در خانه بارها و پاک کردن-پاک کردن مبلمان: چگونه coronavirus همه گیر خواهد شد تاثیر طراحی داخلی روند

خانه ما نقش محوری در طول coronavirus بحران است. دیگر فقط یک محل برای استراحت و خسته ما سر در پایان یک روز طولا

توسط FARDAALEFBA در 4 مرداد 1399

خانه ما نقش محوری در طول coronavirus بحران است. دیگر فقط یک محل برای استراحت و خسته ما سر در پایان یک روز طولانی از مستند آغاز شد که آنها را تبدیل به موقت و دفاتر و سالن های ورزشی و حتی کلاس های درس.

اما با بسیاری از فعالیت های مختلف در حال وقوع در زیر یک سقف, تنگ آپارتمان خانه و خانواده به طور یکسان شده اند و مجبور به انطباق با قابلیت های جدید و راه ما در این فضا در حال تغییر است ،

"برای بسیاری از مردم شروع مستند شد اولین بار آنها را دیدم خانه های خود را در [کار] روز و واقعا تا به حال به صرف زمان در تعامل با دکور انتخاب" توضیح می دهد که کیت واتسون-Smyth, بنیانگذار, داخلی, وبلاگ دیوانه در مورد خانه و نویسنده 101 طراحی داخلی پاسخ.

"گذشته از این نکته آشکار نیاز به ایجاد فضا برای کار از خانه ما نیز تا به حال سعی کنید و پیدا کردن راه هایی برای ایجاد اتاق که در آن کار نیست در حال حاضر – از روی حیله و تزویر زمانی که قهوه جدول جدید میز."

در حالی که سخت stay-at-home سفارشات باید به تدریج برداشته چند ماه گذشته تغییر کرده است راه ما در مجموع درک مفهوم خانه است و به احتمال زیاد آنها نیز تاثیر چگونه ما طراحی فضاهای در آینده است.

از نیاز به صورت مجزا در مناطق مختلف با دکور برای کمک به ایجاد طرح بین کار و بازی به مواد است که بسیار آسان برای تمیز نگه داشتن و کاهش گسترش بیماری در آینده از طراحی داخلی به نظر می رسد مجموعه ای به منعکس کننده جهان است که برای همیشه لطفا برای تغییر coronavirus.

در اینجا ما صحبت می کنند به کارشناسان داخلی در مورد درسهایی که باید یاد گرفته شده در طول مستند و چگونه راه ما سبک خانه های ما خواهد شد پس Covid.

فضاهای انعطاف پذیر

(گتی ایماژ/iStockphoto)

چند ماه گذشته به ما آموخته است که خانه های ما نه تنها باید به نگاه خوب است اما باید این توانایی را می پوشند چند کلاه و جلوه های ویژه گرافیکی بیشتر از فضاهای اجتماعی به سازنده خانه و دفتر خانه-تحصیل در محیط های.

به گزارش دفتر ملی آمار 70 درصد از استرالیایی ها هرگز از خانه کار می کرد قبل از coronavirus اما سریع به جلو به روز در حال حاضر و حدود 20 میلیون نفر را جابجا شلوغ دفاتر به صورت موقت فضای کاری در خانه های خود.

در حالی که مستند محدودیت های در حال شروع به سهولت با مدارس میله و ورزشگاه تمام بازگشایی بسیاری از کسب و کار با توجه به اجازه می دهد کارکنان خود را برای کار از خانه برای قابل پیش بینی از جمله توییتر که به تازگی اعلام کرد که اجازه خواهد داد که برخی از نیروی کار خود را به ادامه انجام این کار "برای همیشه" اگر آنها را انتخاب کنید.

بنابراین چه چیزی است که بهترین راه برای مطمئن شوید که یک اتاق را می توان برای توابع مختلف? لوسی St George, بنیانگذاران, homeware, مرکز فروش راکت سنت جورج می گوید: مهم این است که برای کار با آنچه شما و بیشتر از هر اینچ از فضا با باهوش سازی تضمین می کند که خانه خود را احساس می کند هر دو شیک و سازمان یافته و می تواند هر یک از اعضای خانواده این فرصت را برای خارج کردن آنچه آنها نیاز دارند و در زمان های مختلف روز و سپس پنهان کردن آن همه دور یک بار در روز است بنابراین زندگی خانوادگی می تواند از سر گرفت.

جاستین به تازگی ساخته شده یک باغ استودیو برای ایجاد یک تعیین شده فضای اداری (جاستین Coakley)

"هنگامی که آن را به ذخیره سازی وجود دارد بسیاری از گزینه های باور نکردنی در دسترس برای تمام محدوده قیمت. برای مثال صندلی نیمکت با پنهان سازی یک راه عالی برای اضافه کردن فضای ذخیره سازی بیشتر برای خود خانه و برابر کردن ایستگاه های کاری و یا نردبان قفسه های ساخته شده با در و میز و ارائه یک دستی صرفه جویی در فضا راه حل است که می تواند مدل دهید در ترکیب با بقیه از خانه خود را," او توضیح می دهد. "کار از یک لپ تاپ است درخشان بیش از حد به عنوان این شما فراهم می کند با انعطاف پذیری لازم برای کار فقط در مورد هر نقطه اما بالاتر از همه آن زمان برای دریافت خلاق با فضا و طراحی خانه خود را در اطراف خواسته های جدید از زندگی روزمره است."

اموزش Wassermann مدیر طراحی مبلمان و homeware نام تجاری ساخته می افزاید که این انعطاف پذیری نیز به گسترش به پل زدن شکاف بین خانه شخصی و حرفه ای صفحه اصلی - که بیشتر از ما به همکاران ما یک پنجره به اتاق نشیمن ما از طریق زوم تماس - معنی ما احساس فشار به معاون کشیش بخش (و نگه داشتن درهم و برهمی رایگان).

اموزش Wassermann مدیر طراحی مبلمان و homeware نام تجاری ساخته می افزاید که مردم حتی شروع به طراحی خانه های خود را برای زوم تماس.

"من متوجه شده ام بسیاری از همکاران من در انتخاب گیاهان مانند monstera چرا که آنها به خصوص به خوبی به عنوان یک پس زمینه در تماس های ویدئویی. من طرفداران مادام العمر از گیاهان در مقیاس بزرگ و آنهایی که مثل پنیر گیاهان و یا گیاهان لاستیک ایجاد یک جنگل واقعی پرنیان و همچنین کمک به با تصویری دکور," او می گوید.

اگر شما لازم نیست که فضا برای این کار Wassermann توصیه انتخاب گیاهان کوچکتر در بالا کشاورزان.

خانه است که در آن بهداشت است

(گتی ایماژ/iStockphoto)

در طول بیماری همه گیر بهداشت همواره در خط مقدم از ذهن همه را و این چیزی است که Kelly Hoppen داخلی, طراح و سابق-dragon's Den panellist پیش بینی را تبدیل به یک اولویت برای مردم در هنگام طراحی خانه های خود.

او می گوید به ارمغان خواهد آورد بسیاری از تغییرات جالب در داخل خانه های ما از جمله حرکت به سمت جوانه-مواد مقاوم در برابر فن آوری هوشمند و آسان برای تمیز کردن سطوح سخت است.

"ما باید یاد بگیرند به زندگی در کنار این ویروس در حال حاضر و بنابراین من فکر می کنم ما ادامه خواهد داد برای پیدا کردن راه برای ساختن خانه های بیشتر sanitised. آن است که آیا ایجاد تغییرات بزرگ مانند استفاده از مواد است که دارای خواص ضد باکتری و یا سطوح است که برای تمیز کردن آسان است," او توضیح می دهد و اضافه کرد که مردم نیز به احتمال زیاد به ترکیب بیشتر مخازن شیک و لوکس دست sanitiser ظروف برای کمک به چنین ضرورت "احساس یکپارچه و نه بیش از حد بالینی و یا خارج از محل".

"در مهمان حمام و سرویس بهداشتی صابون اسپری که سنسور فعال می شود و نه با لمس تر خواهد بود در حال حاضر و در پایان بسیار بالا ما در حال حاضر به دنبال راه های مختلف برای طراحی به دیدار با خواسته های مشتریان که می خواهند یک راه حل در خانه های خود به این بیماری همه گیر" Hoppen می گوید, توضیح است که برخی از مردم در حال حاضر درخواست سازگاری به خانه های خود مانند اضافی شستن دست حوضه و هوای مناطق به حذف لباس مانند چکمه و یا لایه بیرونی که ممکن است آلوده شود.

واتسون-Smyth موافق است و اضافه کرد که او بیش از حد شنیده است صحبت از مردم خود را طراحی مجدد فضاهای شامل ویژه "بوت اتاق" و رواقها به ارائه یک منطقه که در خارج از کفش و کت می تواند برداشته شود و ذخیره می شود به دور از قسمت اصلی خانه.

شود مهمان ما

(گتی ایماژ)

با بداهتا وعده های غذایی و سفر به سینما در انتظار برای زمان حال خانه های ما نیاز به کار فوق العاده سخت می گوید:" Dan که پیش بینی افزایش در خانه سرگرم کننده است.

پس از هفته ها پناه در محل این ایده که خانه یک فضای امن بوده است, سمان و به عنوان مثل, مردم, نگاه کنید به ایجاد محیط های زندگی است که اجازه می دهد تا شیوه زندگی خود را کامل خودکفایی با بزرگتر تلویزیون بارها و دنج مناطق صندلی تمام شدن عوامل مهم به جای غیر ضروری و اضافه کردن فایرفاکس.

دانکن کمپبل و شارلوت ری بنیانگذاران همکاری طراحی و خلاق مشاوره Campbell-ری نشان می دهد که منطقه ناهار خوری نیز به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به یک تمرکز بزرگ برای بسیاری از مردم در ماه های آینده. "هنر میزبانی داشتن یک بیت از یک رنسانس و حتی قبل از همه گیر و ما معتقدیم که این تنها افزایش خواهد یافت در حال حاضر" آنها می گویند و توصیه مردم به سرمایه گذاری در بزرگتر جداول ناهار خوری با چند صندلی قرار داده شده در اطراف اتاق دستمال های تزئینی, ظروف سفالی, ظروف شیشه ای و خوبی مواجه نگردند نوشیدنی کابینه.

به عنوان آب و هوا گرم تر می شود, پاسیو دریافت-togethers نیز ارائه یک راه امن برای لذت بردن از این شرکت از دیگران در یک محیط خصوصی با افراد بیشتری گسترش چهارم زندگی خود را در خارج.

"خانه سرگرم کننده تبدیل شده است واقعا یک عامل مهم برای ما در نظر" Coakley می گوید. "از آن شده است با طراوت برای دیدن مردم علاقه زیادی به باغ خود را و ایجاد نهایی, هوای آزاد, سرگرم کننده فضاهای کامل با خانه سینما.

"باغ در حال حاضر بیشتر از همیشه دیده می شود به عنوان یک فرمت از خانه و یک hub برای خانواده و دوستان به دیدار و لذت بردن از یکی دیگر از شرکت در یک اجتماعی از راه دور شیوه ای."

سنت جورج موافق است و اضافه کرد که مردم می توانند خود را در خارج از فضاهای احساس ساده تر درمان آن را به عنوان آنها را به هر اتاق دیگر در خانه با فرش پرتاب دنج بالشتک و مقدار زیادی از شمع.

قدرت رنگ

(گتی ایماژ/iStockphoto)

آن است که اغلب پیشنهاد می شود که تندرستی و داخلی دست در دست و حتی به عنوان ما شروع به سرمایه گذاری در خارج بسیاری از کارشناسان پیش بینی است که مردم را گرفتن نگاه نزدیک در خانه های خود را و چگونه آنها می تواند آنها را تبدیل به پناهگاه در طول این زمان نامشخص است.

برای بسیاری از این شروع می شود با رنگ و می گوید Lyndsey Dan, بنیانگذار, homeware, بوتیک رز و خاکستری. "این مهم است که به ایجاد فضاهای که ما با آنچه که ما باید به عنوان افراد" او می گوید. "چه می شود که آرام بخش اتاق با زنگ های خنثی و مقدار زیادی از مواد طبیعی برای کمک به آرامش و یا روشن و با روح مکان هایی که الهام بخش بهره وری برای خانه مشغول به کار است."

اگر شما به دنبال برای ایجاد یک فضای که الهام بخش خلق و خوی مسالمت آمیز و ترویج تفکر روشن, جاستین Coakley یک طراح داخلی و طراح مد توصیه می کند امید بستن برای خاموش رنگ-طرح و حرکت به سمت مینیمالیسم که نمی درهم و برهمی ذهن است.

"وجود خواهد داشت یک حرکت بزرگ به سمت تمیز کننده به دنبال فضای داخلی بیشتر با رنگ های خنثی و سفید بودن یک روند بزرگ در فضای داخلی و یک من در حال ظهور از این بیماری همه گیر" او می گوید. "سفید نیز به طور سنتی همراه بوده است با پاکیزگی و بهداشت بنابراین آن را تنها حس می کند که در طراحی ما برای آن کشیده شده دوباره در افزایش برای حفظ فضاهای تمیز و بهتر sanitised."

اگر شما می خواهید یک اتاق به انرژی شما در طول روز روشن رنگ در حال راه رفتن است.

"مانند یک تازه استفاده از رژ لب قرمز رنگ بر روی دیوار ما قدرت برای تغییر چگونه ما احساس می کنیم" سخنگوی طراح رنگ شرکت لیسیدن گوید. "همه گیر شده است بسیار دشوار است و به عنوان یک نتیجه ما متوجه شده ام بیشتر و بیشتر مردم امید بستن برای رنگ های روشن مانند زرد و بلوز برای بلند کردن خلق و خوی خود را و کمک به نگه داشتن ارواح ، به خصوص در فضاهای جمعی که در آن تمام خانواده می تواند به نفع از کمی بلند است. این شگفت انگیز است چه روشن رنگ می توانید انجام دهید."

بیرون آوردن در

(گتی ایماژ/iStockphoto)

با مستند ساخت آن را سخت تر برای بسیاری از مردم برای لذت بردن از برخی از مورد علاقه خود را در فضاهای باز شده است وجود دارد یک چشم انداز مثبت در نیاز به خارج در.

"ما متوجه شده ایم جدید برای مراقبت از زندگی گیاهی در طول همه گیر" می گوید: Sheena مورفی, موسس, طراحی داخلی استودیو Nune. "گیاهان تاثیر بسیار زیادی در یک اتاق و چگونه ما احساس می کنیم و با بسیاری از مردم صرف زمان بیشتری را در خانه مراقبت بیشتری است که پرداخت می شود و به نظر می رسد رشد قدردانی به عمل امکان زندگی و رشد است."

Coakley aggrees اضافه کرد که در یک زمان از جمله عدم اطمینان بیشتر مردم شروع به طبیعت نزدیک تر است.

"این یکی از چیزهایی است که ما تکیه می کنند و باعث می شود ما احساس در سهولت و بهبود سلامت ما," او می گوید.

شده است وجود دارد افزایش در افرادی که مایل به استفاده از خود را در فضاهای باز در طول همه گیر (جاستین Coakley)

"من متوجه یک حرکت بزرگ به سمت اشکال آلی و یک re-معرفی عناصر خاکی در خانه است. مردم در حال بیرون آوردن و احساس بیشتر در ارتباط با طبیعت با سبز و گیاهان در فضای فوری.

"وجود دارد یک نیز افزایش افرادی که مایل به استفاده از خود را در فضاهای باز بیشتر و ترکیب باغ استودیو و یا در فضای اتاق است که می تواند به عنوان یک فضای کاری نیز هست."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب