Washington Redskins: ملت ناواهو می خواهد تیم NFL به نام 'کد Talkers' به افتخار مادری آمریکایی

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 24 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

ملت ناواهو درخواست کرده است که واشنگتن با استفاده از تیم خود را تغییر علامت تجاری را به افتخار مردم بومی آمریکا پس از چند دهه از "تاریخی ارائه اطلاعات نادرست" و پیشنهاد آنها بود به نام کد Talkers در ادای احترام به کسانی که شاغل در جنگ جهانی دوم برای تولید پیام های رمزی.

واشنگتن اعلام کرد در روز دوشنبه که آنها را "بازنشسته" ردسکینز نام و لوگو به عنوان بخشی از یک بررسی کامل داشتن متمایل به فشار که نام نژادپرست است.

تعدادی از حامیان به نام در واشنگتن به رها کردن نام و لوگو از جمله استادیوم حقوق صاحبان فدرال اکسپرس در حالی که نایک کاهش یافته است همه Redskins-مارک کالا از فروشگاه آنلاین. آن آمد و پس از مرگ جورج فلوید در حالی که در بازداشت پلیس با غیر مسلح آفریقایی-آمریکایی کشته شدند پس از یک افسر پلیس نیروی زانو خود را به پشت گردن خود را برای حدود پنج دقیقه است که باعث بزرگترین واکنش در برابر نژادی و بی عدالتی و نابرابری دیده می شود پس از جنبش حقوق مدنی.

به عنوان یک نتیجه, واشنگتن قول داد به تغییر نام خود را با هر دم قرمز و یا قرمز ابرها در حال حاضر مورد علاقه به تصویب رسید که حق رای دادن باعث می شود تصمیم نهایی خود را.

اما ملت ناواهو رئیس جمهور جاناتان Nez به نام NFL حق رای برای ادای احترام به آمریکایی های بومی است که این تبعیض از طریق نام خود را برای سال 87 پس از آنها rebranded از بریوز و ارائه شده 'کد Talkers' به عنوان شخصی خود را پیشنهاد.

"13 جولای سال 2020 در حال حاضر یک روز تاریخی برای همه مردم بومی در سراسر جهان به عنوان NFL واشنگتن-بر اساس تیم به طور رسمی اعلام بازنشستگی از نژادپرستانه و توهین به 'Redskins' نام تیم ها و آرم" Nez در بیانیه ای گفت.

"این تغییر نمی آمد در مورد خواسته های این تیم را صاحبان اما با فشار و حمایت از مردم بومی مانند آماندا Blackhorse و بسیاری دیگر از رزمندگان که مبارزه طولانی و سخت را برای این تغییر است.

"ما به شدت تشویق NFL واشنگتن سازمان برای تغییر نام تیم خود را در چنین راهی است که واقعا افتخارات و احترام اولین آمریکایی از این کشور است. تغییر نام تیم "کد سخنوران" به افتخار نوجو کد سخنوران و قبیله ای دیگر ملل استفاده می شود که خود را مقدس زبان برای کمک به پیروزی در جنگ جهانی دوم خواهد مجموعه تیم در یک مسیر بازگرداندن آن شهرت و تصحیح تاریخی ارائه اطلاعات نادرست از مردمان بومی."

'کد Talkers' بودند مورد استفاده در جنگ جهانی دوم برای ایجاد و انتقال پیام های رمزی با استفاده از دانش خود را از کمتر شناخته شده بومی آمریکا زبان که سپس می تواند به راحتی رمزگشایی بدون خطر در حال کار کردن با مخالفان, داشتن شده است در اصل پیشگام در طول جنگ جهانی اول. این یک اصطلاح است که در ارتباط با دو زبانه نوجو سخنرانان بودند که به استخدام سپاه تفنگداران دریایی ایالات متحده.

واشنگتن باید با استفاده از زمان Redskins آرم از سال 1971 (گتی)

واشنگتن را نشان می دهد زمانی که خود را نقد و بررسی و تغییر نام تکمیل خواهد شد اما آن را به شرح زیر فشار از خرده فروشان مانند آمازون, Walmart, Target و dick's Sporting Goods که همراه با نایک حذف کالا از خرید و فروش آنلاین.

"در ماه جولای 3rd, به ما اعلام کرد که شروع یک بررسی کامل از این تیم نام. که نقد و بررسی را آغاز کرده است به صورت جدی. به عنوان بخشی از این فرایند ما می خواهیم به نگه داشتن حامیان مالی ما طرفداران و جامعه مطلع از تفکر ما به عنوان ما رفتن به جلو" یک بیانیه واشنگتن روز دوشنبه گفت:.

"امروز ما اعلام و ما را بازنشسته ردسکینز نام و آرم پس از اتمام این بررسی.

"دن اسنایدر و مربی ریورا در حال همکاری نزدیک به منظور توسعه یک نام جدید و روش طراحی که به منظور ارتقاء جایگاه ما افتخار سنت غنی حق رای دادن و الهام بخش حامیان ما طرفداران و جامعه برای 100 سال آینده."

ردسکینز لوگو یک بومی آمریکایی سر در داخل یک دایره زرد با دو پر ارایش مو و دو متصل به دایره بیرونی که طراحی شده بود در سال 1971 پس از نزدیک به مشورت با بومی رهبران آمریکایی از جمله رئیس جمهور سابق کنگره ملی سرخپوستان آمریکایی و رئیس Blackfeet ملت والتر Wetzel.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب