زهره هنوز 'فعال', ناسا, مطالعه می یابد پس از شناسایی 37 'سازه های آتشفشانی'

برخی از 37 آتشفشانی سازه های یافت شده در ونوس نشان می دهد که این سیاره هنوز هم هنوز هم زمین شناسی فعال است. آت

توسط FARDAALEFBA در 31 تیر 1399

برخی از 37 آتشفشانی سازه های یافت شده در ونوس نشان می دهد که این سیاره هنوز هم هنوز هم زمین شناسی فعال است.

آتشفشان شده اند به تازگی فعال ناسا بودجه محققان نشان می دهد که این سیاره می تواند بیشتر "زنده" از ما قبلا فکر می کردم.

"این اولین بار است که ما قادر به نقطه به سازه های خاص و می گویند:" نگاه این است که یک آتشفشان باستانی اما یکی که فعال است امروز خفته شاید اما نه مرده'" گفت: Laurent Montési استاد زمین شناسی در دانشگاه مریلند و همکاری نویسنده این مقاله تحقیقاتی, در بیانیه ای.

"این مطالعه به طور قابل توجهی تغییر نظر زهره از عمدتا غیر فعال سیاره به یکی که داخلی است که هنوز هم گردونه و می تواند خوراک بسیاری از آتشفشان فعال است."

دانشمندان به مدت طولانی قابل درک است که سطح زهره کمتر از کسانی که از سیارات دیگر از جمله مریخ و عطارد که در حال سرد در داخل. شده اند وجود دارد شواهدی وجود دارد که زهره می تواند به جای یک گرم داخلی و شده اند وجود دارد سرنخ در سطح وجود دارد که می تواند زمین شناسی فعالیت اتفاق می افتد در داخل.

کسانی که شده اند در قالب حلقه-مانند ساختارهای شناخته شده به عنوان coronae. آنها اتفاق می افتد زمانی که plumes از مواد از داخل این سیاره از طریق فشار بر روی سطح در یک روش مشابه به گوشته plumes که دیده می شود در هاوایی است.

اما دانشمندان فکر می کردم کسانی که فقط می تواند نشانه ای از باستان فعالیت و سیاره دیگر فعال است. شده است وجود دارد بحث در مورد چگونگی coronae تشکیل شد و این که آیا آن را ممکن است برای آنها را به شکل امروز.

به عنوان بخشی از تحقیقات جدید دانشمندان, مدل هایی از فعالیت های است که می تواند اتفاق می افتد در زیر سطح زهره. که به آنها اجازه ایجاد شبیه سازی فرآیندهای که منجر کسانی که coronae به شکل اجازه دادن به آنها برای مطالعه با وضوح بالا و مدل های 3D از آنچه که آنها ممکن است مانند نگاه.

کسانی که شبیه سازی نشان داد که ویژگی های است که تنها می تواند در بر داشت در coronae که به تازگی فعال است. محققان دریافتند کسانی که امکانات در سطح زهره نشان می دهد که چیزی است که هنوز هم اتفاق می افتد در زیر.

"بهبود درجه ای از واقع گرایی در این مدل بیش از مطالعات قبلی باعث می شود آن را ممکن است به شناسایی چندین مرحله در تاج تکامل و تعریف تشخیص ویژگی های زمین شناسی در حال حاضر تنها در حال حاضر فعال coronae," Montési گفت. "ما قادر به بگویید که حداقل 37 coronae شده اند بسیار به تازگی فعال است."

کسانی که 37 سایت در حال گسترش در سراسر سطح است و می تواند مفید باشد برای اهداف آینده ماموریت به سیاره دانشمندان توجه داشته باشید.

این تحقیق توضیح داده شده است در مجله طبیعت علوم و مطالعه توسط محققان در دانشگاه مریلند و موسسه ژئوفیزیک در ETH زوریخ در کشور سوئیس است. کار تامین شد توسط ناسا و همچنین بنیاد ملی علوم سوئیس و اتحادیه اروپا پروژه Subitop.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب