NASA New Horizons Spacecraft Stars
فضاپیمای افق های جدید در حدود 4.3 میلیارد مایل دور از زمین و تصاویر آن ضبط شده از نزدیکی ستاره ها در موقعیت های مختلف از جایی که ما به طور معمول آنها را ببینید در اینجا بر روی زمین است. آن را به نام "اثر اختلاف منظر" و یک تقلید این کار را با نگه داشتن انگشت در حدود یک طول بازو از صورت خود را به ببینید که چگونه آن را جهش زمانی که شما نزدیک خود را به سمت چپ یا راست چشم. در ادامه مطلب به صورت تصویری و اطلاعات بیشتر.افق های جدید در حال حاضر در سفر به فضای بین ستاره ای شبیه به ناسا کاوشگر ویجر. این پرواز توسط پلوتون و قمر در 2015 قبل از انجام رعایت Kuiper Belt شی شناخته شده به عنوان Arrokoth اوایل سال گذشته است. در آوریل سال 2020 افق های جدیدی را با هدف بلند مدت آن محدوده تلسکوپی دوربین به نزدیکی ستاره پروکسیما قنطورس و گرگ 359 که 4.2 و 7.795 سال نوری به ترتیب در فاصله 4.3 میلیارد مایل از زمین است.

Celestron - AstroMaster 70AZ Telescope - Refractor Telescope - Fully Coated Glass Optics - Adjustable Height Tripod – BONUS Astronomy Software Package
Celestron - AstroMaster 70AZ تلسکوپ - Refractor تلسکوپ - به طور کامل با پوشش شیشه اپتیک - ارتفاع قابل تنظیم سه پایه – پاداش نجوم بسته نرم افزار
  • قدرتمند REFRACTOR تلسکوپ: این Celestron AstroMaster 70AZ است قدرتمند و کاربر پسند refractor تلسکوپ به طور کامل با پوشش شیشه اپتیک و محکم در عین حال سبک قاب دو eyepieces یک نقطه قرمز یاب محدوده و قابل تنظیم ارتفاع سه پایه.
  • با کیفیت بالا 70MM اپتیک: ما تلسکوپ Celestron ویژگی های قدرتمند به طور کامل با پوشش 70mm شیشه ای نوری لنز هدف. راست تصویر اپتیک اجازه می دهد تا شما را به مشاهده اجرام آسمانی در شب و اهداف زمینی مانند حیات وحش و مناظر در طول روز.
  • راه اندازی سریع و بسیار سبک وزن و قاب: این تلسکوپ برای بزرگسالان ویژگی های یک قاب بسیار سبک وزن و یک سوژه متحرک از روبرو رسیدگی با Alt-Az کنترل صاف و دقیق اشاره شده است. راه اندازی سریع و آسان با هیچ ابزار مورد نیاز است.
  • شامل لوازم جانبی: ما را گنجانده ام دو eyepieces (20mm و 10 میلی متر) یک راست تصویر ستاره قطر در یک سفر سه پایه و یک نقطه قرمز یاب دامنه. دانلود ما پاداش شب پرستاره Basic Edition نرم افزار نجوم برای تعاملی آسمان شبیه سازی.
  • بی نظیر گارانتی و پشتیبانی از مشتری: Buy با اعتماد به نفس از جهان #1 تلسکوپ با نام تجاری مستقر در کالیفرنیا از سال 1960. شما همچنین دریافت خواهید کرد 2 سال گارانتی و دسترسی نامحدود به پشتیبانی فنی از تیم ما از ما مبتنی بر کارشناسان.

به افق های جدیدی را آزمایش را فراهم می کند بزرگترین منظر ابتدا تا کنون ساخته شده — بیش از 4 میلیارد مایل است و اولین تظاهرات به راحتی قابل مشاهده ستارگان اختلاف منظر" گفت: Tod Lauer, New Horizons علم از اعضای تیم از بنیاد ملی علوم ملی نوری مادون قرمز ستاره شناسی آزمایشگاه تحقیقاتی که هماهنگ منظر تظاهرات.