LEGO Technic Bell Boeing V-22 Osprey
در زندگی واقعی Bell Boeing V-22 Osprey است که اساسا یک چند ماموریت tiltrotor هواپیماهای نظامی با هر دو حالت عمودی و برخاست هواپیما / فرود (VTOL) و برخاست کوتاه / فرود (STOL) قابلیت. آن را اساسا طراحی شده برای ترکیب قابلیت های معمولی هلیکوپتر با برد بلند بالا-سرعت کروز عملکرد turboprop هواپیما. لگو برنامه ریزی شده بود در انتشار یک تکنیک (42113) مجموعه ای بر اساس این هواپیما در ماه آینده است, اما از آن شده است به طور نامحدود به تعویق افتاد. ادامه مطلب برای یک دست بررسی و اطلاعات بیشتر.آلمانی صلح جامعه معترض این عقاب مجموعه به دلیل آن را بر روی یک وسیله نقلیه نظامی اما این لگو نسخه جستجو و نجات نوع بدون سلاح. این هفته معترضین طرح در مرحله بندی حوادث خارج از سه لگو فروشگاه در آلمان از جمله گل سرسبد آنها خروجی در برلین.

LEGO Technic Rescue Helicopter 42092 Building Kit (325 Pieces)
LEGO Technic هلیکوپتر نجات 42092 ساختمان کیت (325 قطعه)
  • ساخت واقعی هلیکوپتر نجات با باز کردن سمت و درب عقب کار وینچ و نجات برانکارد
  • این 2-در-1 LEGO Technic اسباب بازی هلیکوپتر بازسازی به یک مفهوم هواپیما
  • هلیکوپتر نجات اقدامات بیش از 4 اینچ (12 سانتی متر) بالا 11 اینچ (29 سانتی متر) طول و 9 اینچ (23 سانتي متر) مفهوم گسترده ای هواپیما اقدامات بیش از 2 اینچ (7 سانتی متر) ارتفاع 10 اینچ (27 سانتی متر) طول و 11 اینچ (30 سانتی متر)
  • 325 قطعه – برای پسران و دختران در سن 8+ و برای طرفداران و بچه ها در تمام سنین
  • این لگو تکنیک هلیکوپتر نجات 42092 مجموعه ساخته می شود همراه با سایر اصلی لگو مجموعه و آجر لگو برای خلاق ساختمان

LEGO Technic بل بوئینگ Osprey V-22 طراحی شده برای برجسته کردن نقش این هواپیما در نقش جستجو و نجات در تلاش است. در حالی که ما مجموعه ای را به تصویر می کشد, نجات, نسخه, هواپیما, هواپیما است که عمدتا مورد استفاده توسط ارتش است. ما باید یک سیاست به ایجاد مجموعه که از ویژگی های وسایل نقلیه نظامی و در این مورد ما رعایت نکرده به خود ما دستورالعملهای داخلی. به عنوان یک نتیجه, ما در حال حاضر در حال بررسی برنامه های ما برای راه اندازی این محصول در تاریخ 1 اوت.