8 آشنایی با پرچم های قرمز شما نیاز به نگاه کردن به

مهم است که روشنفکر هنگامی که شما شروع به آشنایی کسی. مطمئن شوید که شما ممکن است نفرت راه آنها قطع ناخن پا خود

توسط FARDAALEFBA در 2 مرداد 1399

مهم است که روشنفکر هنگامی که شما شروع به آشنایی کسی. مطمئن شوید که شما ممکن است نفرت راه آنها قطع ناخن پا خود را در تخت و یا ترک ظروف کثیف در سینک مانند آنها دادهایم نمایشگاه اما این همه چیز نیست دقیقا مقابله شکن.

واقعی, آشنایی با پرچم های قرمز تمایل به کمی پیچیده تر از عادات شما می تواند به عنوان خصلت های رفتاری.

و امروز در عشق در نگاه اول کش رفتن فرهنگ که در آن برنامه های اجتماعی و رسانه های انقلابی در راه ما ارتباط آنها متنوع تر از همیشه.

با توجه به قدمت روانشناس مادلین ماسون Roantree یک پرچم قرمز می تواند تعریف شده به عنوان "چیزی را شریک می کند که نشان دهنده عدم احترام به تمامیت یا علاقه نسبت به رابطه".

From هرگز آغاز تاریخ به خودداری از ارسال یک, ارتباط جنسی, cumshot on Instagram در اینجا هشت پرچم قرمز شما واقعا نیاز به نگاه کردن به و به همین دلیل به گفته کارشناسان قدمت.

آنها نمی خواهند به برچسب این رابطه پس از چند ماه آشنایی

اگر شکسپیر هنوز هم در اطراف شاید او قادر خواهم بود به ما دست بدهد وقتی که می آید به درک جهان همیشه در حال گسترش زبان عشق است.

متاسفانه شاعر مشهور درگذشت در 1616 ترک ما برای ایجاد حس ابهامات واژگانی مانند "دیدن کسی" و "حلق آویز کردن" همه در خود ما است.

ما در یک جهان که در آن وجود دارد در حال حاضر بسیاری از واژه ها برای توصیف یک رابطه است که به راحتی غیر صریح و همچنین تا حدودی بی معنی است.

اما اگر پس از چند ماه فرد شما در آشنایی/دیدن/snogging/کشیدن/spooning حاضر به آن برچسب (یعنی با شما تماس خود را دوست دختر یا دوست پسر) می تواند یک پرچم قرمز بزرگ.

نه تنها ممکن است این سیگنال عدم تعهد توضیح می دهد ماسون Roantree اما آن را نیز ممکن است نشان می دهد آنها در حال شاعرانه با درگیر شخص دیگری.

"اگر دیگر قابل توجه خود را به نظر می رسد برای جلوگیری از هر گونه گفتگو در مورد انحصار و برچسب های پس از آشنایی برای چند ماه آنها احتمالا نه جدی در مورد رابطه," او می گوید مستقل.

شما لازم نیست از ویژگی های خود را در حساب های رسانه های اجتماعی پس از چند ماه

این تو رفتگی در دیوار است و باید با یک سلب مسئولیت: اگر شما و یا شریک زندگی خود را بر روی رسانه های اجتماعی و یا شما با استفاده از Instagram صرفا به دنبال گربه فن حساب شما احتمالا می تواند چشم پوشی کند.

اما اگر شما کسی که شریک کتیبه ها از طریق Instagram/Twitter/Facebook مذهبی و دارای سابقه شامل exes در مشخصات خود را ماسون Roantree می گوید این ممکن است خبر بد اگر از آنها در مورد شما شده است.

"این ممکن است معنی آنها را نمی بینید شما را به عنوان یک گزینه بلند مدت و یا که آنها آماده هستند را به شما نشان می دهد به جهان است," او توضیح می دهد.

یک استثنا? اگر آن را به یک حساب کسب و کار. در آن صورت عدم تمایل به ارسال عکس های سلفی از شما هر دو در مقابل برج ایفل کامل با عشق-قلب emojis و #CoupleGoals است که نوع به اندازه کافی.

آنها هرگز آغاز تاریخ

(گتی ایماژ/iStockphoto)

این صدا ممکن است ساده اما در واقع چسبیده یکی از گردن به یک طرح بسیار مهم است که آن را به قدمت می آید می گوید ماسون Roantree.

"اگر شما همیشه به نظر می رسد نشان می دهد هنگامی که به ملاقات این است که یک طرفه رابطه," او توضیح می دهد. "این نیاز شما را به انجام تمام کار.

"کسی که واقعا به شما کمک خواهد کرد و فعال در ارتباط است."

فعال بودن است جذاب و عقب نشستن و اجازه دادن به شخص دیگری انجام تمام legwork در حالی که شما در حمام افتاب گرفتن در شکوه از نداشتن یک انگشت است.

وجود یک عدم تعادل قدرت

(گتی ایماژ)

دوستیابی در مورد کار با هم برای حمایت از یکدیگر در برابر اندازه گیری می گوید دوستیابی مربی جیمز Preece. بودن در یک رابطه شاد باید احساس مثل این است که در بهترین نوع تیم او می گوید. اگر آن را نمی کند و به نظر می رسد مانند یکی از شما به طور مداوم اعمال کنترل بر دیگر که بیشتر تسلیم در نظر گرفتن آن قرمز روشن و پرچم او می گوید مستقل.

"نشانه هایی از عدم تعادل قدرت می تواند به شکل حسادت و یا کنترل رفتار" او توضیح می دهد. "هر دو به راحتی می تواند منجر به پایان یک رابطه, بنابراین سعی کنید برای مقابله با این اوایل به جای ریختن مایعات تا احساسات."

به نحوه رسیدگی به آن Preece توصیه ساختن نگرانی های خود را روشن و اگر هیچ چیز تغییر آن وقت داد.

به شما ابراز احساسات خود را به یک دیگر متفاوت

این یک چیز خوب به یین و یانگ تعادل در یک رابطه,: آنچه شما نبود شریک زندگی خود را فراهم می کند و بالعکس. اما یک مثال هنگامی که این می تواند مربوط به زمانی است که این امر چگونه خود را به شما ابراز عشق و محبت به یکدیگر.

این می تواند که شما بیشتر از یک عاشقانه wordsmith – شما به طور مداوم به همسرتان بگویید شما به آنها عشق ورزیدن و سیل زده و آنها را با تعارف – در حالی که شریک زندگی خود را کمتر سپاسگزار از effusive تعارف و سوغات مهربان اقدامات است.

این چیزی روی حیله و تزویر است که اگر شما یکی از راه های شیب دار ممکن است شما را منجر به انتظار همان نوع رفتار از شریک زندگی خود را و زمانی که شما نمی دریافت آن می تواند ناامید کننده توضیح می دهد Preece.

"اگر شما انتظار یک چیز و دیگر شما نمی ممکن است به عنوان سازگار که شما امیدوار است."

یکی از شما این است که نگه داشتن اسرار

ما نه فقط صحبت کردن در مورد پناه دادن به یک میل شدید برای آناناس غوطه ور در marmite. اگر شما و یا شریک زندگی خود را به پنهان کردن چیزی از آن را به انجام اجتناب ناپذیر آسیب به رابطه شما در برخی از نقطه و قطعی است پرچم قرمز می گوید Preece.

"ما لازم نیست برای به اشتراک گذاشتن هر کمی فکر با ما شریک است. اما اگر یکی از شما چیزی عمده در ذهن خود را که آنها در آن پنهان شده و سپس آن را به مشکل به دلیل حفظ اسرار می تواند تداخل را با شادی و ایده گرفتن 'کشف' می تواند باعث پارانویا و استدلال."

تحقیقات اخیر توسط وب سایت های دوستیابی, تک آهنگ نخبگان متوجه شد که 34 درصد از مردم فکر می کنم های اسرار است که بخش مهمی از تشکیل پیوند صمیمی بنابراین مزایای وجود دارد به عنوان یک کتاب باز بیش از حد.

آنها نمی خواهد سازش

(گتی ایماژ)

شما هرگز به توافق بر سر همه چیز با شریک زندگی خود را که بسیار داده شده است. برای مثال یک مطالعه اخیر نشان داد که تقریبا از هر 10 زوج تقسیم طول بازسازی خانه با 15 درصد این ادعا که "به طور مداوم در گلوی یکدیگر".

اما یادگیری برای پیدا کردن میانه و راه های سازش در مسائل کلیدی است که بسیار مهم برای یک رابطه, رشد, Preece توضیح می دهد.

"سازش واقعا همه چیز در مورد نه ایستاده خود زمین و حفظ صلح" او می گوید.

"این همه در مورد به دنبال نقطه نیمه راه که در آن هر دو طرف می تواند شاد باشد. آنها هیجان زده نمی, اما آنها نا امید نمی شود."

اگر شما متوجه است که شما و شریک زندگی خود را با داشتن تقریبا غیر ممکن است زمان به خطر انداختن شاید یکی از شما حاضر به تکان دادن در یک موضوع خاص پس از آن وجود دارد ممکن است چیزی بسیار "به طور جدی اشتباه با خود رابطه" Preece می افزاید.

دوستان و یا خانواده خود را از آنها بدم میاید

اگر افرادی که شما می دانید بهترین دوست ندارم شریک زندگی خود را در آن آشکار است پرچم قرمز می گوید Preece.

"گاهی اوقات آن را آسان به دریافت blinkered و تنها دیدن آنچه که شما می خواهید برای دیدن است اما اگر خانواده یا دوستان خود را به وضوح نمی خواهم شریک زندگی خود را و سپس شما نیاز به درک که چرا."

البته نه همه چیز را می توان خانواده های شاد و برخی از مردم به سادگی نمی توانید در. اما اگر شما شروع به شنیدن بیشتر منفی از دوستان و اعضای خانواده شما ممکن است بخواهید به ارزیابی مجدد روابط خود را.

Preece می افزاید: "کسانی که در اطراف شما اغلب می توانید ببینید چیزهایی که شما هرگز خواهد شد."

این مقاله در اصل منتشر شده در 2 مارس 2019tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن