گوگل کارکنان را از خانه کار می کنند حداقل تا جولای سال 2021 به گزارش ادعا

گوگل کارکنان را از خانه کار می کنند حداقل تا جولای سال 2021 با توجه به گزارش های جدید. این شرکت اولین شرکت فن

توسط FARDAALEFBA در 6 مرداد 1399

گوگل کارکنان را از خانه کار می کنند حداقل تا جولای سال 2021 با توجه به گزارش های جدید.

این شرکت اولین شرکت فن آوری برای گسترش آن از راه دور کار سیاست را در سال آینده در تلاش برای به کارکنان وضوح بیشتر در چه مدت آنها می توان از خانه کار وال استریت ژورنال گزارش.

گوگل آغاز شده بود افتتاح دفاتر خود را از اوایل ماه جولای آن گفت: در یک پست وبلاگ است. اما تنها اجازه می دهد تا آن دسته از کارکنان که می خواستم و یا نیاز به بازگشت و انجام شد یک "محدود چرخش اساس" آن را گفت.

آن گفت: در همان پست که از ماه سپتامبر شروع به افزایش تعداد افرادی که به دفتر هر چند تاکید کرد که در آینده خواهد بود "داوطلبانه از طریق پایان سال, و ما شما را تشویق به ادامه کار از خانه اگر شما می توانید".

در حال حاضر از آن گفته است که سیاست را اجرا خواهد کرد تا ژوئیه سال 2021 با تنها تعداد محدودی از مردم از آمدن به دفاتر خود تا آن زمان بود.

حاکم گفته است اعمال می شود به تمام الفبای شرکت که شامل گوگل به عنوان به خوبی به عنوان اسپین آف شرکت های مانند آن Waymo ماشین خود رانندگی کسب و کار.

سوندار پیچای گوگل, مدیر اجرایی نوشت که در همان ممکن است پست وبلاگ که این شرکت خواهد بود "به دنبال توسعه بیشتر به طور کلی انعطاف پذیری در کار ما" اگر او به صراحت می گویند این شرکت در حال برنامه ریزی برای 2021 و فراتر از آن.

گوگل بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر از مستقل.

بیشتر به شرح زیر...tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب