دومینیک Thiem می پیوندد alimi ballard نوآورانه جدید در لیگ فرانسه

جهان شماره سه Dominic Thiem خواهد بود چهارم بالا-10 بازیکن از مردان ATP تور برای عضویت در این زمینه در ابتکاری

توسط FARDAALEFBA در 24 خرداد 1399

جهان شماره سه Dominic Thiem خواهد بود چهارم بالا-10 بازیکن از مردان ATP تور برای عضویت در این زمینه در ابتکاری جدید تنیس لیگ شروع در فرانسه در روز شنبه برگزارکنندگان اعلام کرد.

نهایی تنیس مسابقات نهایی (UTS) شرکت متعلق به alimi ballard طولانی-زمان مربی سرنا ویلیامز را یونانی Stefanos Tsitsipas ایتالیایی ماتئو Berrettini و دیوید Goffin بلژیک و پیوستن به شش نفر دیگر به رقابت در یک round-robin قالب بیش از پنج هفته است.

Thiem که رسیده سه گرند اسلم نهایی, خواهد, اما, دست, شروع تعطیلات آخر هفته از مسابقات و بازی خود را در بازی افتتاحیه در تاریخ 30 ژوئن داشتن متعهد به یک رویداد خیریه به میزبانی جهان شماره 1 نواک جوکوویچ در بالکان.

فرانسوی الیوت Benchetrit خواهد بود Thiem جایگزینی برای باز کردن دو دور از مسابقات که برگزار خواهد شد بدون طرفداران در Mouratoglou آکادمی در خوب خواهد شد و بصورت زنده در اشتراک مبتنی بر پلت فرم utslive.tv.

Mouratoglou همکاری با الکس Popyrin پدر از جهان شماره 103 الکسی به ایجاد لیگ که او می گوید به نمایش می گذارند "تنیس جدید".

"اولین هدف این است که مردم آن را دوست دارم" Mouratoglou به خبرنگاران گفت: در یک ویدئو کنفرانس در روز پنج شنبه, و اضافه کرد که آنها هدف قرار دادن 50,000 مشترکین برای فصل اول. "بسیاری از مردم در حال رفتن به در برابر آن, اما خوب است."

در میان این تغییرات از حرفه ای تور, کد انجام خواهد شد ملایم بر روی بازیکنان در دادگاه رفتار در حالی که طرفداران نیز قادر خواهد بود به سوال آنها در طول تغییرات به عنوان آنها به تماشای یک livestream از مسابقات است.

هر بازی باید چهار 10 دقیقه چهارم با یک دقیقه استراحت بین آنها و بازیکن با بیشترین امتیاز برنده خواهد شد در سه ماهه. قالب را مانند یک کراوات شکن سنتی تنیس با هر بازیکن با دو خدمت در یک ردیف.

در دیگر نوآوری های مربیان اجازه خواهد داشت یکی 30 ثانیه فاصله هر سه ماهه و طرفداران قادر خواهد بود برای شنیدن مربی-بازیکن مکالمه که باید انجام در انگلیسی. ایسناtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب