میدان مغناطیسی زمین تغییر می تواند 10 برابر سریع تر از ما فکر دانشمندان می گویند

میدان مغناطیسی زمین تغییر می تواند 10 برابر سریع تر از قبلی فکر دانشمندان گفته اند. با استفاده از شبیه سازی کا

توسط FARDAALEFBA در 16 تیر 1399

میدان مغناطیسی زمین تغییر می تواند 10 برابر سریع تر از قبلی فکر دانشمندان گفته اند.

با استفاده از شبیه سازی کامپیوتری آهن عمیق در زیر پای ما که تحت تاثیر قرار چگونه میدان مغناطیسی به نظر می رسد ما به آنها نشان داد که می تواند در اطراف حرکت می کند بسیار سریع تر از ما متوجه شده بود.

این کشف می تواند پیامدهای مهمی برای درک ما از برخی از اساسی ترین فرآیندهای است که قدرت زندگی در زمین به میدان مغناطیسی است که نه تنها مورد استفاده در قطب نما و جهت یابی, اما کمک می کند تا محافظت از ما را از تابش که از فضا نگه می دارد و ما جو در محل.

میدان مغناطیسی تولید شده و تنظیم شده توسط یک چرخش جریان فلز مذاب است که باعث ایجاد زمین هسته بیرونی. به عنوان مایع آهن حرکت می کند در اطراف آن ایجاد جریان الکتریکی است که قدرت میدان مغناطیسی استفاده می شود که بر روی سطح.

دانشمندان امروزه قادر به اندازه گیری و پیگیری تغییرات به عنوان جریان آهن حرکت در اطراف و تغییر زمینه استفاده از ماهواره و فن آوری های دیگر. اما آن را سخت تر به درک حرکات خود را در گذشته پس از آن تغییرات در یک زمان بسیار طولانی در مقیاس از ما نسبتا اخیر بسیار فن آوری است.

تلاش برای درک این تغییر از طریق تاریخچه متکی است بسیار بیشتر ناقص اطلاعات مانند استفاده از هر دو طبیعی و انسان ساخته شده و شواهد را به استنتاج در مورد میدان مغناطیسی از طریق آن سابقه طولانی است. اما آن باقی مانده است دشوار است و دقت آن تکنیک های مورد مناقشه است.

این مطالعه جدید به جای استفاده از شبیه سازی های کامپیوتری برای درک چگونگی این زمینه می تواند تولید شده و به این داده ها نشان می دهد که چگونه میدان مغناطیسی زمین تغییر ممکن است بیش از 10 ، 000 سال گذشته.

آنها دریافتند که در این زمینه تغییر جهت باد در سرعت های بالا تا 10 برابر سریع تر از حتی سریع ترین گزارش تغییرات.

سریع ترین حوادث اتفاق می افتد زمانی که میدان مغناطیسی ضعیف تر می شود که اتفاق می افتد در زمانی که زمینه اتحاد "بدبختانه" یا معکوس قطب و یا زمانی که آن را نقل مکان کرد به دور از شمال یا قطب جنوب.

در یک زمان برخی از 39,000 سال پیش مثلا جهت درست در حال حرکت بود حدود 2.5 درجه در هر سال است. که نسبتا به زودی بعد از میدان مغناطیسی زمین حرف برای یک دوره کوتاه از زمان شناخته شده به عنوان Laschamp گردش برخی از 41,000 سال پیش.

دانشمندان امیدوارند به بررسی بیشتر شبیه سازی از جمله به درک که آیا چنین تغییرات اتفاق می افتد در نسبتا با ثبات بار برای میدان مغناطیسی مانند کسانی که ما در حال زندگی در لحظه است.

"ما بسیار ناقص و دانش ما میدان مغناطیسی قبل از 400 سال پیش گفت:" کریس دیویس از دانشگاه لیدز یکی از رهبران مطالعه است. "از آنجا که این تغییرات سریع نشان دادن برخی از شدید تر رفتار مایع هسته آنها می تواند اطلاعات مهم در مورد رفتار زمین را عمیق داخلی است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن