عفو نقد و بررسی: مجازات اعدام درام تکان دهنده قطعه اجتماعی هنر

Dir: Chinonye Chukwu. بازیگران: Alfre Woodard, Aldis Hodge, Richard Schiff, Danielle Brooks Michael O'neill, R

توسط FARDAALEFBA در 27 تیر 1399

Dir: Chinonye Chukwu. بازیگران: Alfre Woodard, Aldis Hodge, Richard Schiff, Danielle Brooks Michael O'neill, Richard Gunn, Wendell Pierce. 113 دقیقه.

روز سه شنبه آمریکا را دیدم اول آن فدرال اعدام در 17 سال. در مرده شب, عمیق در داخل پیچ و خم در ایندیانا, زندان, محکوم, قاتل, Daniel Lee Lewis گرفته شده از سلول خود و بسته به فلز gurney. او در آنجا ماند برای بعد از چهار ساعت خود وکلا ادعا می کنند به عنوان آخرین موانع به مرگ او شد سرنگون توسط دادگاه. در پشت درهای بسته در مکان هر دو سکوت و استریل رفتارهای غیر انسانی و رشد است.

Chinonye Chukwu زندان درام بخشش قطاری از این عجیب و غریب آرام رخ می دهد که درست قبل از مرگ به داعش ، باز آن را با سخت ترین آن ضربه ، Bernadine ویلیامز (Alfre Woodard) ، سرپرست نظارت بر اجرای Victor Jimenez (Alex کستیللو) توسط تزریق کشنده. پزشکی تکنسین در تلاش برای پیدا کردن یک رگ او تلاش می کند هر دو دست برای اولین بار پس از آن و در نهایت ران. ویکتور غرق از سنگشده سکوت به گلویی sobs مانند کسانی که از زخمی طعمه. به عنوان مواد شیمیایی شروع به ریختن به بدن خود داد و شروع به تشنج. یک استخر از خون به نظر می رسد. پشت یک پنجره مادرش شروع به جیغ به عنوان پرده است که به سرعت کشیده و کوچک و مونتاژ از روزنامه نگاران در شاهد ، ویکتور خونریزی قبل از هر چیزی می تواند انجام شود.

دوربین شیفت از ویکتور به Bernadine. او می ایستد عمومی-مانند در سر میز عامل. کلمات او که پوشش یخی حرفه ای. اما دارد را Bambi-چشمان خیانت های مختلف حقیقت ما در حال تماشای به عنوان روح او است به آرامی leeched از بدن او. به زودی وجود خواهد داشت هیچ چیز باقی مانده است. این بود 12th او اعدام است. بعدی خواهد بود آنتونی جنگل (Aldis Hodge) محکوم به قتل یک افسر پلیس با وجود نصب شواهد به خلاف. او نگه می دارد به امید فرماندار عطا خواهد کرد که او را در آخرین لحظات بخشش.

Chukwu چهار سال را صرف مصاحبه با سپاه پاسداران و نگهبانان در اوهایو که در آن مجازات اعدام هنوز هم قانونی است. او با دقت مستند اخلاقی تلفات تحمیل این کارگران است. در فیلم گناه گسترش مثل موج. معاون سرپرست (Richard Gunn) می خواهد یک کار در یک زندان بدون یک اعدام. جنگل وکیل (Richard Schiff) و بخش روحانی (Michael o'neill) هر دو صحبت از بازنشستگی. یک گارد (LaMonica Garrett) که شاهد Jimenez اعدام است خالی از سکنه شده توسط سند چشم انداز. "من نمی تواند متوقف دیدن او را" او shakily اعتراف می کند.

حتی Bernadine شوهر (وندل پیرس) را آغاز کرده است برای شکستن دور. او نمی تواند تحمل به زندگی با این "پوسته خالی از همسر" در یک خانه است که فیلمبردار اریک برانکو باعث می شود به عنوان تاریک و ظالمانه به داخل دیوارهای زندان. Bernadine همچنان ادامه دارد. "من به این مرد احترام تمام راه را از طریق" او به او می گوید. او فکر می کند که خوب می تواند وجود داشته باشد در چیزی ذاتا فاسد – Chukwu تاکید او پیام زیر توسط یک زن در مرکز این نژادپرستانه مردسالار سیستم. اما این یک باور او تنها می تواند به پیدا کردن این روزها در پایین یک شیشه ویسکی.

دارد سزاوار به مراتب بزرگتر ستاره از او در حال حاضر است. هنگامی که او به نظر می رسد در حمایت از, نقش در فیلم هایی مانند 12 سال یک برده یا 2019 را شیر شاه, او هنوز هم او ساخته شده را علامت – بخشش است اثبات چقدر زحمت او می تواند یک فیلم است. Bernadine را سفت, لباس طراحی شده در سایه های سیاه و سفید و آبی نیروی دریایی را تهدید می کند به او. اما استخرهای تاسف است که ساخت تا پشت چشم و یا نرم تیردان او لب به ما نشان می دهد زن به دام افتاده در داخل از جان گذشته به صورت رایگان از بار خود را. در 2019, Chukwu شد اولین زن برنده جشنواره فیلم ساندنس جایزه هیات داوران جایزه. این دیر اما به خوبی سزاوار – کار او این است که عمیقا در حال حرکت قطعه از اجتماعی هنر است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im