آلن بنت سر صحبت را نقد کنید: Star-studded تک گویی برای شن و ماسه-انفجار روح

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 4 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

با آن بی پروا ترکیبی از بدبختی هراس از مکانهای بسته و سیم خاردار wryness, آلن بنت سر صحبت (BBC One) مناسب برای احیای ما به عنوان مذاکره طولانی و عجیب و غریب تابستان Covid-19. اما هشدار داده می شود در دو قسمت حداقل بدبختی واقعا از کافئین و چای و نان تست سوخته انواع.

مرده کودکان, بیماری های روانی و زنای با محارم تمام محصول به عنوان Imelda Staunton and Sarah Lancashire انجام بنت monologues با یک شور است که شن و ماسه-انفجار روح است. شما ممکن است احساس نیاز به تمدید انفرادی راه رفتن پس از آن است که بی دست و پا داده است که در ظاهر برای برخی از هوا نیست به عنوان ساده به عنوان آن استفاده می شود.

دوباره جوان سازی از صحبت سر این است که زاییده افکار بی سر درام بعضا ونگر کار با سابق تئاتر ملی مدیر Nicholas Hytner. با توجه به خراب هیت که گذشت برای کانال برنامه از طریق ژوئن آنها را متقاعد بنت به احیای محترم سری در اصل پخش در سال 1988 و 1998.

به راحتی با EastEnders مجموعه در Elstree Studios دراز کشیده بود استفاده نشده با صابون تنها یکی از بسیاری از بازی گاه به گاه لذت ربوده دور در ماه های اخیر. یک صحنه خالی است. بازیگران با هیچ چیز دیگر از بازی زوم آزمونها با آمپول خود را. و یک آستانه ای لحظه ای در جمعی ما زندگی می کند که در آن جهان به عنوان ما آن را می دانم – می دانستم که آن را در حداقل بوده است و بر سر آن تبدیل. جای تعجب نیست بنت موافقت کردند که کیمیاگری برای سر صحبت revisitation شد درست است.

تمام 12 اقساط در دسترس هستند در iPlayer و ویژگی های که از استعداد از جمله Jodie Comer, Kristin Scott Thomas and Martin Freeman. دو پخش شده در بی بی سی در روز سه شنبه "یک بانوی نامه" revisits یک قسمت گرامی از سال 1988 در حالی که "یک زن عادی" است که برای اولین بار از دو قطعه جدید به قلم بنت (و کارگردانی Hytner).

"بانوی نامه" یک داستان ترسناک در مینیاتور – Stephen King قالبگیری با تاجگذاری خیابان. در اصل پاتریشیا روتلج سرد به عنوان پرده twitcher ایرنه Ruddock – یک سنبل سطل رفته به سمت تاریک که وسواسی نامه نوشتن نازل شده است به غلیان احساسات از یک ذهن بیمار و unquiet روح. Imelda Staunton نصب شده در نقطه پنبه را در اتاق نشیمن در حال حاضر طول می کشد تا باتون.

او natterings باید کیفیت از آتش دوزخ. آنها همچنین به واسطه کار بد فرضیات ما در مورد آرکه تایپ, به طوری که ما بلافاصله استانتون شخصیت به عنوان یک کلیشه محله busybody و در نتیجه اساسا بی ضرر است. اما پس از آن می آید و تاب و پس از پیچ و تاب شروع با وحی که هرزه پدر و مادر از سراسر جاده که خانم Ruddock گزارش به مقامات بودند و در واقع بیرون رفتن هر شب به سفر خود را در حال مرگ کودک در بیمارستان است.

"یک زن عادی" نوشته شده توسط بنت دو سال پیش و الهام بخش در قسمت توسط ژان راسین را Phèdreکمتر موفق. لنکشایر به طور متوسط mum که توسعه زانی با محارم احساسات نسبت به او 15 سال است. این چیزی که همه ما باید به فکر کردن در مورد? چه نقطه ای است که بنت در مورد انسان طبیعت ؟ دیگر از آن پدر و مادر باید... سعی کنید به علاقه داشتن به فرزندان نوجوان خود را? Lancashire است ویرانگر تصویر کشیدن فزاینده گوئن با همدلی و سخاوت روح و روان. خوبی آن را تیره و تار هر چند.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب