منچستر یونایتد در مقابل وستهام: پل پوگبا باید گرفته شات 'در احساسات بیش از حد برای هندبال مجازات

اوله گونار Solskjaer گفت: پل پوگبا باید گرفته Declan برنج شات "در احساسات بیش از حد" به جای تن حیاتی مجازات بر

توسط FARDAALEFBA در 2 مرداد 1399

اوله گونار Solskjaer گفت: پل پوگبا باید گرفته Declan برنج شات "در احساسات بیش از حد" به جای تن حیاتی مجازات برای هندبال در باشگاه منچستر یونایتد 1-1 قرعه کشی با وستهام در اولدترافورد.

ایالات نقل مکان کرد و به لیگ برتر را بالای چهار مکان برای اولین بار پس از سپتامبر و تنها نیاز به یک نقطه به واجد شرایط برای فصل آینده لیگ قهرمانان از رفتن به فینال آخر هفته.

اما Solskjaer طرف باید سفر به همکار رقیب منچستر سیتی و جلوگیری از شکست به منظور تضمین جایگاه خود را پس از Michail آنتونیو در نیمه اول پنالتی ریاضی امن وست هام بالا پرواز بقا.

دیوید مویس را به بازدید کنندگان اهدا شد نقطه ای-ضربه آزاد در پایان نیمه اول پس از پوگبا مسدود برنج شات زیر یک ضربه آزاد غیر مستقیم با دست در حالی که ظاهر می شود برای محافظت از صورت خود را.

"این یک واکنش طبیعی" گفت: Solskjaer. "پل برگزار شد دست خود را دانستن او باید آن را در زمان در احساسات بیش از حد به جای آن اما آن را واکنش طبیعی در صورتی که توپ رو به پرواز در می آید شما در 100 مایل در هر ساعت است. آن را نمی خواهد ساخته شده اند تفاوت به هر حال."

ایالات مدیر نا امید شد به هر سه امتیاز اما معتقد است که بازیکنان خود قرار داده اند و خود را در موقعیت امن بالا و چهار پایان است که در یک نقطه به نظر می رسد بعید است.

"شما نمی توانید انتظار برای رفتن و روشن کردن تیم و نمره سه و یا پنج مثل ما به یک سناریوی مختلف برای یکشنبه," او گفت:.

"هنگامی که ما آغاز شده و پس از مستند ما تا به حال به آن بروید. ما واقعا تا به حال به آن – ما تا به حال برای رفتن به تفاضل گل ما تا به حال برای رفتن برای نقاط.

"تلاش شده است فوق العاده و نتایج حاصل شده اند فوق العاده است. البته شما می خواهم به پیروزی در برابر ساوتهمپتون شما تن در آخرین لحظه و امروز در اینجا شما واگذار یک گل در آخرین ثانیه های نیمه اول.

"اما ما به خودمان یک فرصت فوق العاده و یک نقطه شروع عالی برای یکشنبه."



tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im