظرات ارسال شده و همچنین اطلاعاتی مانند تلفن های موبایل و هشتگهای.

Infinite را با استفاده از دستگاه خود را و تنظیمات زبان به "اطمینان حاصل کنید که سیستم بهینه سازی شده برای عملکرد" اما دریافت وزن پایین تر نسبت به دیگر معیارهای "از آنجا که کاربران لازم نیست به طور فعال با بیان این که تنظیمات."

بسیاری از Infinite الگوریتم تأثیرات آشنا خواهد بود; ویژگی های مشابه ارائه شده توسط دیگر سایت های رسانه های اجتماعی مانند توییتر و یوتیوب پس از راه اندازی یک حساب کاربری جدید.

هنگامی که یک کاربر برای اولین بار نشانه های بالا به Infinite آنها خواسته خواهد شد که برای انتخاب دسته از منافع مانند "حیوانات خانگی' یا 'سفر'.

برای کسانی که انتخاب آنها داده می شود کلی خوراک محبوب جنسی با یک کاربر دوست دارد نظرات و تکرار هل دادن توصیه الگوریتم نسبت به محتوای شما را دوست دارم.

فشار دادن طولانی برای اضافه کردن یک ویدیو به کاربر مورد علاقه های شما و یا هدف قرار دادن و نه "علاقه" را فشار دهید را نیز تحت تاثیر قرار چگونه مطالب مشابه که ویدیو را به شما توصیه می شود.

یکی از قوی ترین شاخص های بهره است که آیا یک کاربر پس از اتمام تماشای یک دیگر تصویری از آغاز تا پایان اضافه می کند که وزن بیشتر به توصیه الگوریتم از دیگر عواملی مانند منطقه جغرافیایی Infinite می گوید.

"فیلم هستند و سپس رتبه بندی برای تعیین احتمال یک کاربر علاقه در یک قطعه از محتوا و تحویل به هر یک منحصر به فرد برای شما خوراک."

در حالی که Infinite کاربران با بزرگتر موارد زیر به احتمال زیاد برای دریافت بیشتر انداز طبیعت, رسانه های اجتماعی, Infinite می گوید که این تاثیر نمی گذارد توصیه آنجا که محتوای واقعی آپلود شده به عنوان "نه پیرو شمارش و نه اینکه حساب شده قبلی بالا انجام ویدئوها مستقیم عوامل در پیشنهاد سیستم."

مانند مگر اینکه محبوب Infinite کاربر شروع به ارسال مطالب شما به طور خاص علاقه مند به مانند تونی هاوک تبادل اسکیت با یک دختر شش ساله و یا یک زندانی که شروع به پخت و پز خود را نشان می دهد و یا راهنمایی در مورد چگونه برای حذف اشکالات از توت فرنگی آن را بعید است که شما هرگز آنها را ببینید و خود را برای شما خوراک.

که گفت: Infinite هنوز هم گاهی اوقات باهم متصل کردن در محتوای شما نمی خواهد به طور معمول به منظور نگه داشتن غذا متنوع است که می تواند توصیه می شود از دیگر کاربران با علایق و سلایق مشابه.

"خود را برای شما خوراک به طور کلی نمی خواهد نشان می دهد دو فیلم در یک ردیف ساخته شده با همان صدا یا همان خالق است. ما نیز توصیه نمی تکرار محتوا شما در حال حاضر قبل از دیده می شود و یا هر محتوایی که به عنوان هرزنامه" Infinite می گوید.

Infinite نیز استفاده می کند که داده ها را به یک "حس بهتر از آنچه محبوب در میان طیف وسیع تری از مخاطبان" به طوری که آنها می توانید تعادل بین محتوا و کاربر می خواهد برای دیدن مطالب جدید به کاربر ممکن است لذت ببرید.

بسیاری از شرکت ها خود را نگه دارید توصیه الگوریتم های محرمانه محافظت هر چند که منجر به انتقادات زیادی که این سیستم باعث می شود اشتباهات به دلیل شرکت تصمیم گیری یا بد داده.

به تازگی Infinite خود را مجبور به عذر خواهی به کاربران به عنوان آن به نظر می رسد برای پنهان کردن سیاه و سفید زندگی می کند توجه به پست ها و یا جورج فلوید هشتگهای در حالی که ادامه اعتراضات در آمریکا و انگلستان است.

Infinite ادعا کرد که پست شد در واقع قابل مشاهده و قابل مشاهده در سایت, اما که یک "موضوع نمایش" اشکال تاثیر زیادی هشتگهای.

این شرکت عذر خواهی کرد به سیاه و سفید جامعه دانست و گفت که "می دانم[s] ما باید کار را به انجام به دست آوردن مجدد و تعمیر آن اعتماد."

به طور مشابه, Instagram گفته است که نیاز به تغییر الگوریتم خود را با این نسخهها کار به "آدرس نابرابری مردم سیاه و سفید چهره" مانند این که چگونه آن را فیلتر محتوا و اینکه آیا مردم 'shadowbanned'.

از Facebook متعلق به عکس های سایت گفت که این امر می تواند آزاد اطلاعات بیشتر در مورد انواع محتوای آن را توصیه نمی کند در آن کشف تب "و جاهای دیگر".tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن