BT و TalkTalk پایین: آتش جرقه اصلی قطع برق در شمال شرق

عمده پهنای باند قطع برق در شمال شرق انگلستان که در زمان پایین interent اتصالات برای BT و TalkTalk مشتریان ناشی

توسط FARDAALEFBA در 5 مرداد 1399

عمده پهنای باند قطع برق در شمال شرق انگلستان که در زمان پایین interent اتصالات برای BT و TalkTalk مشتریان ناشی از آتش سوزی در یک BT سایت.

BT گفت: این حادثه صورت گرفت در یکی از سایت های خود در نیوکاسل.

"ما آگاه برخی از مشتریان ما در منطقه نیوکاسل در حال حاضر در حال تجربه مشکلات متناوب هنگامی که در تلاش برای اتصال به اینترنت با استفاده از پهنای باند BT" یک BT سخنگو در بیانیه ای گفت:

"این است که با توجه به آتش سوزی در یک سایت محلی در نیوکاسل که در حال حاضر موجود است. مهندسین ما در سایت و کار به سرعت برای حل این. ما عذر خواهی به مشتریان خود را برای هر گونه ناراحتی ایجاد می شود."

اما این شرکت هنوز اظهار نظر در مورد علت آتش سوزی.

TalkTalk یکی از شبکه های متاثر از این حادثه اما گفت که مشتریان خود را در حال حاضر تا به حال خدمات بازسازی شده است.

"برخی از مشتریان در داخل و اطراف شمال شرق انگلستان تجربه از دست دادن خدمات برای یک دوره کوتاه از زمان اوایل امروز به دلیل آتش سوزی در یک BT ارز در نیوکاسل تأثیر تعدادی از ارائه دهندگان" یک سخنگوی شرکت گفت.

"آتش در حال حاضر موجود و خدمات بازسازی شده است برای ما مشتریان پهن باند. ما عذر خواهی برای هر گونه ناراحتی ایجاد می شود."

به گزارش سرویس مانیتورینگ وب سایت Downdetector BT و TalkTalk شروع به داشتن مشکلات فقط قبل از ظهر روز پنج شنبه که همچنین نشان داد Plusnet کاربران قرار گرفتند.

دن Howdle مصرف کننده ارتباطات تحلیلگر در کابل.co.انگلستان و گفت: قطع بود مزاحم به خصوص با توجه به تعداد زیادی از مردم هنوز هم کار از خانه.

"گزارش BT و TalkTalk قطع قطعا مجموعه به خنثی کسانی که هنوز در تلاش برای کار از خانه, اما از لحاظ تاریخی هم شبکه شده اند سویفت در پرداختن به مشکلات پس به احتمال زیاد خواهد شد در کوتاه مدت زحمت به جای تمدید موضوع," او گفت:.

"خانواده ها هنوز هم قادر به اتصال به اینترنت با استفاده از دستگاه تلفن همراه خود را به عنوان یک نقطه اتصال wi-fi اگر چه این انتخاب به انجام این کار در جهت ادامه به کار از خانه باید آگاه باشند که با استفاده از تلفن همراه خود در این راه استفاده خواهد کرد تا داده ها و هر گونه اطلاعات-فشرده فعالیت - مانند جریان های ویدئویی - سرعت بخشیدن به این روند بنابراین شما نیاز به آگاهی از محدودیت های خود را."

گزارش اضافی توسط سازمانtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب