ضرب و شتم گرما: چگونه برای جلوگیری از آرایش ذوب کردن صورت خود را در تابستان امسال با توجه به کارشناسان

فصل تابستان برای بسیاری از چیزها, اما آن را نیز می تواند ویران خود را. این هفته بریتانیا تنظیم شده است برای سو

توسط FARDAALEFBA در 8 تیر 1399

فصل تابستان برای بسیاری از چیزها, اما آن را نیز می تواند ویران خود را.

این هفته بریتانیا تنظیم شده است برای سوزان heatwave با درجه حرارت پیش بینی شده برای صعود به عنوان بالا به عنوان 30C در جنوب انگلستان است.

با حرارت و رطوبت در تمام زمان بالا شما ممکن است فکر می کنم آن را بی معنی و حتی پوشیدن را در وهله اول با توجه به این که آن را ممکن است فقط اسلاید کردن صورت خود را به هر حال اگر شما می خواهید به آن را می پوشند نمی دهد فقط رتبهدهی نشده است.

در حالی که درست است که می توان آن را دشوار است به نگه دارید خود را آرایش به دنبال تازه در آب و هوای سوزان وجود دارد راه برای اطمینان حاصل شود که بنیاد خود را ریمل مژه و ابرو و کانتور در محل اقامت حتی از طریق عرق.

به شما کمک کند ضرب و شتم heatmakeup ما صحبت به سه پیشرو آرایش هنرمندان برای قرار دادن با هم یک هیچ-عرق راهنمای بقا به پوشیدن آرایش در تابستان امسال است.

نخست زمان

Becca نور پس زمینه بتونه کاری, فیلتر £28 فرقه زیبایی

با توجه به آرایش هنرمند لیزا پاتر-دیکسون که شرکت میزبان پادکست زندگی و رژ لب و نوشته است دو بهترین-فروش کتاب زیبایی همه خوب دولایه را باید با شاخص و بتونه کاری روی پوست.

پاتر-دیکسون نشان می دهد شروع با چند squirts از مرطوب کننده بر روی صورت خود را برای اضافه کردن پوست به عنوان این کمک خواهد کرد که شما را به آخرین طولانی تر و نشستن بهتر است.

وقتی که می آید به انتخاب یک آغازگر او نشان می دهد امید بستن به چیزی بسیار سبک وزن است که به دور از هر گونه روغن اضافی مانند المیس Pro-کلاژن Insta-صاف Primer.

اگر شما ترجیح می دهید یک تب و تاب بودن در طول تابستان Becca این زمینه بتونه کاری فیلتر گزینه خوبی به عنوان این کمک خواهد کرد که برای محافظت از پایگاه خود را در حالی که با اضافه کردن یک "روشن در" نگاه کنید.

راشل Hardie نارس, ارشد, منجر, هنرمند می رود یک گام بیشتر, اعتراف او را دوست دارد به "multiprime" – یک تکنیک است که شامل دو لایه بندی های مختلف بتونه کاری فرمول – در طول یک موج گرما با استفاده از نام تجاری منافذ و درخشش کنترل پرایمر برای جذب درخشش و درخشندگی پرایمر به اضافه شدن تب و تاب بودن.

آس پایگاه خود را

Pro Longwear تغذیه ضد آب پایه £30 مک, آرایشی و بهداشتی

در حال حاضر که شما باید نفت خود را تحت کنترل با استفاده از پرایمر راشل o'donnell, مک, جهانی, ارشد, هنرمند می گوید گام بعدی باید به دنبال آب-مقاوم در برابر عرق و رطوبت اثبات محصولات است که "مقابله با رطوبت در هوا و عرق بر روی پوست خود را".

برای این o'donnell توصیه یک فرمول مانند مک Pro Longwear تغذیه ضد آب پایه است که وعده به آخرین تا 24 ساعت و دو برابر کردن به عنوان ساتر.

متناوبا پاتر-دیکسون نشان می دهد با استفاده از یک سبک فرمول مانند یک رنگی SPF.

"فوق العاده خورشید مورد علاقه من است," پاتر-دیکسون می گوید.

"این راهی که شما در حال گرفتن خود را حفاظت از آفتاب و تب و تاب بودن سالم در یک. آن لوازم آرایشی و ضدآفتاب نیز درخشان تابستان پایه آن را به عنوان صاف کردن پوست بدون اضافه کردن وزن بیش از حد."

برای نتایج مطلوب این هنرمند را توصیه می کند استفاده از پایه خود را با یک مرطوب, زیبایی, ماشین مخصوص مخلوط کردن واقعا کار این محصول به پوست است.

همه چیز را ضد آب

Maybelline New York, شلاق احساسی و عاطفی کامل فن اثر ضد آب ریمل مژه و ابرو £8.99, چکمه

ضد آب محصولات برای سوپر-عرق روز به خصوص وقتی که می آید به اجتناب از مزاحم "پاندا چشم".

آرایش هنرمندان ما صحبت کرد و به توصیه تعدادی از کارشناس فرمول خود را برای متوقف کردن ریمل مژه و ابرو های در حال اجرا از جمله Maybelline نیویورک مژه پر شور کامل فن اثر ریمل ضد آب, نارس,' اوج ریمل مژه و ابرو و مک را در ابعاد ریمل ضد آب.

اما آن را نه فقط چشم خود را که نیاز به توجه. پاتر-دیکسون همچنین توصیه می کند سرمایه گذاری در محصولات ضد آب را از لب و ابرو.

"رنگ حکیم, Stila ماندن در تمام طول روز رژ لب می کند که دقیقا" پاتر-دیکسون توضیح می دهد.

"من می خواهم به استفاده از یک لمس از این روی گونه من بیش از حد. برای ابرو سود را دقیقا من BrowPencil بزرگ برای ایجاد یک طبیعی ابرو است که به طور کامل مقاوم در برابر آب."

خندق پودر

متعدد £30 نارس,

این فقط ریمل مژه و ابرو است که نیاز به یک تغییر در فرمول هنگامی که درجه حرارت افزایش می یابد.

متاسفانه عرق می تواند باعث پودر محصولات به خط هنگامی که شما داغ و زحمت بنابراین تعویض کردن blushes پودر و ریمل مژه و ابرو به صورت کرم یا ژل نسخه مبتنی بر راه حل مناسبی است.

Hardie نشان می دهد سرمایه گذاری در عملکرد چند تکلیفی محصول مانند نارس' متعدد است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد بر روی چشم ها و لب ها و گونه ها به صورت آسان "آبرنگ حجاب از رنگ".

به طور مشابه o'donnell می گوید محصولات کرم مانند مک Pro Longwear رنگ گلدان و Pro Longwear Fluidline ابرو Gelcreme طراحی شده برای اقامت انعطاف پذیر برای برنامه اما "خشک کردن و تنظیم اجازه می دهد شما را به سهولت از یک کرم اما عمر از پودر".

پاتر-دیکسون می افزاید: "شانل Soleil قهوهای مایل به زرد de Chanel یک buildable کرم برنزه کننده که نمی ذوب کردن صورت خود را در حالی که شیر آرایش را لب و گونه چوب و جیلیان دمپسی این گونه رنگ ها رفتن من به صورت کرم پودر فشرده."

قفل آن را در

پوسیدگی شهری All Nighter تنظیم اسپری £24 Debenhams

اگر شما می دانید که شما در حال رفتن به خارج در تمام طول روز و نمی خواهید به نگرانی در مورد تماس مداوم یو پی اس و یا خود را محو و سپس تنظیمات اسپری پاسخ است.

"تنظیم اسپری هستند یک راه عالی برای قفل خود را در" هری پاتر-دیکسون می گوید.

"به سادگی spritz صورت خود را یک بار نگاه خود را کامل است, برگزاری اسپری در حدود 30 سانتی متر به دور است."

در میان موارد مورد علاقه خود را با آرایش هنرمندان اشاره کرد, فروپاشی شهری همه Nighter کیت سامرویل را UncompliKated و مک Prep + Prime ثابت +.

"Prep + Prime ثابت + یک لیوان آب برای تشنه پوست – این تازه خشک داغ جستجو, در حالی که همچنین گسترش خود را زندگی" o'donnell می گوید.

نه تنها آن را آبرسانی کرده و مجموعه خود را تنظیم اسپری می آید در هر دو بزرگ و یک دستی کیف دستی دوستانه اندازه گیری آن مناسب تمام آب و هوای گرم می شود آن را در یک استخر یا شدت از لوله لندن.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب