Lonnie Chavis: 12-year-old 'این است که ما ستاره می نویسد: و nbsp ؛ essay on نژادپرستی او را تجربه کرده

این است که ما بازیگر Lonnie Chavis که 12 سال, نوشته شده است, مقاله در مورد نژاد پرستی او را در زندگی خود تجربه

توسط FARDAALEFBA در 2 تیر 1399

این است که ما بازیگر Lonnie Chavis که 12 سال, نوشته شده است, مقاله در مورد نژاد پرستی او را در زندگی خود تجربه کرده.

Chavis که نقش جوان نسخه استرلینگ K براون Randall در درام نوشت, در مورد دهها او قرار گرفته است و پلیس با خشونت او شاهد در یک op-ed منتشر شده در مردم magazine.

"زندگی من, مهم, اما آن را ندارد؟" "امریکا رنگ یک تصویر روشنی از چگونه من باید نظر خودم. امریکا به من نشان می دهد که در سیاهی یک تهدید است و من چنین رفتار شود. من در واقع نمی یاد در مورد سیاه و آنچه که برای من تا زمانی که من هفت ساله بود."

به یاد زمانی که او بود "درمان بسیار ضعیف امنیتی و یا ورودی چکرز" در صنعت رویدادهای او اضافه کرد: او احساس او "قرار نیست وجود داشته باشد تا زمانی که من تا به حال یک روزنامه نگار به اعلام من".

Chavis نیز اشتباه با بازیگران از تلویزیون را نشان می دهد Black-ish یا غریبه چیزهایی که چندین بار فقط به خاطر رنگ پوست خود را.

"من حدس می زنم ما همه نگاه به طور یکسان از آنجا که ما همه سیاه و سفید," او نوشت. "شما می توانید تصور اشتباه بودن برای هر سیاه و سفید بچه فقط به خاطر شما همه به اشتراک گذاری همان حرفه ای ؟ من می توانم."

Chavis نشان داد که در یک صحنه در این است که ماکه در آن یک مادر بزرگ نژادپرست است نسبت به شخصیت او ساخته شده او گریه. "من گریه برای من" اعلام کرد. "شما می توانید تصور کنید نیاز به توضیح به یک اتاق پر از مردم سفید چرا من نمی تواند مانع من اشک واقعی در حالی که تجربه درد نژادپرستی? من می توانم."

این بازیگر جوان نیز به یاد می آورد که به لحاظ نژادی برفلد در سن دیگو رستوران و متهم به تلاش برای سرقت راهنمایی و شاهد یک رویارویی که در آن یک افسر پلیس twisted پدرش بازو از پشت او را در خانواده اش ،

"من فکر می کردم پدر و مادر من بودند برای مطمئن شوید که به مرگ بالا رفتن در برابر پلیس," او نوشت. "به لطف خدا آنها هر دو هنوز هم با من است و به لحاظ نژادی با انگیزه آزار و اذیت علیه پدر من اخراج شد. شما می توانید تصور کنید به برگزاری سه برادران کوچک در حالی که تفکر که همه شما در حال رفتن به کودکان یتیم? من می توانم."

نتیجه گیری در این مقاله نوشت: "تغییر کردم تا به اتفاق می افتد به صورت غیر مسلح سیاه و شهروندان به زندگی در ترس از به قتل رساندند. شما می توانید تصور کنید که من در سال 2020 و تعجب آنچه که در آینده نگه می دارد ؟ من نمی توانم."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب