کاپیتان تیم ملی انگلستان جو Root 'بسیار سپاسگزار' به غرب هند برای ساخت سری تست ممکن است

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 7 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

جو ریشه کرده است تشکر غرب هند برای قربانی به کریکت بازی دوباره بعد از امتحان سری به یک نتیجه گیری در روز سه شنبه با انگلستان برنده 269 اجرا می شود و ادعا Wisden جایزه با یک 2-1 scoreline.

این مجموعه در ابتدا با توجه به شروع در آغاز ماه ژوئن قبل از coronavirus همه گیر آورده جهان به توقف شد و اولین مسابقه بین المللی کریکت بازی های برگزار شده پس از استرالیا و نیوزیلند در 13 مارس. اما پس از دقت ارکستراسیون بین بانک مرکزی اروپا و WICB همراه با ایجاد زیستی امن حباب در امارات اولدترافورد و Ageas کاسه, این آزمون برای اولین بار قادر به شروع در 8 جولای و این سری بازی را به اتمام سرگرم کننده با مشاهده در سراسر.

غرب هند بوده است در انگلستان برای 50 روز وارد بر ژوئن 9 به یک کشور با یکی از بالاترین Covid-19 نرخ مرگ و میر. آنها وقت خود را صرف محدود به سایت هتل تحت سخت محدودیت.

فراتر از این بازگشت استقبال از تست کریکت حضور خود را اجازه داده است بانک مرکزی اروپا به افتخار خود را پخش قرارداد. این سه بازی را نسبت به محور £280million است که می تواند از دست داده اند اگر هیچ کریکت بازی بود در این تابستان. پاکستان را نیز در بازی خود را هنگامی که آنها شروع سری خود را در 5 اوت در منچستر.

"اولین و مهمترین آن بوده است و تلاش فوق العاده از غرب هند به بیش از آمده در چنین سابقه ای بار می آیند و به جهان کریکت بین المللی و دوباره برای دوستداران کریکت به تماشا و لذت بردن از ورزش گفت:" ریشه. "همه ما بسیار سپاسگزار است."

یک غرب هند پیروزی در این آزمون برای اولین بار توسط چهار ویکت کامل بود شروع به انگلستان مجبور به تجدید نظر خود را انتخاب. هر چند آنها تقریبا قادر به نجات دوم آزمون که آنها در نهایت از دست 113 اجرا می شود میزبان آنها را منفجر دور سوم به ادعای Wisden جایزه.

غرب هند کاپیتان Jason دارنده اعتراف کرد که همه چیز آغاز شده بود به اثبات سخت و دشوار بود که قطعا منعکس شده در مورد مبارزه با سمت خود را ترک کرده بودند.

"از آن شده است به چالش کشیدن. شده است واقعا به چالش کشیدن. من فکر می کنم ذهنی برخی از بچه ها فرسوده هستند.

"ما شده اند در اینجا چهار هفته قبل از آزمون برای اولین بار پس از آن ما تا به حال یک تغییر از محیط زیست است که ما واقعا لذت بردم. اما پس از آن به آمده به عقب در اینجا به منچستر برای دیدن همان مردم همان محل همان اتاق – آن را کمی دشوار است.

"این می تواند این راه را برای مدتی بنابراین ما باید برای پیدا کردن راه هایی برای آن را به کار. امیدوارم همه چیز به راحتی می توانید در سراسر جهان و امیدوارم بچه ها می توانید از این هتل کمی بیشتر. اما از آن شده است به چالش ذهنی برای اطمینان حاصل کنید."

در واقع استوارت گسترده بود و به طور مشابه تحت تاثیر قرار در Ageas کاسه که در آن او کاهش یافته و برای اولین تست. او در ادامه به 16 درها در به طور متوسط از 10 درآمد خود را از سری جایزه. اما قادر به ترک حباب زمانی که او انتخاب شده در یازدهم به انگلستان رفت و با یک حمله از اندرسون Jofra آرچر و علامت چوب ایجاد شک در ذهن خود را.

"چند هفته پیش من در یک بیت از یک تفکر جای چون من نمی تواند ترک زمین کریکت پس از ترک کردن و من فکر کردم" کجا می خواهم بروم؟' من خوشحالم که من در آنجا ماند قوی چون من احساس می کنم بسیار خوشحال دو هفته بعد."

که قدرت به او اجازه رفتن به تبدیل شدن به هفتم کاسه آن را به 500 تست درها. اما, به عنوان جدیدترین عضو این باشگاه او شگفتی اگر او ممکن است یکی از آخرین.

"کسی که در حال رفتن به مجبور به بازی بسیاری از کریکت به دلیل وجود دارد بسیاری از رقابت وجود دارد بین نژادهای مختلف T20 لیگ فرانچایز 100-توپ گفت:" وسیع است. "من احساس می کنم بسیار خوش شانس به بازی برای انگلستان در دوره ای که در آن ما بازی های زیادی از تست کریکت در تابستان و در زمستان. من فکر می کنم وجود دارد صحبت از نازک شدن مقدار آزمون ما بازی در تابستان. شما نیاز به مقدار زیادی از آزمون مسابقات برای به دست آوردن 500 درها. من فکر می کنم وجود خواهد داشت افرادی که دارای استعداد برای دریافت شماره اما اینکه آیا آنها قادر خواهید بود به بازی این مقدار تست کریکت درز پرتاب کرده اند که برای دریافت feat باقی مانده است دیده شود."

کریس Woakes جشن پس از مصرف جدا از Rakheem کرن (گتی)

همانطور که برای ارتفاع بیشتر و وسیع است که چیزی خاص در ذهن است. اما اگر او به نشانه خود را از توپ جدید شریک جیمز اندرسون که در 38 هنوز رفتن قوی, از جلو با 589 تست اخراج,

"من 34 در حال حاضر, اما من احساس می کنم مثل من بولینگ به عنوان به خوبی به عنوان من تا به حال انجام داده اند. من انجام داده اند برخی از ویژگی های کار را تغییر اجرا شده در 18 ماه گذشته. من فکر می کنم من احساس فواید و گرفتن پاداش است.

"من هرگز گفت: من واقعا می خواهید برای رسیدن به 500 درها یا 600 درها. من کسی هستم که به نظر می رسد بسیار کوتاه مدت اما در آن لحظه من احساس می کنم تازه من احساس می کنم مناسب است. من بولینگ چگونه من می خواهم به بازی بولینگ به چالش کشیدن لبه به خارج را بت به بازی وارد بازی کم وزنی و دگرگون به بازی. ما کاسه برای یک دلیل و یک دلیل و تنها است که به درهای است که می تواند کمک به امن آزمون مسابقه برنده و آزمون سری برنده است. آن را به نشستن در اینجا دانستن است که من آمده ام به حمله ای که تا به حال بر ما برنده شدن در یک سری."

سرمربی تیم ملی بلافاصله شروع به پریدن کرد در اتومبیل های خود را به بازگشت به خانه در پایان مسابقه و دوباره حباب در امارات اولدترافورد پیش از این آزمون برای اولین بار در برابر پاکستان در هفته آینده. تیم ملی برای سه مسابقه سری خواهد شد در روزهای آینده.



tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب