انگلستان در مقابل غرب هند: میزبان نیاز بیش از بن استوکس در صورتی که برای جلوگیری از شکست در ساوتهمپتون

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 20 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

شاید این بود که همیشه در رفتن به راه است که در بن استوکس برای اولین بار در این زمینه به عنوان کاپیتان او تصمیم به انجام آن خود را.

چهار ویکت برای 49 شکست طریق گل نشسته کارائیب مقاومت برای محدود کردن یک نوبت اول کسری به 114 هنگامی که آن را شبیه تر بودن.

اما او را به خواب در شب جمعه دانستن شنبه را ببینید هیچ پایان دادن به مسئولیت. حتی اگر روری می سوزد و دم Sibley قادر به مذاکره 14-در طول دوره که برش غرب هند " منجر به 99 استوکس – که در بالا به ثمر رساند با 43 در نوبت اول – را می دانم که او و دیگر نیاز به نمرات توجه داشته باشید برای جلوگیری از شکست قبل از آنها می تواند تامل هر نوع پیروزی است.

شاید تعهد او به حفاری های عمیق پس از دو لب گیری است که ادامه خواهد داد تا مورد بررسی قرار. آن سخت است برای ارزیابی بود که بیشتر cavalier – پنبه حلاجی شده برای اولین بار در مطلوب بولینگ شرایط و یا حذف استوارت گسترده و 485 درها. ما باید صبر کنید تا ببینید که چگونه این تابه از قبل از عبور از قضاوت در بازی شیر یا خط اما شخصیت های درگیر در دوم او می گویند قبل از بازی با سه روز ترین تلفظ طلسم پس از کاپیتان.

"عصبانی و نا امید و سوخته" شد گسترده احساسات رله به آسمان توجه خود را حذف. شاید در پایان روز او کمی خوشحالم بیش از حد. این پدیده از یک بازیکن بهتر زمانی که شما از این طرف در اثر کامل در اینجا به خصوص زمانی که دلایل پهن شد کنار – سرعت فوق العاده در یک سطح نیاز است که – تنها می تواند بازگشت یک حلقه بین آنها برای 135 اجرا می شود در سراسر 44 اور.

که به علامت گذاری به عنوان چوب بازی بولینگ Kemar روچ به اخراج غرب هند برای 318 در حالی که Jofra آرچر تا به حال هیچ چیزی برای نشان دادن برای او خسته کننده مجموعه ای از 22. آرچر بدبختی مرکب چه بوده است اولین حلقه از این روز تا تکرار خود را نشان داد LBW اخراج Shai امیدوارم که حال او تجاوز خط مقدم. اما برای Dom Bess' کنترل کردن چرخش است که نه تنها بخش خاموش 19 اور برای 51 اجرا می شود اما همچنین بازگشت درهای امید و Jermaine بلک وود را بعد ممکن است درگیر خیلی بیشتر پیوند.

داستان از سه روز نبود از مشخصات بالا حذفیات یا غلط, سرعت, اما اغلب سطح رهبری پنبه حلاجی شده. انگلستان اشتباهات در روز دو بودند توجه خود را از مخالفان که در آغاز صبح در 57 برای یکی اضافه 102 برای از دست دادن دو ویکت تا برای ناهار و سپس تر متین 76 دو در جلسه دوم.

Kraigg Brathwaite 65 از 125 تحویل یک 26th, آزمون نمره 50 و یا بیشتر quelled هر گونه تهدید از "خوب اولین ساعت" برای انگلستان است. هر چند او با تاسف به در دوم خود را کم وزنی به استوکس بود که حاشیه ای بر تاثیر بر روی هر دو پد خارج کردن و کنده – دیگران را به دنبال خود منجر به اطمینان سوم و چهارم ساعت فقط به عنوان خسته کننده برای میزبان.

بن استوکس در روز سه انگلستان اولین آزمون در مقابل غرب هند (گتی ایماژ)

Shamarh بروکس (39 از 71) و Roston تعقیب (47 از 142) همراه با شین Dowrich را به غرب هند به برابری در 48 و سپس ایجاد یک 43-اجرا منجر شود. زمان جیمز اندرسون به دام افتاده تعقیب برای او سوم از نوبت پایان دادن به موضع خود را در 81 انگلستان اولین تلاش 204 قرار داده شده بود به چهار چوب.

بعد از سه ویکت را به استوکس از جمله برخی از انتقام Jason دارنده که undid او در نوبت اول. یک دروغ بزرگ و فاحش hoiked به آرچر در عمیق عقب مربع پای مردی را دیدم که به طور متوسط 42 برابر انگلستان انجام می شود فقط برای 14.

Dowrich با تکمیل و نهم از نیم قرن فعالیت حرفه ای خود flicked استوکس پایین سمت پا طریق به جس Buttler به پایان اقامت خود در 115 توپ و 61 اجرا می شود. و فقط به عنوان آن را مانند نگاه استوکس را تبدیل به اولین کاپیتان تیم ملی انگلستان پس از باب ویلیس به پنج حلقه مسافت چوب بسته شده خارج از نوبت. آن را از او نقل مکان کرد و به 151 اخراج – دوم سریع به آن نقطه عطف تکمیل 4,000 اجرا می شود پس معینی گری Sobers.

انگلستان خواهد بود رو به همه 10 دوم-نوبت درها و دست نخورده وقتی که آنها شروع روز چهار. آن را هنوز هم نیاز به تلاش فراوان و آرزوی موفقیت برای خروج از این بازی صدمه ندیده و شکست نخورده. و بیش از فقط استوکس.tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن