'Coronavirus متوقف شده بود اما بارداری من بود مرا به قتل'

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 10 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

Oتو همسایگان خود به ارمغان آورد نوزاد خانه 17 روز پس از سقط جنین. پس از بیش از دو سال از تلاش برای باردار شدن من معتقدم که ما می تواند بسیار تیره بخت به عنوان پس از آن از دست دادن نوزاد است.

من تا به حال برای بررسی خون هر صبح و اجتناب پنیر آبی کافئین و الکل. من خیلی نگران سقط جنین که من همه متوقف ورزش با استفاده از یک دماسنج برای اندازه گیری من درجه حرارت حمام, التماس ماما به من اطمینان نمی توانستم گرفتن توکسوپلاسموز از نوازش یک گربه و عینک یک بلوز را در تمام زمانها. من حتی اجتناب از هر گونه صداهای ناگهانی است که می تواند به من رحم به گرفتگی عضلات با تبدیل کردن تلویزیون حجم.

اما در 14 هفته اسکن پرتونگار بود به طرز مرموزی آرام. در نهایت او گفت: این کودک تا به حال hydrops یک گناه صدایی نام ساخته شده است که من فکر می کنم از قطره چشم نه بومی تورم. من می خواهم سرد گرفتار در هواپیما در بازگشت از ما babymoon تا زمانی که او گفت: از آن می تواند یک ویروس من احساس اطمینان. اما یک اسکن دوم یک هفته بعد نشان داد که این کودک در واقع یک نقص قلبی و اندام خود را در حال رشد خارج از شکم خود را.

آن را در زمان چند دقیقه دیگر آنها را به تایید قلب کودک را متوقف کرده بود. در ذهن من تا به حال به کشته شدن آن توسط پیمانکاری سرد در تعطیلات, اما پزشکان گفت: این یک بیماری کشنده (علائم با اشاره به یک اختلال کروموزومی) و چند نوزادان با آن خواهد زنده ماندن به هنگام تولد. آنچه آنها را به شما بگویم در مورد سقط جنین است چگونه نوزاد می شود. هیچ کس به شما هشدار می دهد از ناهماهنگی بین تولد و داشتن چیزی برای نگه داشتن در پایان.

ماه های پس از سقط جنین در سال 2019 شد یک تست برای ازدواج من. طلاق آمد fleetingly (بیش از حوادث با یک بطری شراب قرمز و یک شارژر لپ تاپ). ما تا به حال یکی دیگر از IVF قرار ملاقات رزرو کردم اما لغو آن بیش از حد به زودی.

در نهایت یک قرار ملاقات ترتیب داده شد برای 18 مارس سال 2020 اما دو روز قبل از ما بودند به نام به آن می گویند لغو شده بود با توجه به Covid-19 و اجتماعی جدید فاصله قوانین. خوشبختانه ما به آن نیاز نیست. در اوایل ماه مارس متوجه شدم من دوباره باردار بود.

"به نظر می رسد به عنوان هر چند ممکن است ما انجام می دهند ما کمی به تکثیر شوند پس از coronavirus" من پیامک خانواده WhatsApp. من آورده نوزاد در هیئت مدیره نشان و مردم آغاز شده و به من کمی فضای بیشتری در Sainsbury در صف. سپس من شروع به لکه بینی [نور خونریزی].

من زنگ زد 111 اما همانطور که من در تماس با مورد coronavirus من دستور به قطع. من زنگ زد سه بیمارستان تنها یک برداشت است. دکتر گوش به نگرانی در مورد آن را به عنوان یک حاملگی خارج رحمی که در آن جنین ایمپلنت در خارج از رحم. من شنیده ام خونریزی و کوک-مانند درد بودند علائم. اما من تا به حال هیچ یک از عوامل خطر است. هیچ کویل يو سابقه بیماری التهابی لگن و یا عمده عمل جراحی شکم.

اسکن تایید آن است. "من متاسفم Jessica شما یک حاملگی خارج رحمی در حق شما لوله فالوپ," دکتر گفت:. با زانو در هوا و من هنوز پا در رکاب من به تماشای یکی از پرستاران لرزش سر خود را. "است که سایه بالای رحم است, خونریزی داخلی," دکتر توضیح داد. من نیاز به عمل جراحی است.

گریه کردم به مادر من از طریق تلفن از یک طرف اتاق مورد داشتن بدترین شانس در جهان است. شوهر من تا به حال شده است در انتظار خارج به بازدید کنندگان اجازه نداشتند در ساختمان به دلیل Covid. پرستار به او اجازه دهید به خداحافظی. "بگو من از مادر و خواهر و برادر است که من آنها را دوست دارم" من التماس کرد که ما ایستاده در راهرو. "این آزار دهنده ماسک," او گفت: به عنوان او تلاش کرد به بوسیدن من.

پرستار همراهی من را از طریق بخش زنان و زایمان. عمل جراحی تا به حال به صبر کنید تا زمانی که من می خواهم روزه برای شش یا هفت ساعت است. خونریزی و مرگ نخواهد بود بنابراین بد فکر کردم خالی بخش با انتخاب صندلی کنار پنجره. پرستار گفت: او را به من در آغوش گرفتن اگر نیست آن را برای اجتماعی فاصله. من هنوز هم فکر می کنم آن لحظه ای که من می شنوم در مورد پزشکان دلسوز برگزاری دست مرگ بیماران در بخش مراقبت های ویژه.

قبل از بررسی من از مشاور پرسیدم برای من "coronavirus وضعیت" – همه غیر اورژانس جراحی لغو شده بود پس از همه گیر. من به او گفتم: "من از ذهن نیست درد به عنوان طولانی به عنوان شما نمی فکر می کنم من قصد دارم به خونریزی به مرگ است." در عوض او به من گزینه ای برای رفتن به خانه و دوباره برای درمان زود بود که سخت به این باور. من در حال بارگذاری و چپ.

من صرف بقیه شب فر در یک توپ بدونم که اگر من خونریزی به مرگ است. زمانی که درد شانه مجموعه در نظر من شماره گیری 999 اما تصور آنچه در آن می خواهم به بازگشت به بیمارستان پس از مرخص شدن. "من دوباره. من می دانم که شما تلاش برای خلاص شدن از من, اما من نمی توانستم صبر کنید تا برگردم."

چون من تا به حال تحت عمل جراحی قرار گرفته, من در حال حاضر مواجه با دوز شیمی درمانی به توقف رشد جنین در لوله فالوپ. شیمیدرمانی وارد شد و زمانی که من وارد شدند. چهار پزشکان در کامل تجهیزات حفاظت شخصی با عجله در راهرو با یک بیمار متصل به اکسیژن است. یکی از آنها زد و برگشت به پاک کردن دستگیره درب.

یک مرد در اتاق انتظار پرسید که چه مشکل من بود. من احساس خجالت به او بگویید (او تا به حال یک شکل نادر سرطان خون). "بیماران فقط در اینجا اگر آنها واقعا نیاز به" پرستار من اطمینان. من تا به حال یک دوز متوترکسات و سپس یک دوم (دو است حداکثر داده شده برای یک حاملگی خارج رحمی). در حال حاضر آن را یک بازی انتظار برای دیدن اگر من سطح هورمون سقوط به صفر است.

این هفته از بیمارستان زنگ زد به کتاب مشاوره تلفنی برای IVF به عنوان خدمات ابقاء شده است. اما تیک تاک ساعت است – سپتامبر آینده من بود بیش از حد قدیمی برای واجد شرایط برای بیمه خدمات درمانی-تامین خدمات. بنابراین به عنوان ضرورت ویروس حل و فصل و از پنجره کوچک از واجد شرایط بودن می کند, من نمی تواند کمک کند اما احساس طبیعت را آخر خنده.

جسیکا دیویس یک روزنامه نگار در حال حاضر در حال نوشتن یک رمان بر اساس داستان واقعی از روزالیند فرانکلین زن نامرئی در پشت DNA دو مارپیچ.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب