مثل مرگ a thousand cuts': چگونه microaggressions بازی یک ضربه در هر روز نژادپرستی

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن

توسط FARDAALEFBA در 27 خرداد 1399

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

Eصبح بسیار کم* 30 و عبور از همین پل برای رسیدن به لندن ، طبق معمول او انجام شده بود در این سفر یک زن و شوهر از ساعت زودتر از او واقعا مورد نیاز بود - او همیشه در وقت اضافی نسبت به خود و همکاران به طوری که به نظر می رسد تنبل. اما او هر روز با عبور از پل که او نمی تواند کمک به لرزش احساس او می خواست به پرش کردن آن پس از جان گذشته برای جلوگیری از یک روز دیگر از نژادپرستانه microaggressions از کارکنان همکار مسئله ای است که به ستوه آورده بود چهار سال گذشته از زندگی حرفه ای خود را. "من صادقانه آرزو من مرده بود," او می گوید مستقل. "من ترجیح می دادم که گرفتن زندگی من به تجربه یک روز دیگر از آنچه که من از طریق رفتن."

کم تجربه در بازه زمانی از مدیران گفتن او نگاه غیر حرفه ای و باید "کمتر از خودش" هنگامی که صحبت کردن به مشتریان برای در حال حاضر برای تبلیغات او overqualified برای. موهایش شروع به ریختن به عنوان یک نتیجه و دچار اضطراب مربوط به سندرم روده تحریک پذیر (IBS). "من حتی گفت من از میز من بیش از حد اغلب پس من شروع کردم به برگزاری در ادرار به طوری که آنها نمی تواند می گویند [که]," او می گوید.

کم صحبت ارشد مدیریت و منابع انسانی در مورد آنچه اتفاق می افتد اما می گوید او "داده نشده حمایت" از هر دو بخش است. در پاسخ او مشروط دوره رو تمدید قبل از اینکه او می گوید: او "در نهایت اخراج ناعادلانه". "هنگامی که شما در بالا بردن مشکل آن منعکس شده به شما و شما را به احساس مانند آن را مشکل خود را," او توضیح می دهد.

در هفته بعد از قتل آفریقایی-آمریکایی جورج فلوید توسط پلیس در مینیاپولیس در 25 مه شده است وجود دارد بحث های زیادی در مورد نژاد پرستی در هر دو طرف اقیانوس اطلس. اگر چه فلوید را قتل آشکار قانون از خشونت مردم سیاه و سفید می دانیم این است که نه تنها نوع خشونت نژادی رخ می دهد که به صورت روزانه. و همچنین به عنوان مسائل سیستمیک مانند نابرابر پرداخت (110,000 مردم باید امضا طومار برای معرفی اجباری قومیت پرداخت شکاف گزارش در بریتانیا) و یا افرادی که دو بار به عنوان به احتمال زیاد به مرگ در بازداشت پلیس و نژاد پرستی می تواند ظریف و موذی.

ابداع در دهه 1970 توسط روانپزشک و استاد دانشگاه هاروارد, Chester, M. پیرس اصطلاح "microaggression" مربوط به این عبارات غیر مستقیم از تبعیض و نژاد پرستی است که پیرس شاهد غیر سیاه مردم تحمیل در آمریکایی های آفریقایی تبار (اگر چه مدت نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد در زمینه تبعیض جنسی, همجنسگرا ستیزی و تبعیض و همچنین).

Microaggressions ممکن است در حال حاضر به عنوان یک نظر بی ضرر و یا رفتار اما تاثیر برجسته یک فرد "تفاوت" از اکثریت نشان داده شده است. Microaggressions می تواند رخ دهد در هر نقطه - از غیر مردم سیاه و سفید محکم کیسه های خود را هنگامی که مردم سیاه و سفید عبور در خیابان به یک فرد علاقمند به جنس مخالف, در یک مهمانی با فرض دو جامعه+ مردم همراه صرفا به دليل متقابل queerness.

جستجوی آنلاین برای مدت microaggression رسیده سطوح جدید در انگلستان زیر فلوید مرگ و تجدید حیات از زندگی مهم جنبش در واقع داده ها نشان می دهد هرگز به عنوان جهان تا به حال بسیاری از مردم گوگلینگ microaggressions هر زمان در ما دیجیتال تاریخ است.

در آغاز ماه ژوئن منابع انسانی متخصص اوری فرانسیس شاهد رشد اشتها برای این دانش و ایجاد 10-اسلاید ارائه microaggressions غالبا تجربه شده توسط زنان. این شامل; "شما خیلی برای یک دختر"; "شما خیلی تهاجمی"; "شما طوری بیان"; و غالبا با تجربه سوال: "آیا من می توانم خود را لمس؟" این پست در حال حاضر دوست داشت بیش از 360,000 بار به دست آوردن او 50,000 پیروان جدید و دریافت صدها نفر از نظرات که عبور از تمام طیف از حمایت و تقویت به دیگران ادعا فرانسیس اشتباه است و این که این نظر "در نظر گرفته شده به عنوان تعارف".

فرانسیس می گوید همه از این نظر واجد شرایط به عنوان microaggressions چرا که آنها به مدت طولانی ایستاده تاریخی کلیشه - که مردم تنبل هستند یا بی سواد (به طوری که بیان تعجب آور است) و یا این افراد بیشتر مستعد ابتلا به تهاجمی بودن و یا خشونت. دیگران شیر به مسائل اطراف سیاه ظاهر: که جذابیت همیشه خواهد بود تعجب آور است چرا که فرهنگ غربی قرار می دهد سفیدی بر روی یک پایه یا یک نوع مو است بنابراین ناآشنا و دیگر این که کسی که می خواهم به لمس آن را مانند یک آموزشی نمایشگاه.

"آن احساس می کند مانند مرگ یک هزار کاهش" فرانسیس توضیح می دهد. "[Microaggressions] واقعا تراشه را در خود ارزش و آن را سخت تر به دلیل این موارد به نظر می رسد بسیار کوچک است." این عنصر از درک بی طرفی و یا فرد کوچکی است که می تواند microaggressions تمام تر شوم. بعد از این همه زبان و رفتار نگران به نظر می رسد غیر اختصاصی تر و مات تر از آشکار خشونت - به دلیل آن است که همیشه نیست کلمات اما فرهنگی و بافت تاریخی در مورد, که, گفته, آنها, برای آنها که به اطلاع تاثیر آنها.

اما درست مثل بیشتر باز عبارات نژادپرستی دریافت کنندگان microaggressions می توان در سمت چپ احساس قهر ستم و یا خوار. با توجه به روانشناس دکتر سامانتا Rennalls این "به نظر کوچک" می تواند تولید یک لایه اضافی از آسیب به آشکار نژادی و خشونت است. "از آنجا که خود را تا حدودی مبهم طبیعت microaggressions آمده با یک لایه از احساسات" او توضیح می دهد. "آنها می تواند گیج کننده و گاهی ترک گیرنده با یک حس عدم اطمینان در مورد اینکه چرا آنها احساس صدمه دیده و یا جرم است."

گتی ایماژ

این مشکل در شناسایی جرم ممکن است دلسرد کردن مردم از تماس با آنها. فرانسیس می گوید: "در محل کار, اگر شما کسی است که باعث می شود یک نظر در مورد موهای خود را, شما ممکن است لزوما احساس می کنید که آن را کاملا مناسب برای رفتن به HR چرا که آن را کاملا تهاجمی است. آن چیزی که نیست خوب به شما - اما شما آن را بر روی چانه, بنابراین به عنوان نه یک سر و صدا." اما متاسفانه بدون مجرم کشف آنچه که آنها انجام داده ایم چرخه نامحدود ادامه یابد.

Microaggressions اغلب منسوب به اتفاق می افتد در محل کار تا حد زیادی به دلیل آن را یک موسسه است که در آن ما صرف مقدار زیادی از ساعت بیداری ما. یک نظرسنجی توسط NASUWT یکی از بزرگترین معلمان کارگری در بر داشت در اوایل سال جاری که اکثریت و اقلیت قومی معلمان در مدارس بریتانیا را تجربه کرده اند "microinsults, microinvalidations و دیگر اشکال پنهان نژادپرستی در سال گذشته". اما آن را نیز رخ می دهد در صنایع دیگر بیش از حد.

در 14 ژوئن خواننده Misha B (Bryan) که به نظر می رسد در فاکتور X در سال 2011 در زمان به رسانه های اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن یک ویدیو در مورد microaggressions او می گوید: او روبرو از شرکت کنندگان و تولید کارکنان و قضات است. این خواننده گفت: طرفداران چگونه نادرست توصیف او "چابک", "خود رای" و "قلدر" رنده دور در او اعتماد به نفس و ساخته شده چه باید شادی تجربه بسیار دردناک. "[آنها] این روایت کلی من پشت بودن چون من سیاه" برایان گفت: طرفداران خود را. "در [خود] چشم سیاه دختران نباید با اعتماد به نفس." برایان گفت: تجربه او در این برنامه تا به حال به سمت چپ خود احساس خودکشی.

یک فاکتور X سخنگو گفت: مستقل: "ما بسیار نگران به گوش میشا نظرات در مورد تجربه خود را در X Factor در سال 2011. ما در حال حاضر به دنبال این موضوع و رسیدن به میشا به بحث در مورد مسائل مهم او مطرح است. رفاه شرکت کنندگان اولویت ما است و ما متعهد به تنوع و برابری است."

برایان می گوید: او مبتلا به PTSD پس از تجربه و ادعا می کند که او را نبود از صنعت موسیقی است که با توجه به نیاز به زمان را به زخم التیام یابد. او نه تنها در ویرانگر در دراز مدت تاثیر microaggressions: چند مطالعات حمایت از این دیدگاه که microaggressions باید قابل لمس پیامدهای گذشته لحظه ای از ضربه. دکتر سامانتا Rennalls می گوید: "در دراز مدت قرار گرفتن در معرض microaggressions شده است همراه با علائم افسردگی و اضطراب و احتمالا با توجه به تاثیر آنها بر عزت نفس و/یا راه است که در آن یکی ممکن است احساس ناتوانی آنها را به چالش.

"هنگامی که واقعه با تجربه پاسخ بدن با یک عاطفی و فیزیولوژیکی استرس واکنش, که, زمانی که دچار مزمن منجر به پوشیدن روانی و سلامت فیزیکی. این می تواند conceptualised به عنوان یک "هوازدگی زیستی" و معلوم است که در ارتباط با سلامت جسمی مشکلاتی مانند فشار خون بالا و اختلال در پاسخ ایمنی بدن" او همچنان ادامه دارد.

پس از خروج از کار افتاد تصمیم گرفت به را امتحان کنید و تبدیل منفی به مثبت یک تجربه: او راه اندازی یک Instagram جامعه به بحث ناشناس در مورد آنچه اتفاق افتاده بود و تشویق دیگر زنان برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را دارند. در نهایت او می گوید: او تنها از آن زمان بدون داشتن یک فروپاشی عصبی به دلیل حمایت از او ،

به عنوان جامعه شروع به آشتی ایده تحول از زمین تا آن را آسان به تمرکز بر روی واضح ترین نشانه ای از نژاد پرستی. اما اگر ما واقعا به آدرس عمیق و ریشه طبیعت ما نمی توانیم چشم پوشی میکرو-حوادث است که بازی کردن در برابر پس زمینه شدید نژادی و خشونت است. روزانه های محیطی است که سوار کردن و تغییر زندگی مردم سیاه و سفید برای همیشه لطفا برای.

*نام تغییر کرده است

اگر شما شده اند نهفته روانی-مسائل مرتبط با سلامت مطرح شده در این مقاله شما می توانید تماس بگیرید سامریان در 116 123 به صورت رایگان مکالمه و پشتیبانی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب