Wigan Athletic مدیر پل طبخ استعفا در میان درخواست تجدید نظر در برابر قهرمانی امتیاز کسر

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 9 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

پل طبخ استعفا داد از نقش خود به عنوان مدیر ویگان پس از او قادر به نگه داشتن آنها را در مسابقات قهرمانی زیر 12 کسر نقطه برای ورود به دولت.

آن را دیدم ویگان قطره از 13 تا 23 در روز آخر, اما درخواست تجدید نظر در برابر تحریم شنیده خواهد شد در روز جمعه.

کوک در زمان بیش در مارس 2017 و منجر به ورزشگاه DW طرف به لیگ یک عنوان در طول فصل اول خود را قبل از او امن قهرمانی بقا در سال گذشته است.

یک امتیاز جریمه شده آن را بیش از حد بلند سفارش این زمان او در حال حاضر ترک ویگان که در آن او همچنین صرف زمان به عنوان یک بازیکن بین سالهای 1984 و 1988. باشگاه قرار داده شد در دولت در تاریخ 1 ژوئیه با وجود تغییر مالکیت کمتر از یک ماه قبل است.

یک ترجیحی پیشنهاد دهنده اعلام شد در تاریخ 22 ژوئیه همان روز Latics تنزل می شد اما مذاکرات شکست به دلیل ترجیح پیشنهاد را "عدم رعایت در مرحله اول از انحصار."

مذاکرات در راه هستند با ترجیحی پیشنهاد دهنده از پنج ارائه می دهد که دریافت کرده بودند و با وجود یک به روز رسانی از مدیران در روز دوشنبه.

آن را بخوانید: "مشترک مدیران می خواهم به ارائه به روز رسانی های زیر به دولت است که بحث با ترجیح پیشنهاد کرده اند ادامه داد: یک نکته مثبت بیش از آخر هفته و امروز هر چند در این مرحله وجود دارد این است که هیچ قرارداد منحصر به فرد.

"مشترک مدیران بیشتر خواهد شد به روز رسانی هواداران در روز شنبه پس از تجدید نظر در جلسه روز جمعه که انتظار می رود در تمام طول روز."

PAtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن