خرید رپورتاژ

Apple iPhone 12 Leaks
عکس های اعتباری: Lets Go دیجیتال
اپل تمام شده است اما برخی به انتشار خود را در نسل بعدی آیفون 12 بعد از این سال با بسیاری از نشت در حال حاضر تایید مدل های مختلف و در حال حاضر اجازه می دهد تا به دیجیتال با همکاری مفهوم خالق به ما دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن. مدل پایه گزارش شده است به ویژگی های یک 5.4 اینچ صفحه نمایش OLED با دو دوربین عقب راه اندازی. در ادامه مطلب به صورت تصویری و اطلاعات بیشتر.سپس آی فون 12 نرم افزار ورزشی 6.1″ صفحه نمایش OLED با سه دوربین در راه اندازی و ToF سنسور. تاریخ و زمان آخرین اما نه کم, آیفون, 12 Pro Max, مدل, ادعا شده است که یک 6.7 اینچ صفحه نمایش OLED و همچنین یک سه گانه دوربین عقب و همچنین به عنوان یک 3D ToF سنسور. قیمت گذاری نشده است نشان داد اما از شما انتظار می رود آنها را در رقابت با آی فون 11 مدل.

Apple iPhone X, 64GB, Silver - Fully Unlocked (Renewed)
اپل آی فون X 64GB Silver – Fully Unlocked (تجدید)

  • به طور کامل باز شده و سازگار با هر حامل انتخاب (به عنوان مثال AT&T, T-Mobile, Sprint, Verizon آمریکا-سلولی, کریکت, مترو, و غیره.).
  • دستگاه نمی آیند با هدفون یا سیم کارت. آن را شامل یک شارژر و کابل شارژ که ممکن است عمومی که در این صورت از آن خواهد شد UL یا Mfi (ساخته شده برای آی فون) تایید شده است.
  • بازرسی و تضمین شده است برای به حداقل لوازم آرایشی و بهداشتی خسارت آن قابل توجه است هنگامی که دستگاه برگزار می شود در طول سلاح.
  • با موفقیت به تصویب تمام آزمون تشخیصی است که تضمین می کند مانند-قابلیت های جدید و حذف قبل از هر کاربر اطلاعات شخصی.
  • تست سلامت باتری و تضمین شده است برای به حداقل ظرفیت باتری از 80 درصد است.

iPhone 12 Leak

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im