Black Eyed Peas: خواهد شد.من.am توضیح می دهد که چرا گروه در حال آمدن است و بدون Fergie

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

خواهد شد.من.هستم به صحبت کردن در مورد نخود چشم سیاه و سفید’ آخرین گشت که شامل نیست خود را ستاره سابق عضو Fergie.

این گروه یک آلبوم جدید منتشر با عنوان ترجمه در 19 ژوئن.

ویژگی های این گروه در حال حاضر خط به بالا خواهد شد.من.هستم, Apl.د.ap, تابو, و ج ری روح – به عنوان به خوبی به عنوان مهمان از جمله شکیرا, French Montana and Tyga.

پرسیده شده توسط بیلبورد آیا Fergie بود که در گذشته به ویژه در یک نخود چشم سیاه و سفید آلبوم در سال 2010 شنیده نسخه جدید خواهد شد.من.am انتشار گفت که او هنوز به گوش دادن.

“او شنیده نشده آن است. او را برای رفتن به شنیدن آن زمانی که هر کس دیگری آن را می شنود,” او گفت:.

او اضافه کرد که او “[امید] او آن را دوست دارد”.

خواهد شد.من.هستم شفافی در ارتباط با سابق خود را band همسر و ارائه برخی از بینش به همین دلیل Fergie نیست ویژه در پروژه های جدید.

“ما سعی می کنید به نگه داشتن در تماس باشید. ما رسیدن به هر یک بار در در حالی که می گویند ما hellos و شاد تولد و کریسمس و عید پاک مبارک,” او گفت:.

“او می داند که در آن ما در. ما در استودیو. و ما او را دوست دارم.”

او گفت که Fergie است “با تمرکز بر به عنوان یک مادر” اضافه کرد: “این کار سخت است و این چیزی است که او واقعا می خواهد به انجام است و ما در اینجا برای او و او می داند که چگونه برای تماس با ما برای عقب نشینی و یا جدایی طلب.”

“این واقعا راه Fergie طراحی آن, بنابراین ما احترام خود را طراحی. عشق ما را پرورده و ما نمی خواهیم چیزی جز هیبت برای او.”

Fergie منتشر کرده است دو solo studio albums. اولین عنوان این Dutchessدر آمد در سال 2006.

دوم دو Dutchessو به دنبال آن در سال 2017.

دیدگاهتان را بنویسید