دوربین شاخص هراس کاربران را به باور Instagram است به اتهام جاسوسی بر روی آنها از طریق اپل خود

اشکال در Instagram کد led کاربران به این باور است که این برنامه تبدیل شد در کاربران گوشی های هوشمند, دوربین, در حالی که آنها فقط پیمایش از طریق تغذیه.

کاربران متوجه یک شاخص پس از آنها دریافت iOS 14 بتا آینده سیستم عامل برای اپل اپل که هشدار به کاربران زمانی که برنامه در حال استفاده از برخی اطلاعات خصوصی مانند محل سکونت خود و یا دوربین.

سبز FaceTime نماد به نظر می رسد در بالای کنترل پنل در دسترس زمانی که با کشیدن از بالا به پایین گوشه سمت راست در جدیدترین اپل – زمانی که دوربین فعال است.

بسیاری از مردم بر این باور Instagram شده بود درگیر شدن در فعالیت های نابکار و که دوربین مخفیانه استفاده می شود برای جاسوسی بر روی کاربران است.

اما Instagram روشن است که این موضوع با توجه به خطا به جای شرکت جاسوسی کاربران.

Instagram گفت که دلیلی برای این شاخص با توجه به Instagram را “ایجاد حالت” – اجازه می دهد تا کاربران برای به اشتراک گذاشتن پست های که حاوی عکس یا ویدئو را با کشیدن به سمت چپ از صفحه اصلی تغذیه و یا از طریق Instagram دوربین.

کشیدن به آن حالت می تواند فعال کردن اطلاع رسانی اشتباه.

“ما فقط دسترسی به دوربین خود را هنگامی که شما به ما بگویید تا — برای مثال زمانی که شما کش رفتن از تغذیه به دوربین. ما در بر داشت و در حال رفع اشکال در iOS 14 Beta که به اشتباه نشان می دهد که برخی از مردم با استفاده از دوربین زمانی که آنها نیست” یک سخنگو گفت در آستانه.

“ما نمی دسترسی به دوربین خود را در آن موارد و مطالب ثبت شده است.”

این تنها نمونه ای که در آن iOS 14 اطلاعیه هشدار داده اند کاربران را به فعالیت های عجیب و غریب. Infinite Reddit و LinkedIn در میان 53 برنامه های کاربردی دیگر یافت شد دسترسی به کلیپ بورد آیفون بدون آگاهی کاربر.

کلیپ بورد است که در آن محتوا است که کپی شده نگه داشته است قبل از آن را جا به جا. Infinite گفت: این امر جلوگیری به عمل است که این شرکت می گوید به شناسایی “تکراری spammy رفتار”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>