اندرسون کوپر به یاد اواخر یک سال پس از مرگ او: “هنگامی که هر چیز دیگری است وجود دارد تنها عشق’

اندرسون کوپر ادای احترام به اواخر خود را یک سال پس از درگذشت او در سن 95.

روز چهارشنبه سی ان ان میزبان مشترک یک عکس از مادرش گلوریا وندربیلت نشسته بعدی به سه پایه در Instagram که در آن او منعکس شده در “روحیه فوق العاده” و “تقریبا کودکانه خوش بینی”.

“من مادر @gloriavanderbilt درگذشت یک سال پیش امروز” جدید پدر نوشت. “او زنده است در قلب من و در قلب همه کسانی که او را می دانستند و او را دوست داشت. او تا به حال فوق العاده و روح سرکش شن و عزم و شور و آسیب پذیری.

“او با تجربه عشق و تراژدی وحشتناک, اما او هرگز خود را از دست داده و تقریبا کودکانه خوش بینی او باز بودن به جهان اطراف او.”

با توجه به کوپر مادرش “تصمیم به آسیب پذیر باقی می ماند” هنگامی که دیگران را “بسته کردن قلب خود را”.


“دیگران را بسته کردن قلب خود محافظت خود” او ادامه داد. “مادر من می خواستم به دیدن و شنیدن و احساس می کنید همه چیز… دقیقا کاری است که او انجام داد. براوو مادر براوو.”

در Instagram, داستان, اخبار لنگر همچنین به یاد مادرش که فوت پیشرفته سرطان معده در یک سری از عکس ها و ویدئوها.

در دو فیلم Vanderbilt دیده می شود giggling در تخت بیمارستان. با توجه به کوپر می شود او را “احمقانه خنده” از مادر خود.

“چند دقیقه بعد او گفت: چیزی خنده دار و ما هر دو آغاز شده giggling. که زمانی که من کشف کرد که من احمقانه خنده می آید از” او گفت:. “او را با نفس بریده بریده همه همراه است.”

در عکس نهایی کوپر دیده می شود دست مادرش بالای تخت بیمارستان او را.

“در پایان. هنگامی که هر چیز دیگری است. وجود دارد تنها عشق,” او نوشت.

ادای احترام می آید پس از کوپر که استقبال پسر وایات کوپر در ماه آوریل نشان داد در اوایل این ماه که بود به مادرش گفته بود در مورد تمایل به تبدیل شدن به یک پدر فقط دو هفته قبل از او درگذشت.

اندرسون کوپر می پردازد ادای احترام به او در اواخر مادر (Instagram)

“او هیجان زده شد و” 53 ساله گفت: مردم. “من به او گفتم شاید دو هفته قبل از او درگذشت. زمانی که او شروع به بیمار دریافت آن بسیار سریع بود. [وایات مورگان] بود فقط یک ایده در سر من و یک میل – اما من فکر کردم: “این بار به او بگویید.'”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید